Skocz do zawartości

Silicon Valley - 2014 - HBO


erix

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_n1pgrgHY3H1rnoexwo1_500.png

 

 

Nowa lekka produkcja HBO opowiadająca o geekach budujących firmę w Dolinie Krzemowej. Dobrze dopasowany humor , przedmiotem żartów są instniejące osoby , firmy czy usługi.

Krótkie 30 minutowe odcinki. Dla kogoś kto interesuję się technologią choć trochę to mus (jest bardziej technicznie niz w np Big Bang Theory) 

 

Pierwszy odcinek bardzo fajny , napewno bede dalej ogladal.

 

Dyskutujmy 

Odnośnik do komentarza

Martin Starr, czyli ogqozo Hollywoodu, co czułem już od czasów "Freaks and Geeks". W skrócie mówiąc, czuję z nim więź, wygląda jak ja (po wydorośleniu może już nie aż tak identico) i w każdym filmie i serialu dostaje rolę kompletnego nerda, w stylu "patrzysz na dwie sekundy i już rozumiesz komunikat, że ten koleś to poracha". Ciekawe, czy tu też. Cenię Mike'a Judge'a, jak będzie czas to obczaję i zobaczymy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No teraz ma włosy to nie bardzo, ale Freaks and Geeks, kilkanaście lat temu, patrzyłem w lustro. W "Party Down" gra niespełnionego pisarza, który wiecznie próbuje kogoś zachęcić do czytania swojego bloga, ale i tak najbardziej lubię, jak pojawia się na kilka sekund i to ma być żart sam w sobie. Pamiętam, jak w którymś sitcomie (typowy sitcom, wszyscy bohaterowie piękni, popularni, sympatyczni) kobieta mówi: "ja nie oceniam ludzi po wyglądzie. Każdemu facetowi dałabym przynajmniej kwadrans rozmowy, żeby zobaczyć, jaki ma charakter". Facet odpowiada: "każdemu?". Kamera pokazuje, że w kącie siedzi Martin Starr. Gromkie śmiechy z taśmy. Kobieta robi hardą minę i ledwo potrafi wycedzić przez zęby: "oczywiście". Koleś ma na Filmwebie 30 filmów i 20 seriali i jestem dość pewien, że w większości z nich ma rolę tego typu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie ironizowałem, serio myślę, że jest do Ciebie bardzo podobny a moja wyobraźnia potrafi zrobić taki mały zabieg jak odjęcie włosów.

Zresztą wystarczy popatrzeć tylko na rysy twarzy.

To skoro wygląda jak Ty i gra samych przegrańców to teraz pewnie forumek weźmie się na oglądanie swego idola.

Odnośnik do komentarza

Bedzie 2 sezon

LOS ANGELES, April 21, 2014 – HBO has renewed the comedy series VEEP for a fourth season and SILICON VALLEY for a second season, it was announced today by Michael Lombardo, president, HBO Programming. The renewals follow the recent two-season renewal of “Game of Thrones.”

www.spoilertv.com/2014/04/veep-and-silicon-valley-renewed.html?
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

6 odcinek masakrator.

Ogolnie ta produkcja to najlepsza nowa komedia ostatnich lat.

Mocny scenariusz, autentycznie zabawne gagi.

Bardzo dobre ratingi, co dobrze wrozy na przyszlosc.

Mam nadzieje, ze drugi sezon bedzie wydluzony do 10-12 epizodow.

 

Wczesniej polecalem, teraz to juz musze nalegac.

Moja ulubiona premiera roku.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Właśnie dopiero skończyłem finałowy epizod i co tu dużo mówić. Świetny serial. Scena w ostatnim odcinku

 

jak chłopaki rozkminiają w jaki sposób jest najlepiej i najszybciej zwalić konia wszystkim mężczyznom na widowni mnie maksymalnie roz(pipi)ała. I te obliczenia na tablicy do tego xDDDDDDDDDD

 

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

zaje.bisty jest ten sezon, niedawno nadrobiłem i jeden odcinek lepszy od drugiego. OJ naku.rwiający po szwabsku, motyw z równouprawnieniem w miejscu pracy, scena w hooli jak ogarniają jak bardzo są do tyłu z pracami nad kompresje - no jest tego masa. piekielnie inteligentnie napisany serial, prawie tak dobry jak veep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...