Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pomoże ktoś pozniej z mikolaskiem? Jak przy NG wlecialem do niego na spontanie i rozpykalem tak na NG+ przy drugiej fazie nerwy mi puszczają...

 

Dobra rozpykany. Zawsze jak juz zdemotywowany prosze tu o pomoc to wkurzony odpalam grę ponownie bo nie daje mi spokoju i chyba ten moment na napisanie postu daj mi uspokoić nerwy ;p

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

2 lata grania w BB i dopiero teraz wyczaiłem, że Micolasha można facerollnąć z pistoletu w fazie 2, rawr, fajne smaczki jak się samemu eksperymentuje na różne sposoby :D

 

 

70h na nowej postaci, mam lvl 125, 10 mln tętnień do użycia, czy na lvl 125 nadal można porobić pvp w miarę sensownie? Czy raczej na tym etapie życia lepiej postać podciągnąć do 160+ ? Jak myślicie? Nie ukrywam, że jednak wyższy poziom pozwoli na fajniejszy build na pve do ng+(...) hmmm

 

PS: Jak ktoś potrzebuje z kimś pomocy to jak będę mieć czas to mogę wspomóc, ostatnio troszkę mnie nudzi mordowanie bossów solo...

Edytowane przez sakiu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czemu po pokonaniu 4 bossa besti puszczającej krwi nie dostałem splugawionego kielicha tylko przeklęty i splugawiony kielich korzenia? Bo to nie ten jest potrzebny do tych czwartych lochow do platyny a z tego co widze w necie to powinnienem splugawiony dostać...

 

Edit. Dobra widze ze chyba ktoś zle to przetłumaczył w grze

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Właśnie pokonałem mamke i mógłbym się udać do niby ostatniego bossa, ale chcę jeszcze zwiedzić inne lokacje. Wiem, że można się dostać do zapomnianego zamku Cainhurst ale nie podjeżdża powóz. Czego może mi brakować albo czego nie zrobiłem? Czy popełniłem jakieś błędy i już po ptokach i co najwyżej new game plus?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...