Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie BB to wyzwanie, pierwszy kontakt z seria, nawet moby sa problemem a jak jest ich wiecej niz 3 to kataklizm :dynia:

 

ja póki co też sie mocno poce :D

 

 

Przypominam, że żeby coopować razem trzeba być w odpowiednich widełkach poziomów doświadczenia względem siebie.

 

a to co napisałem wyżej z dzwonkami wszystko sie zgadza tak?

ten drugi dzwonek ze sklepu też jest konieczny?

bo go chyba dopiero przed 3 bossem gdzieś można kupić

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ok gra jest swietna art design jest boski i wszystko ladnie i pieknie nawet mnie te dropy do 20fps nie denerwuja ale zaliczylem dzisiaj w(pipi)a zabilem 4 bossow no problem

 

 

Cleric Beast pierwsze podejscie

Jan Pawel II na Cmentarzu za Drugim razem

Vicar Amelia za pierwszym razem ( Nie wiem jak sie z nia mogles Velius meczyc xD )

Wiedzma za drugim podejsciem i Teraz sa schody

 

BLOOD STARVED BEAST ja (pipi)ie na tym bossie nie wiadomo co robic to (pipi) skacze lata goni plywa >< jedyne co mozna ogarnac na reakcje to atak lewa lapa i kontra w ryj ze strzelby i poprawka siekiera ale robi to raz na ruski rok a tak to napierdala te swpje skoki i berserka ktory momentalnie wbija poison Forumku Halp

 

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda mi było 10k dusz na ten emblemat do bramy i sobie zrobiłem duże kółko i otwarłem ją z 2giej strony :) Super są wymyślone wszystkie skróty i połączenie lokacji, czasami to aż się dziwię jak wyjdę w jakiejś znajome miejsce po długim zwiedzaniu. Co muszę zrobić albo posiadać aby otworzyć drzwi u samej góry rewiru katedralnego ? Od tej lampy od razu w prawo windą na góre i dalej do góry, tam jak jest kilku dziadów na wózkach z gatlingami. 

 

Robił ktoś side questa tej laski w masce kruka co ją spotykamy 1szy raz przy zejściu do kanałów?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę.

Robiłem całkowitego blind runa, nie spiesząc się, ba, w jednym momencie dość mocno się zgubiłem, bo nie wiedziałem gdzie mam dalej iść kappa.png W ciągu gry kilka razy wracałem się do odwiedzanych już lokacji, żeby sprawdzić czy coś się w nich zmieniło, pogadać od nowa z NPCami itd. Odwiedziłem wszystkie lokacje, odnalazłem 13 trick weapons i 9 broni do lewej łapy. Zabiłem każdego z dostępnych bossów, choć z tego co czytam nie zrobiłem wszystkich npc questlinów (np. nie zdobyłem tego Tiny music box o którym pisaliście, nie zrobiłem questa z kobietą krukiem, ale ją zabiłem, bo pojawiła mi się po jakimś czasie sama w Katerze). Nie bawiłem się za wiele w Chalice, wyczyściłem tylko pierwszy dostępny (do końca, do 3 poziomu). Wbiłem 78 poziom doświadczenia.

 

Całość zajęła mi

 

Tuż poniżej 26 godzin..........

 

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bossów było

 

15 + final boss z którym walczymy lub nie, zależnie od tego jaki ending wybieramy; tak, są dwa zakończenia do wyboru

 

 

Zakonczen jest

podobno cztery ?

zaleznie od tego czy robisz NPC questlines, one tez koncza gre podobno.

 

btw ogladaliscie filmik z glownego menu jak nie dotykacie pada? masakra xD Zwlaszcza dla tych co juz pokonali Amelie jest ciekawostka.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ale mialem mokro w gaciach przed chwila :obama:

 

Dotarlem do Forbidden Forest i

Biegam tam, ciacham i zebralo sie 100,000 dusz co dla mnie jest mega duzo, odblokowalem skroty ale se mysle "taki kawal drogi, zaraz lampa bedzie" ide ide i doszedlem...do bossa :reggie:  Walka do ostatniej kropli blood vial, na smierc i zycie i sie udalo, tak to by bylo kiepsko

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po kolei; do tej pory nie mam pojęcia jak się invejduje :dynia:  Za insight kupiłem komplet dzwonków: duży do przyzywania, mały będący soapstonem oraz czerwony. Po użyciu tego ostatniego został przyzwany do mojego świata invader, nie rozkminiałem co zrobić żeby najeżdżać innych.

Dodatkowo w grze są dwie lokacje, w których NPC przywołuje ci ludzkich invaderów póki go nie ubijesz (fajny motyw).

 

Bladborn jest dla weterana serii grą na mniej więcej 25h samej kampanii. Przypominam, że nie zrobiłem wszystkich Chalice dungeonów, które mogą dołożyć kolejne godziny zabawy. Osobiście jednak te dungeony za bardzo mi się nie podobały, bo losowo generowany layout (pzynajmniej w pierwszym typie) jest bardzo biedny, biedni są przeciwnicy i tylko znany z przedpremierowych materiałów boss - płonący pies był fajny.

Czy będę grał dalej? Póki co tak, bo chcę wbić platynę, ale wątpię, żeby BB miało takie replayability jak Soulsy z powodu mniejszej ilości contentu - broni, znajdziek itd. Przy pierwszym przejściu byłem często zawiedziony tym, że szperam i przeszukuję te lokacje i jedyne co znajduję, to jakieś (pipi)owe consumable albo kamienie do upgrejdu broni, bo ciekawszych rzeczy do odnajdywania w grze po prostu nie ma. Żeby nie było, uważam że gra jest świetna, ale w osobistym rankingu stawiałbym ją poniżej Dark Souls 1, które wraz z DLC jest dla mnie najlepszą pozycją z serii.

 

W kwestii buildów i różnorodności w PvP - obawiam się, że będzie z tym problem, bo (powtarzam się) broni jest po prostu mało. Dodatkowo wydaje mi się, że blunderbuss będzie obowiązkowy w lewej ręce, bo jest naprawdę no-brainerem i dość frustrującym narzędziem. Jednak pomijając go, sam core rozgrywki pvp będzie genialny, uniki sprawują się mega miodnie, pojedynki są dynamiczne i wydają się skilowe. Obawiam się jednak, że ze względu na już wielokrotnie przytaczaną ubogość gry w porównaniu z takim kolosem jak Dark Souls 2, pvp może nie być rozrywką "na lata". Może się okaże, że wszystkie dostępne bronie będą jednak viable w PvP, albo granie na same pistolety będzie spoko itd, więc nie ma co wyrokować po 3 dniach od premiery. Dodatkowo też zupełnie nie korzystałem z magii, więc może i ona urozmaici duele.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ale statystyki broni to w poprzednich grach modyfikowałem odpowiednimi upgrade pathami, więc tutaj nie jest to jakieś novum, tylko ma inną formę. Poza tym to czy broń będzie robiła mi trochę więcej damedżu czy np odnawiała hapsy w danym wariancie nie zmieni jej movelisty, która to jest najważniejszą rzeczą w kwestii różnorodności broni do pvp ;) Zresztą teraz doczytuję, że te 3 wersje tej samej broni różnią się właśnie tylko kształtem slotów dla gemów, więc jedyne czym będą się mogły różnić to właśnie obrażeniami itd i wątpię, żeby były tutaj jakieś większe rozkminy, a na pewno nie głębsze niż do tej pory w serii Souls jeśli chodzi o upgrejdowanie broni pod PvP.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...