Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No to w tym tygodniu składam pre-order'a na XOne bundle z AC Unity. To będzie ciężki miesiąć..Kolekcjonerka nowego Call od Duty na PS4 4 listopada i tego samego dnia trzeba jechać do następnego sklepu po XOne i jeszcze trzeba nadrobić zaległości z exami takimi jak FH2,Sunset Overdrive,DR3,FM5 ło matko, jak ja na to czas znajdę.Szkoda że nie mogę zamienić zamówienie CoD Advanced Warfare z PS4 na XOne ponieważ, to jest kolekcjonerka a serwery na PS4 to padaka, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Kochane botki, pomocy. To już drugi dzień superoferty, a ja wciąż nie mogę pobrać PvZ: Garden Warfare. Nie ma tej gry w skarbcu EA Access Huba, a po wyszukaniu jej w sklepie widoczne są tylko opcje "przypnij" i "oceń". Subskrypcje gold i EA są ważne do października 2015, konto polskie, wszystkie poprzednie gry od EA pobrały się bez prolemu.

 

8tJFwD6l.jpg

 

Już wszystko działa, można pobierać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeśli zdecydują się zrobić, to mam nadzieję, że ze wszystkimi 4 częściami GoW. Ja osobiście uważam, że taka kolekcja pojawi się pod koniec przyszłego roku - rok przed premierą Gears of War 4. Nie byłoby to żadnym zaskoczeniem patrząc jakim powodzeniem kolekcja Szefa Kuchni cieszyła się na Amazonach od momentu zapowiedzi i że jest w TOP10 sprzedaży właściwie już na miesiąc przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Znowu pojawiły się plotki o kolekcji GOW, 1/2/3 z podtytułem Marcus Fenix Collection:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=914065

 

kolekcja Halo mnie nie interesuje ale po odpicowane GOW biegnę do sklepu.

To nie jest plotka, po prostu życzenie fanów, które może jednak zostać zrealizowane - http://xbox.uservoice.com/forums/251647-gaming-achievements/suggestions/6032018-gears-of-war-collection-with-all-4-games-and-all-o . Spencer chwilę później napisał, że przez przypadek dał retweeta i nic do ogłoszenia nie ma.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie o ustawienia w opcjach konsoli. Przestrzeń kolorów macie ustawione na tv czy komputer? Czym to się różni i co jest lepsze? No i te bity na piksel jak macie poustawiane? 16, 24, 32? Co to w ogóle daje?

Odnośnik do komentarza

dziś się załamałem :(

 

wpadłem do mm po XO

wystawiony stand z konsolą to myślę aaaaa..... wypróbuję...

i kurka... dałem sobie spokój z nextgenem

 

pad to jakaś kpina, przecież to regres względem x360 jak cholera

dziury w gałkach, analogi jakieś takie bez oporu i te triggery - zmniejszony zakres o jakieś 25% jest dla mnie kompletnie nie do przyjęcia

 

na hdd była forza5 - fanem jestem od pierwszej części, miliony km zrobione w grze, mało tego - dla tej gry chciałem XO a tu zero frajdy, oprawa nie powala i ogólna bida

 

chyba trzeba przeprosić się z x360

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - miałem PS3 od czasu premiery Gran Turismo 5 Prologue i oczywiście w kwietniu tego roku nabyłem PS4. Po cyrku związanym z Driveclubem naprawdę odechciało mi się konsoli SONY. Postanowiłem przerzucić się na Xbox One (kiedyś miałem dość długo Xbox 360 i zaliczyłem wszystkie Forze - no może nie do końca ale z FM2 wycisnąłem 970/1000 GS :D - zabrakło tylko achieva za milion kredytów wygranych online).

 

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Xone, pierwsze wrażenie całkiem pozytywne ale nie odnajduje się jeszcze w dashboardzie, u Sony jednak jakoś to było przejrzystsze ale tutaj myślę, że to kwestia tygodnia, dwóch i będzie ok :) Do konsoli dostałem kody na pobranie Fify 15 i Forzy 5 (co jak szybko sobie policzyłem patrząc na allegro zaoszczędziło mi jakieś 300zł, więc za samą nową konsolę, z 2-letnią gwarancją wyszło 1400zł - not bad).

Świetnie, że już po pobraniu małej części danych (w forzy to chyba po 12 procentach wyskoczyło, że już można odpalić, w fifie po 15) można zobaczyć co gra prezentuje.

 

Utwierdziłem się w moim przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru zamieniając PS4 na xbone po przejechaniu pierwszego wyścigu w Forzy - okrążenie McLarenem po Pradze. Cieszę się, że dobrze wybrałem. 

Forza. I tyle w temacie. 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

 

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Xone, pierwsze wrażenie całkiem pozytywne ale nie odnajduje się jeszcze w dashboardzie,

I watpie czy kiedykolwiek w 100% sie odnajdziesz. Mam X'a od wrzesnia i dalej sie gubie - dash jest tragiczny i powolny.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie byłoby idealnie jakby w dashu dodali nowe zakładki poza tymi ze znajomymi, sklepem, przypinkami itp.

 

Mogliby dodać jeszcze zakładkę gry oraz aplikacje. Wiem, ze niby mogę to dodać do przypinek, ale lepiej jakbym miał osobna zakładkę z grami, gdzie byłyby kafelki z samymi grami i druga taka, tylko z aplikacjami.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

I watpie czy kiedykolwiek w 100% sie odnajdziesz. Mam X'a od wrzesnia i dalej sie gubie - dash jest tragiczny i powolny.

 

To tylko o Tobie świadczy :D
Nie no w sumie powolny to jest.Bez sensu że niektóre rzeczy powrzycali w osobne aplikacje przez to ładowanie niektórych rzeczy trwa zdecydowanie dłużej :) no ale nic,tak jak w x360 wypuścili NXE tak może i tutaj kiedyś coś ciekawszego opracują :)

 

Wczoraj znowu był Forza Evening i po raz kolejny się utwierdziłem hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...