Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Od godziny na stronie i nie wiem kurde co brac :(

 

http://www.shopto.ne...search=xbox one

 

1. XBone + FIFA15 + Evil Whitin - 350 funi. Na obie hype

2. XBone + Evil Within + Alien: Isolation + Wolfenstein + Forza 5 + Dead Rising 3 - 410 funi. Tu Evil Within i Alien mam hype, reszta meh.

3. XBone White + Sunset Overdrive + GTA V - 350 funi. Wszystko super, ale nie chce bialej konsoli i GTA mnie nie jara. Sunset tak.

4. XBone + AC 4 + AC Unity + CoD: AW - 350 funi. Cos mi mowi, ze to bedzie mega.

5. XBone + FIFA 15 + Forza Horizon 2 - 360 funi. Na obie hype.

 

Dylemat na maxa. Powiem tak - musze miec FIFA 15 i Sunset Overdrive, oraz cos mi mowi - bierz zestaw z dwoma Assassins Creed, a gralem tylko 2h w jedynke, bo monotonna i prosta mi sie wydawala, ale chce dac serii jeszcze jedna szanse, a klimaty pirackie lubie plus Unity moze tez byc kozakiem. Evil Whitin, Alien: Isolation oraz FH2 rowniez chetnie mialbym w kolekcji. Przez godzine jedynie co udalo mi sie wykminic to zestaw z SO odpada, bo nie chce bialej konsoli, a gierke by sie dokupilo. Jest nie droga. 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Zestaw nr.2 jest imo sredni jednak. Tylko Evil Within i Alien, a w pozostale 3 nawet nie zagram, bo 0 hype'u. Unity mnie kusi i to samo Black Flag, a jest tam tez nowy CoD. Powiem tak - moja przygoda z Assassinami skonczyla sie po 2h czesci pierwszej mimo tego, ze takie klimaty kocham. Mialem dac serii szanse i tutaj jest najlepsza do tego okazja. W CoDy nigdy chyba nie gralem - obadalbym i ewentualnie sprzedal, a to nowa gra bedzie. Dokupilbym Sunset Overdrive. 

Gdyby w zestawie nr.2 byla FIFA15 lub Sunset za ktoras z tych trzech (Forza 5, DR3, Wolfenstein) to nie byloby gadki, a tak mysliciel. 

Bardzo tez zagralbym w EW i Aliena, bo uwielbiam horrory, kosmosy itd, a wiem, ze jak teraz nie bede mial ich w zestawie to juz ich nie kupie. Sa one w zestawie, ale o 60funi wiecej stoi ten zestaw, a w nim tylko wlasnie 2 gry dla mnie i to jest ten minus.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi :o

Wszystko wybralem, czyli zestaw nr.4 i po wcisnieciu ''kup'' wyskakuje strona, ze nie mozna niby sie polaczyc - tak jakby netu nie bylo. Na probe wzialem ten sam zestaw, ale bez CoDa i to samo. 

Zaraz sprawdze na innym lapku. Czy to znak? : :Coolface:

Pocieszam sie faktem, ze i tak bym dostal za 8 dni i mam czas jeszcze. Ale jeden wielki lol, bo dobre 2/3 rozmow i gdy w koncu postanowilem to taki zonk. Zaraz dzialam dalej.

 

EDIT: Strona sie zawiesza, nic nie mozna kupic. Juz tak raz kiedys mialem na ich stronie. Obadam po pracy.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...