Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurde, coś mi się chyba z padem dzieje. Ostatnio jak grałem w FORZA 5 to dwa razy miałem sytuację, gdy mi się pad na chwilę wyłączył. Gram, nagle pojawił się komunikat, że pad nie jest podłączony. A na padzie zaczęło mrugać logo Xboxa. To było takie chwilowe, nagle pad się rozłącza, mruga logo i w ciągu sekundy ponownie się włącza. Mieliście takie coś? Nie wiem czym to jest spowodowane. Tak jakby na sekundę pad utracił synchronizację z konsolą.

Też mi się tak zdarzyło

 

 

 

też to miałem

Odnośnik do komentarza

Koleś napisał, że brakuje mu normalności, lol. 95% gier jest zupełnie szara i normalna i jak wychodzi raz na rok zachodnia, kolorowa gra to od razu, że jednak to chciałby takie nudne i szare strzelanie. Do tego nie ma cover systemu i gra na ziemi jest trudna ho ho ciekawe jak kiedyś grał w gry.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze gra bedzie miala premiere gdzies w pierwszej polowie roku jak tak smialo ja pokazuja. Nie ma sensu rzucac QB w lutym bo jest BB i Wiesiek ale marzec czy kwiecien jak najbardziej.

no właśnie w marcu najgorzej, bo Geralt na sam koniec lutego wychodzi, a to pewnie z miesiąc grania będzie lekko. imho taka gra akcji to na tydzień starczy i lepszy początek lutego, albo kwiecień co najmniej. Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas obstawiam drugą połowę 2015.

Dokladnie. Dla samej gry bylo by lepiej jak by wyszla blizej swiat, powiedzmy we Wrzesniu, bo tak cos czuje, ze wyniki sprzedazy Quntum jak i Sunset beda mialy mierne: / Sunset na 7 tygodni przed premiera ma w US i A okolo 40k preorderow, na ponad 3 miliony Xboxow.

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ja cały czas obstawiam drugą połowę 2015.

Dokladnie. Dla samej gry bylo by lepiej jak by wyszla blizej swiat, powiedzmy we Wrzesniu, bo takco czuje, ze zarowno Quantum Break jak i Susnet wyniki sprzedazy beda mialy mierne: / Sunset na 7 tygodni przed premiera ma w US i A okolo 40k preorderow, na ponad 3 miliony Xboxow.

 

 

Nie ma co sugerować się danymi z VGC, tam 90k preorderów mają gry, które nigdy nie pojawiły się w TOP100 Amazona.

Odnośnik do komentarza

Jedyne zrodlo lepsze niz zadne. Nawet jesli by sie sugerowac amazonowa lista, to tam Sunset od dluzszego czasu kreci sie siew okolicach 200-300 miejsca(usa) i 150-200(uk). Wiec za rozowo tez nie jest. Jesli gra do tego zbierze mieszane recenzje, czyli troche 8-9 i troche 6-7, to na hitowa sprzedaz szanse sa IMO male: )

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...