Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Kiedy ma być dostępna kwietniowa aktualizacja software-u??

jutro

 

 

Jeżeli piszesz to na podstawie newsa z ppe, to muszę Cię zmartwić, bo kolejny raz tłumaczenie z angielskiego ich przerosło ;)

 

Oryginał, który "tłumaczyli":

 

 

 

Tomorrow sees the start of a new month, April, with Microsoft promising constant monthly updates to the Xbox One console’s software. Microsoft has released details of the update for April and let me just say it’s not huge but players have been wanting one of the features for a while.
Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

to dziwne bo niby konsola wywala komunikat że dodano screenshoty do one drive'a a ich tam nie ma... nie trzeba gdzieś jeszcze czegoś skonfigurować?

 

to jeszcze jedno pytanie, czy niektóre gry mogą mieć zablokowane zapisywanie/udostępnianie screenshotów? przy screenach z ds2 mogę tylko ustawić jako tło i zobaczyć centrum gry...

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

to jeszcze jedno pytanie, czy niektóre gry mogą mieć zablokowane zapisywanie/udostępnianie screenshotów? przy screenach z ds2 mogę tylko ustawić jako tło i zobaczyć centrum gry...

 

Nie. Można w każdej grze, może za szybko sprawdzasz, trzeba chwilę odczekać bo to nie zapisuje się na HDD konsoli, a jest wysyłane na serwery MS.

Odnośnik do komentarza

Generalnie ten system screenów jest jeszcze kulawy. Nie zawsze "wyłapuje" dwa szybkie wciśnięcia przycisku home, nie zawsze uda się zapisać fotę itd. Ja dzisiaj zauważyłem w Forza 5  taką rzecz. Mianowicie robię skrina, wchodzę do menu konsoli, włączam Upload, zaznaczam screen, daje ZAPISZ i dupa. Dopiero po zamknięciu Forzy udaje mi się zapisać screenshota. Może tutaj leży wasz problem?

Odnośnik do komentarza

 

Ok ale ja mam sobie gamertag ustawiać? Bo wyświetla jakieś gó.wno. ;/

 

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/manage-gamertag-and-profile/change-xbox-live-gamertag

 

Żeby usunąć całą zawartość dysku po poprzednim właścicielu to jest jakaś opcja formatu?

 

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/downloadable-content/uninstall-content

 

LUB

 

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/system/reset-console-to-factory-defaults

 

Tą pocztę z outlooka to gdzie mam zobaczyć?

 

jak ustawiles login i haslo - to to juz sa twoje dane do konta outlook

 

 

 

Ok gamertag ustawiony, outlooka też obadałem jeszcze pytanie co do usuwania zawartości dysku. Przywrócenie do ust. fabrycznych to to samo co format tak? Czyli po odpalenie będę musiał pobrać całe gigabajty firmware'u? Czy lepiej wywalić każdą grę z osobna odinstalowując  i usuwając konto poprzedniego właściciela?

 

 

btw tej ogromny zasilacz zawsze tak cicho buczy? W nocy trochę denerwujące xd

 

ps. jeszcze jedno, Live gold, tylko do grania online to potrzebne czy są jeszcze jakieś ficzery?

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zasilacz buczy jak konsola jest w trybie czuwania, normalnie tego nie słychać, ale jak śpisz w tym samym pomieszczeniu i się wsłuchasz, to słyszysz to później non stop. Jak wyłączysz tryb "instant on" to przestanie.

Odnośnik do komentarza

Kurde, przeglądałem sobie dzisiaj ceny gier jakie chciałbym nadrobić m.in. FH2 czy SO i powiem, że się lekko przeraziłem. Towaru jest mało(na allegro), ceny dosyć wysokie, bo od 160zł wzwyż, a nówki po 230zł. :/

A to są półroczne gry, na PS3 po miesiącu się wyrywało za 130-150zł gierki. Wiem, że to nowa generacja, ale bez przesady. 

O ile jestem w stanie wyłożyć nawet te 200zł, ale jak jest ze zbytem? Nie ma problemu ze sprzedażą gier na allegro? Nie jestem kolekcjonerem więc po przejściu zawsze sprzedaję gierki i trochę słabo byłoby gdyby nikt nie chciał kupić, bo jest zbyt mała baza użytkowników w PL.

 

Spojrzałem też na oferty np. Fify 15, na XO jest tak 3 razy mniej niż na PS4. Dosyć duża rozbieżność. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, przeglądałem sobie dzisiaj ceny gier jakie chciałbym nadrobić m.in. FH2 czy SO i powiem, że się lekko przeraziłem. Towaru jest mało(na allegro), ceny dosyć wysokie, bo od 160zł wzwyż, a nówki po 230zł. :/

A to są półroczne gry, na PS3 po miesiącu się wyrywało za 130-150zł gierki. Wiem, że to nowa generacja, ale bez przesady. 

O ile jestem w stanie wyłożyć nawet te 200zł, ale jak jest ze zbytem? Nie ma problemu ze sprzedażą gier na allegro? Nie jestem kolekcjonerem więc po przejściu zawsze sprzedaję gierki i trochę słabo byłoby gdyby nikt nie chciał kupić, bo jest zbyt mała baza użytkowników w PL.

 

Spojrzałem też na oferty np. Fify 15, na XO jest tak 3 razy mniej niż na PS4. Dosyć duża rozbieżność. 

 

Horizon rzeczywiscie cos drogi, kolo 200zl, ale Sunset nowka kosztuje 140zl. MS czesto robi promocje i da sie wyrwac gry w fajnej cenie. Uzywek faktycznie poki co jest dosyc malo, mam nadzieje, ze z czasem to sie rozkreci. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...