Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay na PC to to samo,ale ta grafika to żart,jest jeszcze gorzej niż w 14.

Sorry,ale ja tego w takiej formie nie kupię.

Edyta - Dodam,że wszystko na max detalach.

 

Zdjęcie gówna obesranego

 

Zdjęcie gówna obesranego

 

Serio, z ręką na sercu gameplay jest taki sam jak na PS4/XO? MUSZE WIEDZIEĆ! Grafa mnie nie interesuje, nie jestem konsolomaniakiem :sir:

Pamiętaj, że ta odpowiedz zadecyduje o tym czy wydam na PESa 1750 zł czy 109 zł!

Odnośnik do komentarza

wczoraj gralem tylko offline i na poziomie jednym nizej i pare bramek z 20metrow strzelilem, przewaznie szczurki przy slupku ale nie bylo problemu, tak samo zreszta jak w demie, petarda po oknie mi jeszcze nie wpadla ale w sieci mozna znalezc pelno filmikow jakie piekne bramki padaja - moze na bramce ci Noyer stoi w tym treningu?

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokoj z Neuerem. Wczoraj Polska-Niemcy na 2. najwyższym poziomie, 16 strzałów w światło bramki zazwyczaj z pola karnego i poszło dopiero w doliczonym czasie. Ale jedno powiem - w kazdym PESie, wlacznie z obecnym - tylko tu autentycznie jest podnieta z bramki i emocje typu "Łojezu, nie szczelił, ja(pipi)ie" lub "Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest". Bezcenne i tylko w PES.

Odnośnik do komentarza

pyerdolone złodzieje z Sony, kupiłem preorder na ps3 i ni (pipi)a nie da sie pobrać, dzwoniłem do nich i najpierw gadał że dziś powinno być ok a potem że się skomplikowało i że w ciągu 14 dni zwrot kasy!!! ja chyba śnię preorderowiec zagra nie 1 a ostatni! co gorsza problem jest globalny!!! KUR.WA!!

Odnośnik do komentarza

Wam online tez nie działa na ps4?

 

wyklikane z BlackBerry

Na Xone online  pięknie śmiga, tylko jak na razie garsta ludzi w lobby. Głównie niemcy, włosi. W sumie liczyłem się z tym, że większość będzie ogrywać wersję PS4.

 

Przeważnie sam hostuje mecze, bo jak widzę janusze co ustawią po 10minut, to nawet nie wbijam do takiego pokoju. To nie fifa, że jednym gościem na sprincie przechodzi się pół boiska i wyniki hokejowe. 

Odnośnik do komentarza

Zagram dopiero za tydzień pewnie. Konsola chodzi coraz głośniej, już prawie jak suszarka momentami, sklep na nową nie wymieni bo nie ma. Albo serwis (odpada) albo zwrot kasy ale po tygodniu dopiero :/

Gość oddał kasę od razu i wracam z euro z białą ps4 a pesik juz czeka w domu, szkoda że rano do pracy ale jutro zarwe nockę :-)
Odnośnik do komentarza

skonczylem wlasnie testowac z Dave'm po sieci - 4 meczyki, sprawdzone kilka ustawien, w zwyciestwach remis po dwa + piekna bramka Czezkiego z wolnego. Niestety oboje mamy pewne obawy co do gry po sieci - cos ewidetnie zmienili wzgledem dema gdzie obrona trzymala napastinikow fantastycznie krotko i grala czujnie i blisko bramkarza. Teraz jesli nie bedzie sie bawic z defensive line ustawiona na minimum i manualnie nie wracalo sie obrona z guzikiem tył na krzyzaku lub w przelaczeniem na ostatniego to z gry w sieci robi sie po prostu pes2013 - wesole bicie prostopadlych czy to dolem czy gora na szybkich napadziorow. jutro kolejne testowanie, na razie jest spore ziarno strachu, pewnie da sie to jakos ustawic, nie jest tak tragicznie jak w pes2013 ale na pewno cos pozmieniali wzgledem dema pod tym wzgledem, gralem z kumplami na jednej konsoli i tak tyle prostopadlych na sam na sam nie przeszlo co dzis podczas tych 4 meczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to uczucie gdy próbujesz wymusić karnego nurkowaniem z L3+R3+L1+L2...  :scratch_one-s_head: polecam robić na znajomych 

 

jest kilka rzeczy do spatchowania - stamina jest popsuta, CR7 na czerwonej strzałce po 45min ma pół paska, po 60min ma 0, to jest do wymiany ; nie podobają mi się te linie strzału przy wolnych i kornerach straszny easy mode, no i knuckle wchodzą jak zawsze

 

 

reszta to już czysty miód od kubusia puchatka

Odnośnik do komentarza

dostałem Zlatana z day1 preordera do myClub, może być  ^_^

 

co do tej staminy to testowałem to Neymarem teraz - nie biegałem nic i zostaje 1/4 paska na koniec, Konami chciało dobrze ale przesadziło w drugą stronę, norma naprawią w 5tym patchu :] 

 

w spisie controlsów wyłapałem masę rzeczy której sobie nie przypominam żeby była wcześniej :

 

- pass feint bramkarzem (X w momencie rzutu piłki), można markować wyrzuty :) myślałem że to popsuta animacja 

 

- high pass R2+(), taka zawiesina typowa, dłużej leci, do tej pory znałem tylko high crossy z R2 teraz zwykłe górne piłki też są takie

 

- potrojenie w obronie (!) , 2x [] i trzymać kwadrat, ściąga 2 lub 3 do jednego gracza, to już wiem jak blokować koksów  :miner:

 

- łapanie na offside to teraz 2x w stronę bramki przeciwnika na krzyżaku, fajowe

 

ten PES miażdży mi mózg :<>

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak gralem z Czezkym to mimo ze nie lagowalo to jakos rozgrywka chodzila slamazarnie

jak gralem przez quick match z jakims randomem to chodzilo perfekcyjnie jak w singlu

 

nie wiem od czego to zalezy,aaa i mi i Dave'wi caly czas czy w singlu czy w multi przy wlaczonym necie co pewien czas gra klatkuje, odlaczenie kabla sieciowego rozwiazuje sprawe ale to nie o to chodzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...