Jump to content

Titanfall


EvilGucio

Recommended Posts

Titanfall.jpg

Witajcie! Posiadacze XO biegają po polu bitwy już od Marca a teraz nadszedł czas na poczciwego X360. Dzisiaj premiera i po ograniu paru mapek jestem zadowolony a głównie z tego, że nie jest to badziewny port obcięty z każdej możliwej strony a bardzo dobrze zoptymalizowany produkt pod starszą maszynkę Microsoftu. Gra śmiga naprawdę płynnie, rozwałka jest przednia choć mało ''skillowa'' i przynosi sporo radości lecz czasami chaos jest zbyt wielki i wśród skaczących, biegających po ścianach graczy, ładujących z rakiet mechów i plątających się nam pod nogami piechurami (SI) - ciężko się odnaleźć :) Ale do podobnego tempa rozgrywki przyzwyczaił nas już Call Of Duty dlatego w Tintafll odnajdzie się każdy miłośnik radosnego fragowania. Podobnie jak w CoD'zie mamy podział na klasy i możemy je ustawiać według własnych preferencji ale nie ma co się o tym rozpisywać bo chyba każdy wie o co chodzi. A jakie są wasze odczucia? Skusił się ktoś w dniu premiery? 

Edited by EvilGucio
Link to comment
  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja swoją kopię dorwałem już w czwartek i nie ukrywam, że gram bez opamiętania. Nareszcie odstawiłem wielbione przeze mnie Gearsy 3 i spokojnie ogrywam Titanfall. Jeśli chodzi o moje odczucia to jestem mile zaskoczony poziomem grafiki i dynamiką rozgrywki (fps) na 360 - mówcie co chcecie posiadacze XO, ale w ferowrze walki wszelkie róznice w grafice i tak schodzą na drugi plan. Brak singla trochę boli, bo mimo wszystko lubię przed multi wejść w klimat poprzez jakieś story. Tutaj pozostaje od razu multi szał. Zgadzam się z opiniami, że czasami dzieje się tak wiele, że jakakolwiek inna strategia poza "Seek and Destroy" schodzi na drugi plan. Osobiście upodobałem sobie snajperkę i w tej grze, naprawde jest z takeigo stylu sporo zabawy (combo: ukazywanie wrogów za ścianami + snajperka + szybki bieg nie pozostawia szans :-)

 

Chętnie pogram z większą ekipą, dlatego jesli ktoś ma ochotę to wysyłać zaproszenia na "popeqPL" - gram codzień od 18:00 do 21:00 :-)

 

pozdro

Edited by popeqPL
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...