Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak zakładał konto na XO to nie pobierze ani przez stronę, ani przez smartglassa, wiem bo sam próbowałem ale wyskakuje komunikat że pierwsze dodanie gry z 360 musi się odbyć na X360

 

Nie mam takiego problemu. Zakładałem konto na XO i ostatnio bez problemu dodałem sobie Metro z Golda 360 do pobierania (na wypadek gdyby pojawiło się we wstecznej kompatybilności). Nigdy wcześniej nie miałem 360.

Edytowane przez kill00
Odnośnik do komentarza

Odpal dowolna gre z wstecznej kompatybilonosci i cie zaloguje na x360. Wtedy przejdzie dodanie na stronie.zresztą ja nie mogłem dodać thief i gow3. Ale metro poszli. Zależy od gry.

najpierw trzeba mieć jakąś grę z BC na płycie, a nigdy wcześniej nie posiadałem X360 :sorcerer:  i w tym tkwi problem, a wszyscy znajomi posiadają PS3 i nie ma od kogo pożyczyć

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do osób, które mają xo i trzymają jeszcze 360.

Mianowicie nie zakupiłem niczego mając 360 (grałem na ps3) więc nie mogę dodawać gier z golda, które są przewidziane dla 360. Mam więc prośbę czy jakaś dobra dusza by mi nie dodała gierek z x360 na moim acc (dałbym passy) - nie mogę dodać sam, bo xbox wymaga aby wcześniej na koncie był jakiś zakup bezpośrednio z 360 :(

 

W zamian mogę się jakoś zrewanżować. 

Jak chcesz mogę Ci to zrobić, mam jeszcze X360

Odnośnik do komentarza

Ile trwa aktywacja EA Access? Przy próbie kupna abonamentu dostałem info "coś poszło nie tak", ale na karcie mam zablokowane srodki i dostałem maila od MS o kupnie subskrypcji. Na koncie też jest to widoczne. Jednak gier nie mogę nadal ściągać, chce abonament nadal...

 

EDIT

A teraz mi zablokowalo srodki na karcie dwa razy i dostalem maila o anulacji subskrypcji... Nic nie rozumiem. Na xbox.com/accounts mam dwa razy ta subskrypcje dodana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...