Skocz do zawartości

Deus Ex: The Fall


MatekDM

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy pierwsze screeny z Deus Ex: The Fall. Gry przeniesionej z komórek na PC (nie jestem pewien czy trafi na konsole, czy nie).

 

Tutaj kilka informacji:

 

To już oficjalne - Deus Ex: The Fall trafi na PC. Premierę wyznaczono na 25 marca, a cenę ustalono na niecałe 10 euro. Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Steamie, w ramach bonusu otrzymają pierwszą odsłonę Deus Ex w edycji Game of the Year. Jeśli natomiast posiadają ją już w swoich zbiorach, będą mogli ją przekazać znajomemu w formie upominku.

Czego można się spodziewać po pecetowym Deus Ex: The Fall? Oto lista usprawnień, opublikowana przez Square Enix:

  • brak opcji zakupów w grze
  • 28 osiągnięć + karty, odznaki i inne elementy związane ze Steamem
  • poprawiona sztuczna inteligencja
  • poprawiony samouczek
  • pełne wsparcie dla sterowania za pomocą klawiatury i myszy
  • poprawiona ekonomia w grze
  • wsparcie dla Microsoft Controllera
  • usunięcie opcji autonamierzania wroga
  • poprawione celowanie
  • możliwość wyboru stylu skradania jak w Deus Ex: Bunt Ludzkości
  • opcje rozdzielczości, anti aliasing, Vsync

 

Są też pierwsze screeny:

 

Boxguard__1393328535.jpg

 

Conversation__1393328536.jpg

 

Keyboard__1393328538.jpg

 

Gamepad__1393328537.jpg

 

Environment__1393328537.jpg

 

Battle__1393328533.jpg

 

Grałem w to na telefonie i byłem bardzo zadowolony, ale średnio wyobrażam sobie przechodzić ten tytuł na PC. Co prawda gra za 4 dyszki, no i może dla fanów serii ciekawy tytuł ;)

 

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/deus-ex-the-fall-first-pc-screenshots-unveiled/

 

http://www.gram.pl/news/2014/02/25/deus-ex-the-fall-potwierdzone-na-pc-sa-szczegoly.shtml

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie do tych co grali w wersję mobile - warto tak ogólnie? Ile mniej więcej zajmuje przejście i jakie gra ma replay value? Jakieś sensowne wybory w trakcie?

 

Zastanawiam się czy warto wydać 36zł na wersję PC, czy poczekać na promocję. Książkę Icarus Effect czytałem i nie ukrywam, że nawet mi się podobała i dalsze losy bohaterów bym chętnie poznał, ale z drugiej strony nie wiem jakie nadzieje pokładać w grze z tabletów.

Odnośnik do komentarza

No nie sprawdza się na telefonie, dlatego pytam o samą grę, bo wreszcie wychodzi na jedyną słuszną platformę dla gier FPP (<trollface>) i zastanawiam się nad zakupem. Wyczytałem, że gra na 6 godzin, ale interesuje mnie czy ma sens powtarzanie, czy są jakieś achievementy wymagające, oraz czy sama fabuła jest warta uwagi i coś konkretnego sobą prezentuje?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...