Skocz do zawartości

24: Live Another Day - FOX - 2014


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

8 sezon był słaby, ale i tak się jaram. Mam nadzieje, że oglądalność będzie dobra i przedłużą do do klasycznych 24 odcinków, bo jak to tak 12 =/

 

Chyba sobie zrobie rewatcha.  To chyba najbardziej wciągający serial jaki w życiu oglądałem, więc nie powinno być problemów z ilością odcinków

Odnośnik do komentarza

z 24 jest jak Lostem , duzo malkontentow , mowia , ze slabe to , ze przecietne.

Ale obydwom tym serialaom nie mozna odmowic ich znaczenie w historii wspolczesnej TV, trzeba znac i szanowac chocby z tego wzgledu , ze przyciagnely masy do tivikow i napedzily zlota ere tv ktorej jestesmy swiadkami.

 

czekam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jaram się okrutnie, ale oglądanie od początku trochę jednak boli głupotami jakie w tym serialu występują. Skończyłem dwa pierwsze sezony i ilość absurdów mnie na tę chwilę zniechęciła do oglądania dalej. 2 sezon - Jack rozbija się zestrzelonym samolotem, lądują awaryjnie w lesie, Jack wyciąga gałąź z kolana by za chwilę klęczeć przez półtora odcinka na kolanach, następnie popierdziela przez ileśtam odcinków jak gdyby nic by potem zostać porwany, być torturowanym, umrzeć (!), być reanimowanym i do końca sezonu mieć problemy z sercem przeżywając 2 ataki serca... Za dużo tego. A szkoda, bo 3 sezon zapamiętałem jako jeden z tych najbardziej emocjonujących ale muszę sobie zrobić przerwę. Nie zmienia to faktu, że do maja się wyrobię i CZEKAM!

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że to Bauer, zdaję sobie z tego sprawę. Ale w pierwszym sezonie nie było takich przegięć i oglądało się go bardzo przyjemnie po latach. Drugi sezon mnie jednak odrzucił tym co pisałem wyżej. Zawsze ten sezon mi się kojarzył ze świetnym motywem z siostrami, bombą atomową w LA i fajną intrygą związaną z wojną na Bliskim Wschodzie. No i ta wiecznie wpadająca w kłopoty Kim, ale ona przynajmniej śliczna była :P Na razie mam co oglądać bo olimpijska przerwa się skończyła i wyjdzie to mi i serialowi na dobre.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bez charakterystycznego odliczania i tylko 12 godzin, ale i tak się jaram. Uwielbiam ten serial od 2002 roku. Ostatnie sezony nie były tak dobre jak pierwsze, a mimo to oglądałem z wypiekami na twarzy. Liczę że oglądalność będzie wysoka i zobaczymy kolejne sezony.

Odnośnik do komentarza

No ale w tym serialu chyba o to chodzi. Nie bez powodu główny bohater ma inicjały JB. James Bond, Jason Bourne, Jack Bauer - każdy z nich jest na swój sposób "superbohaterem" i myślę, że postać Jacka też była stworzona w ten sposób - z przymrużeniem oka.

 

Justin Bieber ... ;)

 

 

Tak jak aux napisal, szkoda ze tylko 12 godzin, mimo to jaram sie, niedawno obejrzalem cala serie i bardzo mi sie podobala, zakonczenie ostatniego sezonu nie bylo satysfakcjonujace, chce wiecej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Lada moment startujemy 2 godzinna premiera.

 

Recap z jajem dotychczasowych przygod Jacka 

 

 

kilp z nowego sezonu

 

 

edit: w dobrych sklepach internetowych pojawily sie pierwsze sezony w legit HD , wczesniej nie dostepne. Akurat do powtorki

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Odcinki obejrzane i co tu dużo mówić, stare, dobre 24. Jack jak zwykle wymiata, solidna porcja akcji, szybkie tempo i cała reszta rzeczy, za które kochamy 24. Start nastraja optymistycznie i mam nadzieje, że scenarzyści szykują jakieś bomby w kolejnych odcinkach. A jak nie, to cóż, będzie po prostu kolejny solidny sezon 24. Tak czy owak, jest konkret.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą. Jest konkret, ogląda się to świetnie tak jak poprzednie sezony. Magia 24 wciąż działa. Zmiana miejsca akcji wyszła na plus. Londek dobrze wypada w filmach, no i przyjemnie zobaczyć Bauera w bliskich nam realiach architektonicznych. Obsada daje radę, oczywiście najbardziej mi się podoba pani Iwonka, ciekawe czy nazwisko Morgan to przypadek :) Fatalnie wygląda Chloe, z sympatycznej brzyduli zrobili chodzący koszmar. Podobają mi się poruszane tematy, jak zwykle na czasie. Obejrzałem właśnie trzeci odcinek i jestem zachwycony.

 

 

Jack strzelający do cywili - mocne!

 

 

Jedyne co mnie potwornie drażni to obrzydliwa polityczna poprawność. Jasne, wcześniej też występowała, ale im człowiek starszy tym bardziej uczulony na telewizyjne bzdury.

 

 

Terrorysta z moralesami przed zamachem? Biała babka szefową złych? No ludzie!

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...