Skocz do zawartości

24: Live Another Day - FOX - 2014


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko 4 odcinki zostały, a nawet nie wiadomo co knuje ten ziomek Chloe. Do tego dochodzą ruski chcące Bauera. Widać, że fabuła rozpisana na pełny, 24 odcinkowy sezon jest, ale oglądalność cienka jak dupa węża, więc pewnie dostaniemy jakieś szybkie zakończenie i nara.

 

Od początku było powiedziane że będzie tylko 12 odcinków... Może to takie "macanie gruntu" pod pełny sezon?

Odnośnik do komentarza

No i po najnowszym epie okazuje się, że cała ta drama z poprzedniego odcinka była na nic. Imo słabe zagranie. Jeśli Heller nie będzie miał jakiejś ważnej roli w ostatnich 3 odcinkach, to będzie fail sezonu.

Ogromny plus za to jak Jack rozprawił się z Margot. To było PRZEPIĘKNE. Najpierw wyrzuca jej syna przez okno z 5 piętra, wbija, posyła jej kulke, łapie ją, na jej oczach niweczy cały plan i na sam koniec "The only death on my head tonight is yours" I SRU JĄ PRZEZ OKNO JAK SZMATE XD Po prostu mistrz.

Zostały 3 epy. Nominuje śmierć Chloe w kategorii "mocne pierdyknięcie na zakończenie sezonu"

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Meh, imo sezon niepotrzebny. Jak już chcieli przywrócić Jacka to tylko po to, aby dać mu godne zakończenie i sezon poświęcony tylko jemu, a nie zagrożeniom terrorystycznym.

A co do finału, to był jak podejrzewałem. (spoilery uwaga) Widać, że mieli scenariusz na pełny sezon, ale że oglądalność cienka  to skończyli po 12 odcinkach. Śmierć Audrey mało klimatyczna i na szybko, złapanie Chenga to samo. Ogólnie cały ep strasznie naciągany.

Najbardziej końcówka mnie zaciekawiła. Sezon skończył się silent clockiem. Jack is dead?

Odnośnik do komentarza

Że co? xD

Ty wiesz chociaż, że to była limitowana seria, zaplanowana na 12 odcinków i nikt nic nie kończył, bo oglądalność była cienka? Oglądalność była bardzo dobra na początku a przez cały sezon dobra. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że 24 leciało w sezonie letnim. Cały sezon był dobry i to czy będzie kontynuacja zależy od twórców serialu i Kiefera. Oby chciało im się zrobić ostatni, 10. sezon.

Odnośnik do komentarza

No i co z tego że zaplanowana i limitowana? Prison Break też był limitowany, ale że odniósł sukces, to go FOX przeciągnął do pełnego sezonu. Tutaj imo także liczyli na to, ale oglądalność szybko spadła po rozpoczęciu sezonu i dlatego nie ryzykowali z przedłużeniem. Ostatni odcinek jest dla mnie wystarczającym dowodem. Wszystko zrobione na szybko, dużo szok momentów ściśniętych na chama w jeden odcinek bez żadnej klimatycznej podbudowy.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Zapowiadali 12 odcinków, i tak zrobili. Przemyślane 12 odcinków, stanowiące całość. Myślę że miało to na celu zakończenie pewnych wątków, oraz sprawdzenie czy Jack Bauer ma jeszcze miejsce dla siebie w TV.

Kolejna seria (jeśli powstanie) pewnie skupi się na Jacku samym, bez terrorystów, political fiction, itp, itd. Zakończenie sezonu jest otwarte, więc kto wie...

Odnośnik do komentarza

Mi się sezon podobał i w pewnych miejscach zaskoczył.

 

@Dahaka

 

Wiesz ile trwa kręcenie takiego serialu? Wiesz że zaplanowane było 12 odcinków i kręcili je kilka miesięcy wcześniej? Czy ty myślisz że oni czekali 2-3 odcinki i mieli przygotowaną ekipę z aktorami na planie aby wszystko pozmieniać. Chłopie to nie jest sitcom kręcony w jednym studiu :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem. 
Zmieniać dużo by nie musieli, właściwie tylko ostatni odcinek. Wywalić śmierć audrey, pozowlić chińczykowi uciec/dowalić jakiegoś mega twista, wywalić ostatnie sceny. Zamiast tego dokręcić 15 minut innego materiału(który mogli nakręcić już przy okazji kręcenia odcinków). Żaden problem. Drugą połowę sezonu zapowiedzili by na jesień i tyle. Ale mniejsza o to.

Tak czy owak, finał dla mnie był naciągany(jak na ten serial) i nieklimatyczny. Ale widzę, że jestem chyba jedynym, który tak czuje, bo fani wszędzie się jarają :F Nie wiem o co chodzi :(

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...