Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam sil juz do tego, dzis jestem lamusem i na ng+ bije mnie ojczulek, dzis juz z 10 razy umarlem :v 

A w filmiku typek walczac z mergo wet nurse mowi pod koniec walki, ze zgliczowane i ze normalna walka z nia jest 'PAIN IN THE ASS' :] 

 

Jakby co to na ng+ nie ma juz chyba wstydu jak kogos wezwiesz do pomocy Farmerku :P

 

Co do typa z filmiku, piekny lamus, pain in the ass :yao:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale level w tym przypadku nie ma znaczenia. Pierwszego bossa zabilem majac 68vll, nastepnego 74 lvl a tego ostatniego o ile mozna tego kolesia nazwac bossem 80. Do tego dodaje wszystkie staty po rowno bo to postac do testowania borni wiec nie mam np 50 str albo takich rzeczy,ostatnie level dodaje w arcane i blooditnge ktore raczej nic nie zmieniaja w uzywaniu Axe.

 

Problem w tym ze ich ataki byly mega przewidywalne i

Reborn One

nie uderzyl mnie ani razu, az szkoda ze filmiku nie nagralem, drugi boss moze 2 razy przy czym bilem go dlugo zanim sie zczailem co trzeba zrobic a ten ostatni...bez komentarza, co to w ogole mialo byc?

Micolash to jakas mega ciota, 2 ataki na krzyz i uciekanie przede mna, no ale moze specjalnie dali taka pałke dla rozrywki :/

.

 

Za NG+ wezme sie dopiero jak wszystko zrobie w NG, w tym chalice'y, strasznie chce znalezc ta ostatnia bron i wyprobowac.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dobra, póki co olałem Loran, mimo że całkiem nieźle mi szło (dotarłem do trzeciej warstwy i nieco tam podlevelowałem) po tym jak dowiedziałem się, że Yharnam ukrywa się Phtumeryjskich Labiryntach. Doszedłem do drugiej warstwy Niższego Pthumeryjskiego Labiryntu i rozbiłem się o ścianę w postaci nieumarłego olbrzyma :D. Damn, ten koleś jest mocny. Potrafi mnie zabić praktycznie jednym mocnym ciosem, a zwyczajnym atakiem znieść mi pół paska życia.

Odnośnik do komentarza

Dwa szybkie pytania, czy całą grę leci tak dużo potionów? Czy jest coś w rodzaju skrzynki na itemy?

 

Nie wiem, ja mialem pecha i nie chcialy leciec wiec musialem troche farmic, ale raczej sporo leci. Tak masz storage w Hunter's Dream, jak masz przy sobie max i podniesiesz przedmiot to automatycznie nadmiar leci do storage.

Odnośnik do komentarza

Fajne miejsce gdzie można przez dłuższy czas farmić fiolki to praktycznie sam początek gry. Od Latarni w Centrum Yharnam zrobić run po okolicy (po otwarciu skrótu), na most gdzie się walczyło z Cleric Beast żeby zabić dwa wilkołaki i kolesia z cegłą. Potem powrót na niższy poziom mapy, tam gdzie się pałęta dwóch z cegłówkami, następnie na most z toczącym się kamieniem (windą), zabijamy kolejnego kolesia z cegłą i jego kumpli. Na koniec idziemy w kierunku areny, na której walczyliśmy z Ojczulkiem (oczywiście po drodze zabijając ostatnie dwa potworki) gdzie używamy latarni do powrotu do Snu Tropiciela. Run powtarzamy aż będziemy usatysfakcjonowani :D. To była moja farma przez większość gry. Na jednym takim runie zbierałem kilkanaście fiolek. Teraz jednak już wolę nafarmić tętnienia, za które kupuje fiolki bo szybciej w  ten sposób :P.

Odnośnik do komentarza

Jak juz dotrzecie do

 

Pierwszego pietra akademii

 

To farma jest bardzo szybka, jeden run trwajacy ~3 minuty i ~15k krwi wpada. Powtarzac do znudzenia

 

 

(pipi)A MAC JA (pipi)E

ta arena walki z ojczulkiem nie dosc ze jest za mala, to jeszcze na(pipi)one wszedzie w kolo tych (pipi)onych nagrobkow o ktore ciagle sie (pipi)a zahaczam strafe'ujac przed atakami

(pipi)A

Odnośnik do komentarza

No ja też obecnie mam mega w(pipi)a, tylko że na (pipi)anego olbrzyma z Kielichowych Lochów :P. Bije go mega ostrożnie, jeden hit i do tyłu. Trwa to bardzo długo ze względu na jego olbrzymią liczbę HP. Ale wystarczy jeden błąd żeby umrzeć po jednym mocnym ataku. Chyba sobie oleję tę walkę i wrócę do niej później w NG+ (mam nadzieję, że Kielichowe Lochy nie resetują się w ng+?)

Odnośnik do komentarza

@Tamashi
 

To ten taki olbrzym z maczugą i łacuchem co ma taki atak,że się obraca i ściąga prawie całe życie ? Ubiłem go na farcie,ale utknąłem na 3 warstwie,bo mocno skoksowane potworki tam śmigają.

 

Obrót ściągał mi jakoś z 99% życia :)

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Skończyłem na dziś granie ale zwiedzanie zamku plus troszkę farmienia spowodowały że mam 70 lvl :) teraz będę przygotowany na unseen village.

P.S. Po dotarciu do unseen village wszyscy przeciwnicy z workami znikają ? 

 

P.S. 2. Znalazłem wcześniej klucz w unseen village ale nie wiem  co otwiera. Ktoś może wie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...