Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To porownaj sobie wydanie standardowe z pudelkiem blu ray niskiej jakosci wartym moze z 2zl i plyta CD gdzie koszt za nowke zamyka sie w okolo 260zl z wydaniem 34,90zl drozszym z grubym kartonowym pudłem, art bookiem i pieknie zrobionym steelbookiem.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem ale po Demon's Soulsie i Dark Soulsie jestem przyzwyczajony do ost na cd. Zresztą wydaję mi się że artbook w Dark Souls był lepszy tzn. miał więcej zawartości, ale to muszę jeszcze sprawdzić bo nie pamiętam. Steelbook jest jednym z ładniejszych jakie widziałem ostatnio. Piękna sprawa, to fakt. :)

Odnośnik do komentarza

Co do mojego wcześniejszego filmiku - ten boss za każdym razem mi rozpoczyna walkę od tego rzucającego się ataku, choćbym nie wiem jak próbował zaczynać po przejściu przez bramę. Dalej mam 3 rozwiązania do wyboru: źle stajmuję rolla i zostanę OHK jak na filmiku; w miarę dobrze stajmuję rolla i ominę rękę, ale zahaczy mnie nogami/cielskiem, które też mają hitboks i stracę tylko 3/4 hp; stajmuję i spozycjonuję idealnie rolla i nie trafi mnie niczym. A potem już tak do końca walki :kaz:

 

W ogóle pograłem też randomowe inwazje w Nightmare of Mensis i generalnie ludzie są po prostu scrubami mashującymi R1, dlatego pvp z pozoru może wydawać się gówniane. Nie ma za to nic bardziej satysfakcjonującego niż trafienie go Numbing mist i powolne dziabanie po jednym ciosie gdy próbuje i próbuje użyć fiolki.

 

Choć phantom range jest na poziomie DaS2 na premierę.

Odnośnik do komentarza

Muszę na spokojnie ogarnąć lore,bo wydaje się dużo bardziej zagmatwane niż w poprzednikach,a true ending walnął mi srogim WTF prosto w ryj.

 

@Velius

 

Chyba rozgryzłem dziewczynkę

Ta wstążka to item dla messengera. Żeby zdobyć obie(czerwona i biała) trzeba zrobić po prostu ng+(czerwona zamienia się w białą w ng). Cała tajemnica w pizdu,bo wątpię,że coś ciekawszego będzie z tym. A gówniara pewnie podpuściła siostrę by gdzieś polazła i umarła by zdobyć jej wstążkę na punkcie,której ma obsesję(monolog po odejściu od okna).Potem jak już dostała co chciała to oszalała i spadła z krawędzi koło domu i stąd ciało w tym miejscu.

 

 

Tak w ogóle to jak można ubierać messengera ? W tym pniu nikogo nie ma. 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Muszę na spokojnie ogarnąć lore,bo wydaje się dużo bardziej zagmatwane niż w poprzednikach,a true ending walnął mi srogim WTF prosto w ryj.

 

@Velius

 

Chyba rozgryzłem dziewczynkę

Ta wstążka to item dla messengera. Żeby zdobyć obie(czerwona i biała) trzeba zrobić po prostu ng+(czerwona zamienia się w białą w ng). Cała tajemnica w pizdu,bo wątpię,że coś ciekawszego będzie z tym. A gówniara pewnie podpuściła siostrę by gdzieś polazła i umarła by zdobyć jej wstążkę na punkcie,której ma obsesję(monolog po odejściu od okna).Potem jak już dostała co chciała to oszalała i spadła z krawędzi koło domu i stąd ciało w tym miejscu.

 

 

Tak w ogóle to jak można ubierać messengera ? W tym pniu nikogo nie ma. 

 

Podobno w NG+

Znikaja itemy dla messengera i trzeba je zdobywac od nowa wiec nie wiem czy to sie da jednak tak zrobic. Moglem ten red brooch sobie zostawic i miec blood gema :/

 

 

Co do dziewczynki to jest jeszcze alternatywa

 

Mozna z nia pogadac zanim sie podniesie brooch i jest opcja zeby ja wyslac w bezpieczne miejsce, jak sie ja wysle do Chapel to ona tam teoretycznie idzie ale nie idzie jej tam znalezc, wiec gdzies zaginela na trasie i to jest wielka zagadka, czy nadal gdzies zyje, czy cos sie stalo...konkluzji ostatecznej nigdzie nie widac i sie zastanawiam czy ludzie cos przeoczyli bo watpie zeby te ribbony i dziewczynki istnialy bez jakiegos wiekszego 'ale'. No nic, moze kiedys sie wyjasni co i jak

.

 

Ja dzis mialem malo czasu na granie to sobie Cainurst zrobilem i pobilem tam bossa. Strasznie mi sie walka z nim skojarzyla z anime Fate Stay i Unlimited Blade Works :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Muszę na spokojnie ogarnąć lore,bo wydaje się dużo bardziej zagmatwane niż w poprzednikach,a true ending walnął mi srogim WTF prosto w ryj.

 

@Velius

 

Chyba rozgryzłem dziewczynkę

Ta wstążka to item dla messengera. Żeby zdobyć obie(czerwona i biała) trzeba zrobić po prostu ng+(czerwona zamienia się w białą w ng). Cała tajemnica w pizdu,bo wątpię,że coś ciekawszego będzie z tym. A gówniara pewnie podpuściła siostrę by gdzieś polazła i umarła by zdobyć jej wstążkę na punkcie,której ma obsesję(monolog po odejściu od okna).Potem jak już dostała co chciała to oszalała i spadła z krawędzi koło domu i stąd ciało w tym miejscu.

 

 

Tak w ogóle to jak można ubierać messengera ? W tym pniu nikogo nie ma.

Podobno w NG+

Znikaja itemy dla messengera i trzeba je zdobywac od nowa wiec nie wiem czy to sie da jednak tak zrobic. Moglem ten red brooch sobie zostawic i miec blood gema :/

 

 

Co do dziewczynki to jest jeszcze alternatywa

 

Mozna z nia pogadac zanim sie podniesie brooch i jest opcja zeby ja wyslac w bezpieczne miejsce, jak sie ja wysle do Chapel to ona tam teoretycznie idzie ale nie idzie jej tam znalezc, wiec gdzies zaginela na trasie i to jest wielka zagadka, czy nadal gdzies zyje, czy cos sie stalo...konkluzji ostatecznej nigdzie nie widac i sie zastanawiam czy ludzie cos przeoczyli bo watpie zeby te ribbony i dziewczynki istnialy bez jakiegos wiekszego 'ale'. No nic, moze kiedys sie wyjasni co i jak

.

 

Ja dzis mialem malo czasu na granie to sobie Cainurst zrobilem i pobilem tam bossa. Strasznie mi sie walka z nim skojarzyla z anime Fate Stay i Unlimited Blade Works :D

Jeżeli zrobisz to co w spoilerze to poszukaj przy świni. :)

Odnośnik do komentarza

? Napisz cos wiecej w spoilerze.

 

Przed tym jak pojawia się dziewczynka z prośbą o wstążkę w oknie można spotkać pająka z biblioteki,który daje ci specjalny kamyczek. Z kamyczkiem idziesz przed wejście do unseen village i porywa cię ta ręka wielkiego pająka prosto do biblioteki na pierwszy poziom(na drugi nie da się wejść po pająk z twarzą blokuje drzwi). Wnioskuje,że muszę zabić Amygdale by pchnąć ten quest dalej,ale za cienki jeszcze na nią jestem

 

Odnośnik do komentarza

Nie robilem tego questa, ale

 

 

 

Jak zabijesz amygdale i trafisz na pierwsze pietro uniwersytetu, to za takim wielkim kolesiem z plonacymi lapami bedzie otwarta klapa w podlodze. Schodzisz nizej iii.. zobacz sam :]

 

 

BTW. ostatni boss, dojscie do niego zajelo mi dokladnie

 

 

37 godzin :v

Spojrzalem tylko na jutuba gdzie moge znalezc item do ulepszenia broni na +10, a tak bez zadnej pomocy wszystko sam

 

Zadnych soulsow wczesniej nie ogrywalem, wiec troche dumny z siebie jestem.

I jak go w koncu pokonam, to zabieram sie od razu za new game plus, bo gra rządzi :>

Edytowane przez FARMEROS
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Fajna gra

 

Spróbuj obniżyć poziom widzenia bo widzę że masz 26 na filmiku. Nie wiem czy to działa na bossach ale u zwykłych mobkach czym wyższy poziom widzenia tym mocniejsze i różne ataki wykonują. Sam o tym patencie dowiedziałem się już po fakcie. Watchdog na przedostatnim dungeonie Defiled Chalice gdzie mamy połowę hp, potrafi zrobić szarżę na którą mamy pół sekundy na unik bo jak nie to K.O przy pełnym życiu.

Odnośnik do komentarza

 

? Napisz cos wiecej w spoilerze.

 

Przed tym jak pojawia się dziewczynka z prośbą o wstążkę w oknie można spotkać pająka z biblioteki,który daje ci specjalny kamyczek. Z kamyczkiem idziesz przed wejście do unseen village i porywa cię ta ręka wielkiego pająka prosto do biblioteki na pierwszy poziom(na drugi nie da się wejść po pająk z twarzą blokuje drzwi). Wnioskuje,że muszę zabić Amygdale by pchnąć ten quest dalej,ale za cienki jeszcze na nią jestem

 

 

 

 

Ten gosc pojawia sie w KAZDYM oknie w pewnym momencie i z kazdego okna mozna dostac ten tonsil stone, nie wiem dlaczego ale tak jest.

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co robie źle, ale tak czytam co tutaj piszecie, i mase kontentu ominąłem. Większość Questów o których mowa nie zrobiłem. Nie wiem czy jeszcze nie doszedłem tak daleko ? Dużo z nich jest dostępnych od początku gry ? Ja jestem po pokonaniu Cieni Yharnam. Np miejsca do którego moge wysylac nieznajomych, mam tylko jedno w rewirze katedralnym, tam również odesłałem tego gościa którego się spotyka po drodze do wiedźmy, bo innej opcji nie miałem. Nie wiem - Zdziwiony jestem, bo zaglądam wszędzie, rozglądam się ... A tu się okazuje , że masa spraw mi umknęła :| 

Odnośnik do komentarza

To kiepsko sie rozgladasz bo polowa questow na samym poczatku gry do zgarniecia :P Miejscowka tez jakos po pierwszym bossie, jak cos to druga miejscowka jest:

 

 

Klonika Iosefka, teleport do lokacji gdzie zaczales gre i idz do drzwi za Toba ktora podczas tutorialu byly zamkniete

 

 

Reszte questow sie zbiera z okien ludzi itp.

Odnośnik do komentarza

hehe  pozdrowienia ze wczasów :)1957792_935862333120308_3031550247681487

 

Dzisiaj zamiast bić bossa zrobiłem sobie spacer po różnych ciekawych miejscówkach. Znalazłem to wdzianko w jednej z nich a poza tym zostałem zaproszony w inną ciekawą lokacje. Boże jakie ta gra ma za(pipi)iste sekrety :D Niektóre robią mind fuck :D 

 

P.S. Kto pomoże damie w ubiciu Roma ? lvl 55 więc od 45 do 65 odważni bohaterowie proszę się zgłaszać do jutra wieczora :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...