Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

życie, bywa.

 

dzisiaj w nocy xbox wysłał mi zaproszenie do preview. coś fajnego to daje ogólnie czy tylko wcześniejsze update'y czy coś?

Daje mozliwosc testowania roznych nowych rzeczy, ktore pozniej pojawia sie w oficjalnym "apdejcie" dla wszystkich. Jestes takim beta testerem. Aktualnie dodali mozliwosc wysylania i odbierania wiadomosci glosowych, achievementy pojawiaja sie wraz z opisem, szybciej sie otwieraja i cos tam jeszcze malo istotnego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to dobry dział, ale mam pytanie, byc moze bede sprzedawał Xbox One i tutaj moje pytanie, czy mozna zmienić e-mail na ktorym zarejestrowane jest konto? Chciałbym sprzedac konsole wraz z kontem na ktorym jest parę gier i abonament gold. 

 

Konsola kupiona pół roku temu, nie rejestrowana na stronie microsoftu. 

I moglby ktoś pomoc w wycenie zestawu:
Xbox One 

2 pady

akumalatorek oryginaolny do pada

słuchawki Xbox One stereo headset

Gold do konca pazdziernika

Ea Acces do luty 2016

 

Do tego gry w wersji cyfrowej pobierane ze zdrapek a nie profilow, czyli legalne, niektore kupione w cyfrowej dystrybucji rowniez legalnie: Dead Rising 3, Forza Horizon 2, Forza Fast and..., Sunset Overdrive, Fifa 15, Halo Kolekcja, Rayman Legends, Strider, Forza V, Lords of the Fallen, Assasin Unity i Black Flag, 

Na płycie GTA V

 

Z góry dziękuje za porady i pomoc Pozdrawiam

Edytowane przez rafcio007
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak dla mnie to albo sprzedajesz konsolę z kontem i wszystkimi danymi do niego albo bez.

 

Gry będą działać dopóki jest konto na konsoli, ale nikt Ci nie dopłaci kilkuset zł za gry z konta, z którym nie będzie mógł zrobić co chce, bo trzeba brać pod uwagę ewentualny fromat dysku w przypadku jakiejś naprawy itp.

Odnośnik do komentarza

a co do konta.. czy moge sprzedac konsole z kontem i z tymi grami ale zmienic hasło? a konto bedzie automatycznie sie logowalo.. wiadomo chodzi o to ze podpiety e-mail jest pod to konto. Czy pozostaje sprzedaz konsoli wraz z kontem i danymi do e-maila?

Mozesz zmienic emaila bez problemu, po co masz tracic wlasny email? No chyba ze i tak z niego nie korzystasz

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi grami gwg - pobrałem te Child of coś tam i jest ok, chcę pobrać bilard to mi znów o kartę kredytową woła.

Co za (pipi) paranoja, jak nie dlc do Tytana które w końcu udało mi się pobrać z poziomu gry to teraz z tym mi zaczynaja wyjeżdżać.

Jest jakiś podział że jedna gra teraz, druga po 15 czy dwie od razu są dostępne dla goldowców?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...