Skocz do zawartości

TxK


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Ale gra ! Kolejny tytul pokazujący, ze klasyki się nie starzeja !
Kolory wylewają się z ekranu, animacja jest idealnie płynna w każdej sytuacji, dźwięk trzyma poziom. Levele przechodzi się niby szybko, ale poziom trudności rosnie w tym samym tempie. Gra ktoś ? Komus udało się skonczyc ?
Osiagniecie za 31 levelei bez straty zycia, to hardcore, ale z tego co widze to sporo osob nawet gry nie przeszlo... :teehee:

Odnośnik do komentarza

pisalem od dnia premiery, w dziale indykow, w dziele console wars, w statusach, nawet przez chyba miesiac mialem jako zdjecie profilowe ustawiony obrazek z tej gry - wszedzie trabilem jak ta gra jest genialna - i co? ZERO ODEZWU , identycznie jak kiedys z guacammelle.

 

Quaca musialo wyladowac w plusie, a txk kosztowac nieco ponad dyszke by inni wreszcie to zobaczyli.

 

Do mnie TxK za kilka lat stanie sie klasykiem jak swego czasu jego duchowy ojciec(tempest2000) czy REZ lub Ikaruga - nie jest to system seller, jakas rozbudowana gra przy ktorej sie spedza cale dnie ale w swoim gatunku - arcade shooterow jest genialna - przy zgaszonym swietle, na sluchawkach, na glosnosci ustawionej na 200% w opcjach gry - immersja totalna

Odnośnik do komentarza

aaa ja doszedłem do 65levelu :) ale juz dalej przebic sie nie potrafie bo ten level zaczynam z jednym zyciem. Musze sie cofnac do poprzednich etapow i zaczac je przechodzic perfekcyjnie by miec na dalsze wiecej zyc - super ze gra zapisuje najlepsze przejscie danego levelu i potem mozna zaczynac z tego miejsca z iloscia zyc z tego najelpszego podejscia.

 

W trybie survival (bez wypadajacyh bonusow w postaci dodatkowych zyc i zaczynamy od 1lvl majac 3zycia) maksymalnie udalo mi sie przebic chyba do 23lvl. Nie wyobrazam sobie tych co do 30 lvl przechodza na jednym zyciu. Jeszcze juz chyba kolo 30lvl za przeciwnikow sa te łby baranów co nawet jak ich rozwalisz to te ich rogi dalej leca na nas.

Odnośnik do komentarza

no ja tez kupiłem pare jeszcze gier, ale od tej się oderwać nie mogę.

Mysle, ze przerwę zrobie dopiero, jak skoncze wszystkie levele, bo ostatnie 3 osiagniecia - przejście wszystkich leveli bez kontynuacji, surivalu, czy 1-33 bez utraty zycia to mega hardcore.

Wczoraj miałem 65 level z 11 zyciami, ale zamknąłem aplikacje ^^ i mi nie zapisalo  :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie skonczysz tej gry ani nie bedziesz miec 100% trofikow :) - no chyba ze serio skupi sie na maxa na wczesniejszych etapach by konsekwentnie nabijac sobie zycia i starac sie przechodzic etapy bez ich straty. Ja przy 60lvl juz mam hardcore na ekranie, a gdzie tam 100 level :D. A jeszcze w niektorych linia po ktorej sie poruszasz, nie dosc ze jest jakas super wygieta to jeszcze obraca sie wokol wlasnej osi i nagle ruch galki w lewo odpowiada ruchowi w prawo :P

 

edit - oooo to masz sporo zyc, ja teraz ogladalem to musialbym sie cofnac do 48 etapu bo na nim mialem 8 zyc i od tego momentu masterowac.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jakbys to uczynil to bys byl 1 czlowiekiem na swiecie co ma 100%. Jeszcze nikomu na swiecie nie udalo sie zrobic dwoch trofeow w tej grze:

- long march - przejsc gre w pure mode czyli bez continue, na jednym posiedzeniu z rzedu musisz przejsc 100 etapow, wpadaja ci od czasu do czasu bonusowe zycia

- ultra survival - to samo tylko masz lacznie 3 zycia

 

patrzac na to, ze ja czasem w jednym levelu w pozniejszej fazie gry trace wiecej zyc niz mialbym ich do przejscia stu etapow to mindblowing jesli komus kiedykolwiek sie to uda. Ciekawe czy ktos w llamasoft to potrafi.

 

Te zaliczenia 33 etapow bez straty zycia tez ma garstka

Odnośnik do komentarza

przeszedli ja pewnie przed wydaniem setki razy w fazie beta testow na tysiac sposobow - pytanie brzmi czy jest wsrod nich taki hardcore ze skonczyl na raz 100 etapow na trzech zyciach tak jak sobie zycza w tym trofeum. Choc widzac co niektorzy wyczyniaja w roznych tytulach to jakis glowny programista znajacy na pamiec co i kiedy i skad atakuje pewnie tak ja tak skonczyl i jeszcze mu jakies zapasowe zycie zostalo :P

 

w kazdym badz razie rzadko sie zdarza by nikt jeszcze na swiecie nie wbil jakiegos pucharka w grze, a juz 2 miesiace od premiery minely

Odnośnik do komentarza

nie - tylko w ostatnim stracilem zycia,o dziwo w ostatnich etapach przez te laserowe kwiatki trzeba poruszać się wolniej i z rozwaga - np. po maks 5 prostokątach, do poki nie zdobędziesz skoku.

Ale jak sobie wyobraziłem przejście za 1 razem wszystkiego, to nie dziwie się ze nikt nie ma tego pucharku. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Easye masz ty chcociaz minimalne pojęcie jak robi się gry? Zamiescili taki challenge więc to jest sto procent pewne, że tworca/y to musieli skończyć. Wyobrazasz sobie gry robione na zasadzie 'ej ku.rwa wrzucimy taki hardkor level na 3 życia i zobaczymy czy ktoś przejdzie beka cnie'

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

no wyobrażam - bo to ze skończyli gre na milion sposobow w fazie testow jest pewne, ale nie wiem czy przy tworzeniu gry konieczne jest testowanie przejścia calosci przy np. 2-3 zyciach, żeby sprawdzić czy wpada trofik. Wystarczy spojrzeć ze jest beka, skoro nikt tego osiagniecia nie ma, ale tak - mogę się mylic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

trzeba zadac pytanie jeffowi minterowi na twitterze czy on lub ktos w llamasoft zrobil calaka w trofeach :D

 

ale jak sie na niego spojrzy jaki to hipster to czy ktos ma jakies watpliwosci czy na jakims kwasie lub innej uzywce nie wpadl w trans i nie zrobil tych 100 leveli na jednym zyciu?

 

Do tego ten człowiek i jego ludzie robia praktycznie tylko takie podobne strzelanki - tempest2000 czy space giraffe sa bardzo podobne do TxK wiec pewnie sa mistrzami w tym rodzaju gameplaya

 

Jeff_Minter_-_GDC_2007.jpg

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z bonusem, tym pomiędzy levelami? Trzeba wychylać Vitę by przelatywać przez te okręgi. problem jest taki, że jakbym jej nie wychylał to i tak, to coś czym lecimy w ogóle "nie skręca". Coś robię źle?

 

W ogóle jaką macie strategię? Gdy stracicie życie na levelu, to od razu go powtarzacie by zaliczyć go bezbłędnie czy może olewacie to bo i tak za chwilę zdobędziecie kolejne życie? Ja mam dość wczesny level - 13, ale do tego trzynastego doszedłem bez straty żyć. Tj. jak straciłem je wcześniej to od razu ponawiałem level. Ale wydaje mi się chyba, że nie ma sensu tak grac, bo może to trwać i trwać ;)

Odnośnik do komentarza

Kupilem na tej wielkanocnej promocji TxK bo uwielbiam tego typu gry, a biorac pod uwage, ze praktycznie kazdy zachwala ten tytul, bylem wiecej niz pewny, ze bede mial w co grac przez dluzszy czas. Niestety gra kompletnie mi sie podoba. Strzelanie, przeciwnicy, muzyka, poruszanie sie, no po prostu slabe to jest dla mnie. Jestem gdzies na 22 poziomie i nie chce mi sie dalej w to grac. Szkoda, ze nie ma REZa na Vite =/

Edytowane przez Ins
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z bonusem, tym pomiędzy levelami? Trzeba wychylać Vitę by przelatywać przez te okręgi. problem jest taki, że jakbym jej nie wychylał to i tak, to coś czym lecimy w ogóle "nie skręca". Coś robię źle?

 

Moze dlatego, ze steruje sie lewa galka? Nie pamietam czy czasami tez sterowanie nie jest odwrocone :)
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...