Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki za info. Zakupione. W końcu nie muszę zmieniać regionu konsoli by mieć angielski dubbing. Mam nadzieję, że za podobną cenę będzie można kupić FM6 w zbliżającej się (podobno) wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, jakiś czas temu migrowalem konto z pl do uk ale dalej mam wszystkie ceny z pln. Nie wiem czy coś zrobiłem nie tak czy co. Jak wybieram na stronie xbox adres do rozliczeń to mam do wyboru parę adresów z różnych krajów bo kupowałem gry z różnych regionów. Jak próbuje migrować to wyskakuje There’s a problem completing your move right now. Please check the Region Change Support Page to make sure it will work for you, and try again later.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem z zainstalowaniem gry Batman AK po włożeniu płytki instalacja dochodzi do pewnego momentu i pisze że instalacja przerwana,próbowałem już parę razy,raz staje na 19% na 50% a ostania na 96% i ani rusz,przeczytałem że jak jest jakaś aktualizacja do gry A JEST to wyłączyć na czas instalacji siec i tak zrobiłem i dalej lipa :bad:

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem z zainstalowaniem gry Batman AK po włożeniu płytki instalacja dochodzi do pewnego momentu i pisze że instalacja przerwana,próbowałem już parę razy,raz staje na 19% na 50% a ostania na 96% i ani rusz,przeczytałem że jak jest jakaś aktualizacja do gry A JEST to wyłączyć na czas instalacji siec i tak zrobiłem i dalej lipa :bad:

Ja tak miałem z wieśkiem. Kupiłem nówkę i instalacja siadała na 19 %, za którymś razem przeszło do końca ale co się naw(pipi)iałem to moje... 

Edytowane przez Spaulding
Odnośnik do komentarza

płyta jest używana drobne ryski użytkowania,wyczyściłem pamięć blu ray i instaluję się ponad godzinę 95% i koniec stoi,a ty ile razy tego wieśka instalowałeś?

U mnie to na 100 % była wada fabryczna płyty. Przy 19 % wywalał błąd instalacji, po paru razach udało się przebrnąć dalej i już poszło normalnie do końca. Nie pamiętam dokładnie ile trwała instalacja ale na pewno w (pipi) długo, patcha pobierałem osobno.

Odnośnik do komentarza

Panowie po kilku próbach w końcu zalogowałem się w LIVE i zostawiłem konsolę na CAŁY DZIEŃ nie dotykałem nawet pada ponad 10 godz się instalowało nie wiem jak to się stało w końcu gra się zainstalowała razem z tym patchem ,ale dla mnie to jest NIENORMALNE przecież jak by była uwalona płyta to powinno od razu wywalić że nie da się zainstalować a nie tak że instalujesz 20% później 50% a na końcu staje na 96% i lipa ,a jeszcze pokazywał mi się jakiś błąd 0x.... i coś tam,ważne że się zainstalowało uffffff

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...