Skocz do zawartości

OlliOlli


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

OlliOlli 2 to jest zręcznościowe GOTY. Wczoraj miałem około 800 miejsce w światowym rankingu w trybie Spot (jeśli chodzi o całościową sumę punktów) :P  Szkoda, że gra jest również na PS4... Bo to jednak na tej konsoli gra mi się lepiej niż na Vicie. Nie ma co ukrywać, że Dual ma lepsze analogi od Vity :)

 

Czekam na multi i można coś pocisnąć wspólnie.

Odnośnik do komentarza

a multi nie ma być tylko lokalne? Tak mi się o uszy obiło...

A OlliOlli2 już mi się pobiera, przyrzekałem sobie, że nie dam więcej jak 30zł za indyka no i masz... Sentyment do pierwszej części wygrał :D

 

Ok, pograłem chwilę i... dziwne to. Wszystko wydaje mi się wolniejsze niż w jedynce, tricki wolniej się kręcą, koleś wolniej jeździ itp. Trochę smutno, bo myślałem że gra mi siądzie od pierwszej minuty. No ale jeszcze pogram na pewno!

Na domiar złego z pracy mam zmęczone kciuki i źle się wywija xd

A i jeszcze jedno, wielki minus za usunięcie możliwości sterowania na dpadzie... Często używałem tej alternatywy w rad mode itp., ograniczało się to wtedy do wciskania dwóch klawiszy, bez potrzeby wywijania analogiem... ;<

Edytowane przez zip_czdz
Odnośnik do komentarza

Mi przypadły levele do gustu są po prostu ładniejsze i ciekawiej zaprojektowane niż w jedynce, poziom trudności na pro też podnieśli, manuale też goty, ogólnie dla mnie jest więcej na plus, tylko jestem zmuszony grać na ps4 a nie vicie, to boli...  :frog:

Odnośnik do komentarza

a no ja pograłem już dłużej i jednak zmieniłem zdanie. Po pierwszym zawodzie prędkością rozgrywki gra nadrabia możliwościami. Przy większej prędkości manuale i grind switche byłyby nie do wykonania xd

Gejmplej GOTY!

Ale muzyka słabsza niż w jedynce, dodałbym może jakieś skoczne punki jak w tony hołku. Przynajmniej zawsze można puścić swoją. I dalej mnie boli brak możliwości sterowania na krzyżaku, czasami już odruchowo palec na nim kładę jak chcę zrobić spokojny przejazd i tylko pozbierać jakieś pierdoły ;_;

 

KUPUJCIE I GRAJCIE, ANON ZIP POLECA! znak jakości tesko walue!

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A tymczasem wersja na 3DSa crashuje się tak jak wersja na Vitę. W tamtym przypadku łatka wyszła po 6 miesiącah, ciekawe jak tutaj będzie.

 

Nawet nie mogę skończyć pierwszej planszy w drugim świecie. Wywala mnie przed metą. Miodzio.

Odnośnik do komentarza

Przyzwyczaić, a grać wygodnie, to jest różnica. No i to powtarzanie, że VITA jest idealną platformą dla indorów... KAMAN! kijowe gałki, utrudniające precyzyjne sterowanie i problemy z uzyskaniem płynności w WIELU indorach i to nawet tych topowych. Jak gra jest projektowana na VITA, to spoko, ale porty z PC prawie zawsze mają jakieś problemy i trudno mieć pretensje do kilkuosobowych zespołów, że nie dają sobie rady z ograniczeniami przenośniaka.

Odnośnik do komentarza

jezeli ktos nie lubi grac na pc lub nie ma dosc mocnego kompa, a chce grac w gry niezalezne, to niestety vita jest najlepszym wyborem tymbardziej ze na 5" "piksele" wygladaja bdb, sam staram przerzucic sie na laptopa bo ceny indykow sa bardziej przystepne + jest duzo wiekszy wybor no ale jakos mi to nie wychodzi ;/ 

Odnośnik do komentarza

galki z vity sa ok, pierwsza gra jaka odpalilem na vicie byl uncharted i faktycznie przez dlugi czas nie potrafilem celowac,  przyzwyczailem sie i ich nauczylem przy 100h spedzonych w killzone mercenary gdzie po czasie wymiatalem w prawie kazdej rundzie (mega duuzo ludzi ewidentnie ma problem z ich obsluga co nawet tam bylo widac) i zlego slowa o nich nie powiem - od tego czasu w kazdej grze gra mi sie przyjemnie i w pelni komfortowo i nigdy nie pomyslalem by na vicie grac na d-padzie

 

co do indorow - mam te same zdanie co kubson, na vicie gra mi sie super komfortowo, nie gram na pc, do tego kazda gra pixel art na 5 calach oleda wyglada przeslicznie 

Odnośnik do komentarza

Gałki w Vicie są wygodne na tyle, na ile pozwala konstrukcja przenośnego handheldaa.  Także mówienie, że analogi są niewygodne i do niczego się nie nadają, to moim zdaniem narzekanie na siłę. Sama Vita natomiast jest wręcz stworzona dla produkcji niezależnych - nie bez znaczenia jest to, że gry te są obecnie głównym  Vitowym daniem. Na Vite możemy pobrać najlepsze produkcje z tego indyczego gatunku, i  w konsekwencji tworzymy sobie bazę indorków, w które możemy zagrać zawsze i wszędzie nie martwiąc się o ograniczenia, których tak wiele w innych systemach.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Gałki w Vicie są wygodne na tyle, na ile pozwala konstrukcja przenośnego handheldaa.  Także mówienie, że analogi są niewygodne i do niczego się nie nadają, to moim zdaniem narzekanie na siłę.

To Nintendo to chyba cudotwórcy bo im udało sie stworzyć super wygodny analog w 3ds

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.