Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Chciałem dodać kartę kredytową do EA Access ale nie akceptuje mojej karty. Mam Belgijską kartę KBC. Nie da rady jakoś to zrobić ? Można kupić zdrapkę za np.25 euro i wykupić tak EA Access ?

 

Żadnego abonamentu nie kupisz za zdrapki na kasę.

 

Możesz ewentualnie użyć PayPal.

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/call-of-duty-advanced-warfare-day-zero-ed-xbox-one-i4762463812.html

 

przypomni mi ktoś na czym polegał tutaj ten szwindel? to są gry kupione z jakiś kradzionych kart kredytowych, tak?

To wszystko jest z lewych kont. Jestem ciekawy, czy MS będzie coś z tym robił. Mnóstwo ludzi wymieniają się kontami kilkukrotnie, lub kupują takie konta. Mi się jednak wydaje że MS nic z tym nie zrobi ponieważ by poleciał hejt po sieci.

 

Sam mam chęci na kupienie zestaw 4 najnowszych gierek za 300 zł z tych lewych kont, ale zawsze jest jakaś obawa

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam jak rozmawialiśmy o tym w grupie xbl z gościem który pośrednio się tym zajmuje to MS nic nie zrobi bo nic na tym nie traci. W momencie zakupu gierki przez XBL za pomocą karty kredytowej to MS dostaje już hajs od razu i nie interesuje go czy karta jest miesiąc później spłacona czy nie, to już jest problem na linii bank - właściciel karty (który najczęściej jest jakimś słupem albo żulem z ulicy od którego nie da się wyegzekwować pieniędzy).

 

Poprawcie mnie jeśli coś mi się posrało.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam, to rok temu na X360 była fala banów za ściąganie darmowych gier z innych rejonów na xbox live. Ja ściągnałem Injustice i inne gierki chyba z marokańskiego live i nie dostałem bana, ale sporo osób dostało bany za to. Co do lewych kont to na X360 zdarzały się przypadki, że ludzie po dostawali bany za lewe konta.

 

Co do lewych kont na Xbox One to chyba nie będzie banów, ponieważ udostępnili tą opcje Game Share więc dlaczego by mieli banować ?

Odnośnik do komentarza

Kumpel dostal na konsole za lewe konta i nie miał przerobione więc mówie potwierdzone info. A płacenie jakimś januszom na allegro jest słabe już lepiej znaleźć kogoś tutaj na forum albo kumpla i z nim się składać na cyfrówki.

Odnośnik do komentarza

 

Ale na 360 bana można dostać więc ja bym to os.rał.

 

Opowieści ludzi co cisnęli na piratach po cichaczu i mieli mody. 

 

BS! 

Na 360 bany były ale za konta z punktami za które sam kupowałeś gierki - sam za to dostałem i tylko za to... M$ banował bo niezłe cyrki się odpierdalały i ludzie tracili całe konta wraz z DLC które kupili,  tutaj dostajemy puste konta do których na chwilę była podpięta karta - MS za to banów nie będzie dawał, 

 

ALE kur.wa ludzie którzy kupują te konta to chyba najgorsze growe śmiecie na ziemi i zasługują na bana, przez to guvno na allegro chociażby nie można już znaleźć wersji pudełkowych bo każdy Polaczek-cwaniaczek bawi się w paserstwo....

Serio tak trudno poczekać na używkę ?

 

PS: Bluber - tak to ja :P

Edytowane przez Krizz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli to nic nie tracę. Online? no mam Golda ale nie ma Girsów to nie mam w co grać. A tylko ta jedna seria potrafiła przyciągnąć mnie do sieci. Nic więcej. Ogólnie jestem antyonline w grach więc. 

 

Owszem, kupuję pudełka, ale nie wszystkie. 


Każdego sprawa w co gra i na czym gra. Ja jak każdy szanujący się Janusz potrafię mieć na to wywalone i zawsze skwitować "nie pamiento wół jak cielęciem boł". Hipokryzja zawsze warta uznania w polaczkowej przypadłości. 

Odnośnik do komentarza

ALE kur.wa ludzie którzy kupują te konta to chyba najgorsze growe śmiecie na ziemi i zasługują na bana, przez to guvno na allegro chociażby nie można już znaleźć wersji pudełkowych bo każdy Polaczek-cwaniaczek bawi się w paserstwo....

Serio tak trudno poczekać na używkę ?

 

PS: Bluber - tak to ja :P

Pelna zgoda, jak to kiedys Ping napisal, piractwo XXI wieku. Czlowiek wejdzie na takie allegro, 15 sztuk SO zakupionych przy pomocy lewych kont i tylko 4 w normalny sposob. Smutno az sie robi, a pozniej narzekanie na brak nowych ip: /

 

Juz nie wspomne, ze dla samej okladki warto miec te gre w boxie.

 

sunset-boxart.jpg

Odnośnik do komentarza

Co do lewych kont na Xbox One to chyba nie będzie banów, ponieważ udostępnili tą opcje Game Share więc dlaczego by mieli banować ?

bo to wciąż kupowanie lewizny i paserstwo? tak ciężko pojąć w jaki sposób to działa? jak myślisz, jak są nabijane konta, na których jest 5 gier w cenie jednej pudełkowej? no przecież nie z kieszeni sprzedającego xD

game share czy jak to tam się nazywa to zupełnie inna bajka. linkowanie legalnych profili w legalny sposób to nie to samo co kupowanie lewych kont.

 

tak ogólnie to zaczął robić się śmietnik w temacie więc proponuję to zakończyć.

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko, że mimo lewactwa, zawsze wychodzę na plus  w bilansie, mając to co jest z oficjalnej dystrybucji. EOT. Kupić 4 razy konsolę Xbox 360 i gry, często dwukrotnie w celu ponownego ogrania. To samo z PS3, miałem i fata i slima - NIE, nie od ruskich z targu. Ze sklepu + masa gier, pudełkowych. 

 

Inna sprawa - z allegro, używki (MASA używek) ta kasa też płynie do twórców? czy do kieszeni kontrahenta? ale jestem czysty, bo pudełko? nie konto?  :reggie:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...