Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos testowal remote play w windowsie 10 ?

To dziala tak jak z Vita, ze mozna odpalic gre z wlaczonego Xa bedac w zupelnie innej lokalizacji ?

 

Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem streaming Forzy 5. PC i konsola muszą być w tej samej podsieci LAN, Xbox musi być włączony, następnie wchodzimy w dedykowaną aplikację w Windows 10 i klikamy "Podłącz konsolę", po chwili konsola zostaje znaleziona. Możemy przechwycić obraz z konsoli i na pełnym ekranie monitora z PC widzimy to samo co na TV. Na koniec dostałem jeszcze komunikat, że pad nie jest zainstalowany w Windowsie, ale nie jest to konieczne, bo przecież mamy włączoną konsolę i pad działa (chyba, że PC jest z dala od konsoli to wtedy pewnie będzie potrzeba instalacji pada w PC). Odpaliłem z poziomu PC Forzę 5 i normalnie mogłem grać. Zdarzały się czasem zwolnienia framerate`u, ale winą było podłączenie XBoxa przez WiFi. Podłączyłem kablem do sieci eth i spadków prawie nie doświadczałem. Można jeszcze wybrać jakoś streamingu, niski, normalny i wysoki.

Odnośnik do komentarza

W jakie EXy z warto zagrać?

Mam sunset overdrive i DR3 po taniości kupiłem.

Co jeszcze? (włączajac gry z Marketplace)

 

O co chodzi z tym killer instinct? Na allegro na plytce za 25 zl coś jest. Co to jest ? Wiem, że to jest F2P, ale czemu kompletna edycja kosztuje prawie 200 zl? A sezon 2 160?

Odnośnik do komentarza

W jakie EXy z warto zagrać?

Mam sunset overdrive i DR3 po taniości kupiłem.

Co jeszcze? (włączajac gry z Marketplace)

 

O co chodzi z tym killer instinct? Na allegro na plytce za 25 zl coś jest. Co to jest ? Wiem, że to jest F2P, ale czemu kompletna edycja kosztuje prawie 200 zl? A sezon 2 160?

Forza Horizon 2

Ori and The Blind Forest ( ale chyba warto sie wstrzymać jak wyjdzie definitive edition )

 

State of Decay

Max The Curse of Brotherhood

Titanfall

 

I od biedy Ryse które nie jest aż tak kiepskie jak niektórzy piszą

 

Co do Killer Instinct to nie jestem pewien ale to na płycie to pewnie sezon 1, kompletna edycja to wszyscy zawodnicy + stroje + stara odsłona KI

F2P w tej grze polega na tym ze dostajesz jedna postać ktora chyba co tydzień sie zmienia

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Killer Instinct nie jest F2P. Po prostu można kupować poszczególnych zawodników jak ktoś nie chce kupować całej gry, a jedna postać jest zawsze za darmo w rotacji.

 

Sezon 2 nie kosztuje 160 zł. To są wersje ze wszystkimi dodatkowymi akcesoriami i remasterem jednej z oryginalnych części KI).

 

Na płycie jest sezon 1 (pierwszych 8 zawodników + kod na pierwszego zawodnika sezonu 2 - TJ Combo). Sezon 2 jest tylko w wersji cyfrowej (9 zawodników).

 

Każdy sezon w dystrybucji cyfrowej kosztuje 70 zł, czyli oba razem kosztują 140 zł (17 zawodników). 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Racja - kupić np. Soul Calibura na DC i grać, by ich odblokować - deal życia.

Ten obecny system postaci jak w Ki czy ostatnim DOA jest bardzo odpychający.

 

Chyba nie grałeś w KI ;) To jest to samo co w Mortal Kombat i wszystkich innych bijatykach. Kupujesz grę i masz zawodników.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do osób, które mają xo i trzymają jeszcze 360.

Mianowicie nie zakupiłem niczego mając 360 (grałem na ps3) więc nie mogę dodawać gier z golda, które są przewidziane dla 360. Mam więc prośbę czy jakaś dobra dusza by mi nie dodała gierek z x360 na moim acc (dałbym passy) - nie mogę dodać sam, bo xbox wymaga aby wcześniej na koncie był jakiś zakup bezpośrednio z 360 :(

 

W zamian mogę się jakoś zrewanżować. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...