Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz. Przez Twoje pytanie doczytałem, że postęp w kielichach zostaje po skończeniu gry. Tak samo poziom trudności zostaje bez zmian. Dobre. W takim razie kończę grę, robię 3 zakończenia i wtedy się zajmę kielichami. :)

 

Ale już jest ciężko. Co najgorsze, że nie sami bossowie mi sprawiają problemy ale przedarcie się przez mobki do dźwigni. Czasami to jest masakra jak babka zacznie spamować pająkami a przed Tobą długi i wąski korytarz. 

 

 

Ten boss od dziecka to chyba jakiś trolling w słusznej sprawie. Bardziej widocznych sygnałów jej ataków chyba sie zrobić nie dało. Łatwo. :xboss: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No może, ale imo przebrnięcie przez więzienie i pokonanie Paarl jest trudniejsze niż pokonanie Roma. No ale fajnie jest w tej grze to, że każdy może grać jak tylko chce więc jakiś wybór na pewno padnie. :D

 

No właśnie Paarl był dla mnie dużo łatwiejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No to zostało mi tylko pokonanie finalnego bossa w kielichach. Obecnie robię ostatniego bossa, Amydalę w 4 stopniu. Generalnie to nie jest trudny boss tylko trzeba mnóstwo cierpliwości, ale tylko połowa życia tego nie ułatwia. Próbowałem już co prawda 4 razy i zawsze w ostatniej fazie gdy zostaje 1/4 życia to albo skoczy albo zaczepi mnie tymi dodatkowymi rękoma. Damn. 

 

Mam plan go dzisiaj pokonać i tym samym zacząć ostatnie podziemia. Materiały już pozbierałem wcześniej. Trochę boję się tego ostatniego bossa no ale jakoś pójdzie, wierzę. :cool: 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tego płonącego pieseła to niech piekło pochłonie. Uhh, napsuł mi krwi. 

 

Chorego Loran taki sobie, ale Wielkiego Ish już jest bardzo fajny. Ten drugi to jeśli chodzi o bossów to chyba jakiś trolling jest. Pierwszy to był zwykły mobek co wysysa mózg, a drugi to ten przerośnięty grzyb z ogrodu. W sumie dobrze, że tacy prości to nie musiałem tracić dużo czasu na zdobycie galaretek. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, pokonałem elektryczną małpę w niskim Loran, ale po co? Dostałem za nią kielich korzenia, więc niepotrzebnie się z nią męczyłem?

Robisz tak:

 

The Yharnam, Pthumerian Queen trophy needs a series of steps before hand:

  • Defeat the Blood-starved Beast for the Chalice of Pthumeru.
  • Find the Red Jelly in the (Nightmare) Lecture Building.
  • Defeat Amygdala for the Chalice of Ailing Loran.
  • Retrieve the Living String from Mother Brain.
  • Defeat Ebrietas for the Great Isz Chalice.
  • Clear the first three Chalice of Pthumeru Dungeons and get the Arcane Haze Extractor. These are: the Pthumeru Chalice, the Central Pthumeru Chalice and the Lower Pthumeru Chalice. The Arcane Haze lets you transform materials you don't need into haze, a material needed for some dungeons.
  • Clear through the 3rd layer of Ailing Loran for Bastard of Loran materials as well as the Beast Claw.
  • Clear all 3 layers of the Defiled Chalice. This one is a bitch.
  • Clear to the 3rd layer of Great Isz or Lower Loran for two more Red Jelly materials. The Great Isz Chalice is easier and you don't need to defeat the final boss to get the materials.
  • Clear the first two floors of the Great Pthumeru Ihyll Chalice to reach Yharnam.
  • Kill Yharnam, Pthumerian Queen.
Odnośnik do komentarza

- To zamień? Kup inną broń w misie i graj inaczej.

 

- Co to znaczy "złączyć broń"? Transformujesz ją L1. 

 

- Jest magia, ale działa inaczej niż w Soulsach. Na pierwsze przejście proponuję ładować STR/DEX i Miecz Ludwiga. Chyba wiesz jak działa skalowanie broni?

Odnośnik do komentarza

1.Inne bronie masz u sprzedawcy w śnie tropiciela. Potem jak znajdziesz inne bronie również u niego je odblokujesz do ponownego kupienia, gdybyś je sprzedał albo wywalił.

http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2015/02/Screenshot-02_02_2015-20_37_54.jpg

 

2.W sensie transformować broń ? L1

 

3.Jest magia pod statystyką Arcane/Tajemny. Same czary występują w tej grze pod postacią itemów, są też bronie które skalują się z tą statystyką.

Po prostu eksperymentuj z broniami i zobacz która ci najbardziej leży potem pakuj w te staty pod które się owa broń skaluje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przechodzę już to cudo drugi raz i nie otworzyłem tylko jednego skrótu a mianowicie tego za tym wielkoludem z kulą , zejściem w dół i skrzynią na końcu . Jest to zapewne końcówka skrótu bo widać co nieco ale skąd ? Dawać w spoiler bo łażę i szukam bez końca ;) Z góry dziękuję :)

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

A szkoda bo liczyłem na jakiś kolejny cudowny skrócik . Tak jak ktoś wyżej niedawno pisał tutaj - te lokacje są genialnie zaplanowane i choć tereny są ogromne to nie ma bata żeby się zagubić . Znam te tereny lepiej niż moje miasto hehe . To moja pierwsza gra od nich , straszyli że trudna ale problem miałem jedynie do momentu otworzenia pierwszego skrótu w sensie że wydawało się że daleko . Kilka podejść ale to nauka uników i opanowanie oręża ;) Z zakończeniami nie będę cudował z penem i zrobię tylko dwa zakończenia a i kielichy mnie nie interesują bo to tylko dodatek do gry jakby .

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się ale i tak nie zagram . Wolałbym już trzeci raz pyknąć fabułę :)

 

I jeszcze jedno : widzę że nie można mieć więcej niż 99 pkt wglądu a jestem dopiero w połowie drugiego przejścia :( No i nie dałem się zabić temu chłopkowi z workiem i nie trafiłem do ... a więc nie zapali mi się tam lampka ??? Dziwne .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...