Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jerome, a dziś po 00.00 pomógłbyś z tą Amygdalą? Dzisiaj próbowałem ją pokonać  - kilka razy dzwoniłem dzwonkiem, pojawiali się chętni do pomocy, jednak szybko odpadali :) Na odstresowanie, w poszukiwaniu 2 galaret (bo 2 już mam) zapuściłem się w pojedynkę w lochy kielicha Isz, 3 warstwy poszły jak z płatka :) Galarety zdobyte. Dobra rada - nie wybierać się tam z małą ilością wzglądu (jeśli się nie ma dodatkowej w ekwipunku) - większość przepadnie :) Z Amygdalą jakoś dałem sobie radę w Koszmarze, jednak ta w lochach jakaś taka dziwna. Dochodzę do momentu w którym trzyma w łapach te dodatkowe grabie, strzał i mnie nie ma :) Przez ten pasek życia w tym lochu pewnie. Więc napisz Jerome czy dziś dasz radę bo mam dość tej ku..y :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Tona hejtu i sporo bzdur na moj temat na jednej z najwiekszych stron growych :lol:. Takze jest ciekawie. Gosc po 3 porazkach napisal mi wiadomosc, ze jestem znany i nakierowal mnie tak, ze znalazlem to. Ubaw po pachy, ale nie daje tego nigdzie :Coolface:

Powiem wam, ze nie da sie tego znalezc, chyba, ze cudem.

Ale dam wam filmik, cale 6min ze mna. Szczerze jak zobaczylem siebie z drugiej strony to sie przestraszylem co oczywiscie na plus :Coolface: Z tym gosciem ogolnie to bylo okolo 8:1, ale raz wygral :D

Kazdy tam fruwa i bedzie fruwal :Coolface:

 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

 

 

That guy is a dick, he sends me wee whiny messages every time I kill him and he always has some excuse why he lost haha. He went on at me about being 3rd in the vileblood register but all he does is spawn-kill, guy is a joke. In about 40+ encounters with him he has got me 4 times, first time he bone marrow ashed me when I bowed, other 3 were spawn-kills. He has been camping that spot, transform attacking people since release, never any other build haha!

 

Żerom taki wielki i masta playa w BB.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Przecież pisał, że gra nieuczciwie i ma w pupce niepisaną etykiete pojedynków w soulsach. Mroczny żurom :teehee:

 

 

Last time I caught him on my Skill/Vit Gouge build a while back, I just kept whittling him down to almost no health, letting him retreat to heal uncontested every time for funsies. He eventually just used the Silencing Blank to retreat from my world. Guess he ran out of excuses that time ;)

 

:yao:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mugen wiedziałem, ze znajdziesz, a jak nie to miałem sam dać, ale byłem pewny ze znajdziesz.

Tak jak mówi bluber, ten ból dupy noobow uwielbiam.

Ale dużo tam fantazji tez bez dowodów. Hatemaile? Nowe, chyba ze duże lagi to napisze i udowadniam filmikiem gościowi. Ale niech piszą :Coolface:

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...