Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kinect do czegoś się jeszcze nadaje? Patrzę bardziej pod dziewczynę, pewnie jakieś gry taneczne tam jeszcze wychodzą?

 

za 30 dolcow masz Dance Central z 10 piosnekami, za ok 7zł dokupujesz kolejne - biblioteka jest wielka - moja żona uwielbia tą gierkę (każda piosenka ma kilka odmian, fitness, kardio itp)

do tego Sports Rivals ale to słabe raczej i bardzo dobra gra muzyczna Disney Fantasia 

 

jest jeszcze apka fitness, profesjonalne ćwiczenia, z badaniem natężenia mięśni, kalorii i tętna po kolorze skóry

 

ale ostatnio nic nowego nie wychodzi, chyba ubi wypuszcza jeszcze co roku jakąś swoją gierke taneczną ale ubi to guwno

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Testowałem chwilkę ten nowy kontroler ms. Oprócz wejścia na słuchawki poprawili chyba bumbery. Są ciche i nie klikają. Dodatkowo chyba bardziej płynnie się wciskają. Do tego guma na padzie robi robotę. Pad naprawdę przyjemnie się teraz trzyma (nie żeby wcześniej było coś nie tak ale to dodatkowe oczko w górę) . Obecnie to na pewno najlepszy pad na rynku (mówię o podstawowych wersjach nie elitach za 500 zł :P )

Odnośnik do komentarza

COś w newsach na ppe z okazji 1Tb i nowego pada było wspomniane o tym, że słuchawki będą głośniejsze w nowym padzie niż starym. Jak masz jakieś słuchawki pasujące do obydwu padów to mógłbyś sprawdzić. Była też wzmianka o regulacji padem głośności, tylko nie pamiętam czy dotyczyło to tylko nowego pada czy może nowego dasha.

Odnośnik do komentarza

Wieczorem chcę potestowac headset sony goldy. Kogoś do grupy zaprosze i sprawdzę czy mikrofon działa i potestuje w grze. Niestety nie mam zestawu pasujacego do obydwy bo nie mam przejściówki. Dam znać po testach czy mikrofon działa i czy regulacja działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...