Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko, pamiętam jak w Demony graliśmy, ale pozniej kawał czasu Cie nie widziałem. Mam Cie w znajomych na Psn, ale to chyba jakies stare konto. Co słychać? Daj znac na PW zeby syfu tu nie robić :)

Tomash, da sie tam wrocic, ale potrzebujesz kamienia (Tonsil Stone jezeli dobrze pamietam.) 

Edytowane przez Patoslaw
Odnośnik do komentarza

Pato ja na ps4 mam nowe konto, tamte juz nie bedzie uzywane takze jak mozesz to wyslij zaproszonko, albo ja wysle za jakies 1,5h jak wlacze konsole :)

 

No to super Willy, znajdziesz mnie codziennie w Mergo's Loft: Middle jesli chcesz powalczyc. Jak chcesz to za jakies 1,5h bedziemy robic Amygdale w lochach z sajmonem. Zapraszamy.

 

EDIT: A tak w ogole to turniej mozna by bylo zrobic. Moge zorganizowac tylko prosilbym zebyscie napisale czy macie postacie na okolo 100 levelu, a najlepiej na 100.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Ja bede tak jak pisalem sajmonowi, za okolo 40min.

BT nie polecam, bo katana to trzeci tier z czterech i pod BT innej broni za bardzo nie wezmiecie. Evelyna jest bardzo dobra, ale tylko nooby tym dostaja, podobnie jak magia w Soulsach.

 

Ktos chetny na Amy w kielichach? We 3ke pewniej pojdzie. Willy? Pytam powaznie.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Ok, dzwonie i najwyzej po jednej probie jesli bedzie nie udana znikne na 15min ok? Ostatnio jak pomagalem z Amy kumplowi i teraz sajmon Ci to mam z nia laga po stunie - jej glowa nie opada na ziemie takze jak bede strzelal sajmon to badz w poblizu i zasadz riposte jak padnie. Jak wyrwie rece to wezme ja juz na swoj sposob. Mam nadzieje, ze sie uda. U mnie ten boss jest w pierwszej czworce na mojej liscie - ciezko mi sie z nia walczy. W sumie najciezej ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Zaczelo sie. Nowe zaproszenia na psn do znajomych i wiadomosci :Coolface: Ogolnie wszystko idzie wedlug planu Cursed Clan szybciej niz myslalem ha ha :lol:

 

Jeden prawie sie poplakal jak przegral... no dal sie zrobic. Ale waleczny i wmawial, ze raz wygral bo prowadzil lolz. Nadchodza chetni, ale nie wiedza, ze praktycznie nie maja szans dolaczyc, malo jest takich ktorzy moga, ale ten napisalem, ze ma potencjal. Nowy i zawziety i za wszelka cene chce wygrywac. :Coolface:

 

8B9kduT.jpg

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...