Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pany mam pytanie odnosnie lochów. Zrobiłem kolejno: Kielich phutemerów, środkowy kielich phutemerów, niższy kielicch phutemerów(tutaj były cztery wartswy i na koniec dostałem plugawy kielich KORZENIA) następnie zrobiłem loran i niższe loran wszytskie warstwy. Problem w tym, że nie dostałem plugawego kielicha tylko plugawy kielich korzenia no i właśnie nie wiem co za bardzo zrobić. Jak mam zdobyć normalny plugawy kielich, żeby ruszyć dalej?

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem ale zrobie ten kielich jeszcze raz chodź dla mnie to strata czasu bo juz mam ponad 180 lvl a tam sa cztery warstwy. No ja nigdy na posłanców w lochach nie trafiłem;p może w jakąś inną gre gram haha

 

Szybkie pytanie jeszcze. usunąłem kielich i czy muszę jeszcze raz robić rytuał czy po glifie mogę się dostać?

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Kielich korzenia splugawiony dostajesz za ubicie drugiego bossa w splugawionym kelichu pthmerów a zwykły splugawiony dostajesz za zabicie ostatniego  bossa z 4 wartswy nizszego kielicha pthmerów. Wiec w sumie nierealne jest zebys go dostał bo dostajesz go w splugawionym kielichu. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Teraz powtarzam nizszy kielich phutemerów i to jest ten gdzie jest rom i robiłem go, w sumie już jestem przy tym pająku to dojde do ostatniego bossa jeszcze raz i zobaczymy. No właśnie dla mnie też to dziwne ale dostałem dokładnia "przęklęty i splugawiony kielich korzenia". jak teraz nie dostanę tego co trzeba to kończe przygodę z kielichami bo jakby nie patrzeć są trochę nużące. teraz po glifie jadę i mam nadzieję, że tam też jest możliwe zdobywanie kielichów.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie to, że szkoda tych materiałów to bym nawet spróbował:) no ja mam postać już od dawien dawna tą samą, ale czy to ma wpływ? człowiek chce sobie na legalu dojść do królowej, pokonać amygadle a tu jakieś bugi. Patrząc w necie nie znalazłem takiego problemu. Niestety nie grałem w angielską wersje i nie wiem jakie tam są nazwy tych kielichów.

Odnośnik do komentarza

tak ale nigdy wcześniej nie robiłem kielichów. Patrzyłem w skrytce i czy jest do kupienia w snie tropiciela i nie ma. Kielich nizszego phutemeru zrobiłem dzisiaj jeszcze raz i nic nie dostałem oprócz klejnotu do broni. Tak zapomniałem dodać, że dostałem ten plugawy kielich ale tylko w wersji gdzie poziomy same się losują a tego normalnego jak nie było tak nie ma.

 

EDIT:

Uruchomiłem ten kielich korzenia i zaraz sprawdzę pierwszego bossa. W tych korzeniowych bossowie się zmieniają z tego co pamiętam?

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...