Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wciskamy szybko dwa razy przycisk home, potem Y. No i zainstaluj aplikacje Upload.

 

Chodzi o całe upload studio? Bo niby coś tam się zapisuje, nawet samo, bez mojej pomocy zapisuje video. ;/ Ale nie mogę tego udostępnić nigdzie. Co to nagrywania  klipów video to jest tak że zapisuje to co robiłem 30 sek wstecz?

 

btw gdzie sprawdzić ile zostało baterii w padzie? ;D Jadę na zwykłych paluszkach kupionych w żabce i już trochę gram. :)

Odnośnik do komentarza

W dashu jak nacisniesz home button to w prawym dolnym rogu pokazuje ci sie stan baterii.

 

Komenda ''Record that'' albo dwa razy home button + X zawsze zapisuje ostatnie 30s rozgrywki. Jezeli chcesz dluzej to musisz w snapie otworzyc apke DVR i tam masz wiecej opcji.

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kupiłem Kalimbę i w sumie zero zaskoczenia, dobry platformer. Z planszy na planszę coraz trudniejsze, a chwilami to najlepiej jakby każde z oczu mogło działać samodzielnie ;) Bardzo ciekawy pomysł na rozgrywkę, sterujemy naraz dwoma "postaciami", które wykonują analogiczne ruchy, tylko, że często na różnych ścieżkach. Sterowanie bez laga, bardzo ważny jest właściwy timing.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie czysto teoretyczne. Jakbym chcial sprzedac XO to co musze zrobic zeby nikt mi nie korzystal na mojej konsoli z mojego profilu i gier na nim, wystarczy, ze sie wyloguje i usune profil swoj z poziomu konsoli. Chodzi o to, ze jakbym sprzedal i powiedzmy po roku spowrotem kupil konsole zebym mogl caly czas korzystac ze swojego profilu i gamertaga.

Odnośnik do komentarza

Jak konsola jest ustawiona na Twoim koncie jako domowa, to możesz wywalić swoje konto i sprzedać konsolę z grami na dysku. Nabywca będzie mógł z nich normalnie korzystać bez ograniczeń na swoim koncie, nawet bez obecności Twojego Gamertaga, póki nie zmienisz ustawień konsoli domowej.

 

@chris85

Gry są przypisane do konsoli domowej i do konta.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Platformówka Kalimba dostanie update i 2 DLC, które będą darmowe do 6 maja:

 

 

Kalimba was amazing, and there's a statistically high chance you never played it. I'd mathematically shame you further, but the game's developer, Press Play has offered you a reprieve - along with new modes and two packs of DLC, the Xbox One-exclusive platformer is ground-pounding its shackles and receiving a PC release. From 22nd April, the game will be available on Steam for $9.99 (no European prices are available at time of writing). 

 

The PC release will come bundled with two new modes, arriving as a free update for Xbox One owners. Press Play describes them thusly: "Llama Mode is a new, local multiplayer speed run mode in which up to six players can take turns competing for the highest score. Puma Mode allows players to race asynchronously against the ghosts of their friends or Hoebear (AI) for leaderboard dominance on any of 30 specially designed levels."

 

Finally, there are the 'Dark Void' and 'Co-optimistic' DLC packs. Also arriving on 22nd April, the former offers 10 new single player levels, complete with a new game mechanic, and the latter adds 10 levels to the separate co-op campaign. Both packs will be free for new and existing owners until 6th May, after which they'll be priced at $3.99 alone, or $5.99 as a bundle on all platforms.

 

Press Play's hit upon a generous way of grabbing some new players for its neon action-puzzle masterpiece - and it wouldn't surprise me if this is the first trickle of a coming flood of Xbox exclusives heading to PC, what with Windows 10 integration on its way. If it gets people playing overlooked games, and I can stop drawing these pie charts to make them blush about it, I'm down with that.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

no to jakby ktoś nie wiedział to bratom xbotom polecam ten oto kodzik:

 

http://www.keye.pl/games/product/id/16086/XBOX-200-PLN

 

i za bardzo fajną cenę można wyrwać cyfrowego Wiesława3

 

UPPP!

 

Jak macie golda cena spada do 186,29 zł

 

Czyli jak skorzystamy z kodu na Keye.pl i mamy golda za Wieska 3 zaplacimy 141,19 zł :)

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...