Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak się zastanawiam czy w dlc dadzą możliwość zresetowania statsów. Przechodzę teraz na ng+ aby być jak najdalej i mieć już pewność, że po wyjściu dodatku będe mógł do niego wejść i wypróbować nowe bronie. No właśnie tylko jestem ciekawy które staty będą potrzebne i w razie czego fajnie byłoby rozdać je jeszcze raz, żeby nie musieć zaczynać od początku tylko już na ng+ działać. W ogóle opłaca się w statystyki (poza vit i edu) ładować powyżej 30 punktów? i koło którego lvlu warto zatrzymać levelowanie postaci aby było jeszcze z kims coopa grać? Póki co 110 lvl mam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie minęło 1,5h kiedy próbowałem zap..... Amygdalę w lochach. Niby cała walka obcykana (Uniki w lewo i tył i ostrożnie uderzanie Ludwigiem/Kosą) ale zawsze mnie musi trafić pod koniec jakimś z atakiem z tyłka wziętym. Zaczęła się rodzić we mnie lekka frustracja... 

 

 

Hehe, miałem to samo. Ustawka z Jerome załatwiła sprawę :) W lochach ta ku..a zachowuję się trochę inaczej w końcowej fazie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla odprężenia zrobiłem górny rewir katedralny do gwiezdnego emisariusza. Żart a nie boss ;-)

 

Jak to jest z tym arcane? Powinien zwiększać dmg Ludwiga/Kosy a przy upgradzie nie pokazuje mi większego dmg.

Tak to jest z grami from software, tego nie ogarniesz:p ja korzystam z miecza ludwiga i tam też arcane najlepiej scaluje ale zatrzymalem się na 25 i jadę w siłę;) przynajmniej pobawie się jeszcze innymi broniami. Mogli by dać opcję resetowania statystyk aby na ng+ móc ustawić statystyki pod nowe bronię z dodatku a nie zaczynać wszystko od początku. Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

(pipi) dzunie pomoge wam

 

skalowanie arcane w broniach stricte fizycznych jest tylko po to, że jak wkładać kamień z elementem (fire/bolt/arcane), to czerpie ona profity tylko z arcane. w innym przypaku nie ma co literką w arcu sobie du.py zawracać. dotyczy to wszystkich broni bez bazowego arc dmg, czyli np. mr.muscle

 

w przypadku kosy - ma naturalne skalowanie z arc, ale jest strasznie słabe, warto dawać tu punkty tylko przy 50 skilla i bez level capa (coś tam podbije dmg)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie zaj.... tą 6 ręką kur... Ilości prób nie zliczę. Najlepsze jest to że w udanym podejściu walka w 3 fazie była strasznie słaba z mojej strony. Amygdala trafiła mnie kilka razy. Na szczęście żaden z jej ciosów 1 hit KO nie wszedł.

Pisałem już jak za(pipi)istą bronią jest rozłożona kosa? ;-)

 

Został mi już tylko 1 kielich do platyny. Mam nadzieję że ta Headless bloodletting beast nie jest aż tak trudna jak można przeczytać ;-)  

Odnośnik do komentarza

Zbroje w tej grze to czysta estetyka.

 

dość popularna w kółko powtarzana fama już od czasów soulsów 

 

oczywiście, że wartości defensywne w zbrojach mają znaczenie. można to bardzo łatwo sprawdzić. pewnie chodzi o to, że ludzie często nie zauważają różnic w obronie fizycznej przy zmienianiu seta, a to głównie dlatego, że są one stosunkowo zbliżone. wystarczy porównać cainhurst set ze szmatami lalki. albo ubrać set henryka na paarla itd

 

 

 

Jak to jest z obroną w zbrojach? Lepiej mieć więcej obrony fizycznej i mniej od pchnięć/obuchowych czy na odwrót?

 

zależy od ataków. atak fizyczny to taki atak, który nie jest sklasyfikowany ani jako thrust, ani jako blunt. teoretycznie, jak przeciwnik używa samych blunt, to lepiej więcej blunt

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...