Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

każdy kto ma choć odrobinę rozumu doskonale wiedział, że te tanie konta muszą być lewe. skąd niby profil z 4 grami w cenie jeden albo i polowy jednej. mi tam nikogo nie szkoda. niech cisną dalej. allegro też się z automatu posprząta. już nie powiem co mnie strzelało jak chciałem poszukać gierkę a 90% to konta  :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli plotki się potwierdzą, to w GwG w Marcu dostaniemy #IDARB i Rayman Legends na XONE. Na x360 natomiast Tomb Raider i Bioshock: Infinite.

 

Oby Microsoft to potwierdził. Raymana ograłem na X360, ale z chęcią zrobię to jeszcze raz na xbonie, świetna gierka. Ostatnich przygód Lary Croft oraz Bioshocka nie miałem okazji spróbować, więc również chętnie zagram.

Odnośnik do komentarza

Oby skasowali wszystkie licencje gier na tych kontach. Cebule by mialy nauczke, bany watpie ze beda chociaz powinny byc. Jakby MS mialby banowac ludzi to mniejsza polowa zostala by zbanowana. Na YT w komentarzach pod filmikami ''gameshare xbox one'' ludzie sie wymieniaja multum razy kontami.

Sony tez powinno zrobic porzadek z grami na PSN bo tam jest nie lepiej

Odnośnik do komentarza

Oby skasowali wszystkie licencje gier na tych kontach. Cebule by mialy nauczke, bany watpie ze beda chociaz powinny byc. Jakby MS mialby banowac ludzi to mniejsza polowa zostala by zbanowana. Na YT w komentarzach pod filmikami ''gameshare xbox one'' ludzie sie wymieniaja multum razy kontami.

Sony tez powinno zrobic porzadek z grami na PSN bo tam jest nie lepiej

 

Widzę , że nie masz pojęcia o czym piszesz na x one żadnych licencji jak na x360 nie przywracasz ani nic. Ale tak to jest jak się mówi o czymś o czym nie ma się pojęcia.

 

 

 

Bo niby czym się różni lewe konto od tego co mi ziomek pożyczył?

 

ziomek kupil gre i ci pozycza konto, lewe konto ma gry zakupione kradziona kasa z kradzionych kont bankowych... o jakim ty prawie piszesz...

 

banować chui

A skąd wiesz w jaki sposób się to odbywa ? Bo ciekaw jestem niezmiernie. Przypominam , że mówimy o xone a nie 360. Bo to zasadnicza różnica. 

O jakim prawie ? A o takim , że coś należy do mnie i mogę robić co chcę z tym co należy do mnie :) np. konto xbox live ;) 

Szukałem w internecie w jaki sposób są robione takie konta, oprócz głosów "Prawilnych Sebów" , że to kradzione, że ojoj , że to będzie piekło nic nie znalazłem. Mi się wydaje, że ktoś mądry znalazł jakiś myk i go wykorzystuje. Pomyślcie ile spraw w sądzie było by, gdyby właściciele tych okradzionych kart kredytowych złożyli pozew zbiorowy przeciw MS. Przecież to jest duża luka w zabezpieczeniach możliwość dokonywania zakupów kradzionymi kartami.

Zaczyna mnie śmieszyć temat ;) Bo w sumie Prawilne Seby nic nie tracą ;) A ja jestem za tym żeby banować pady które używają nieoryginalnych akumulatorów;) Dlaczego nie ? Przecież producent traci przez takich przedsiębiorczych Januszy ;)

Edytowane przez Tooptek
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Oby skasowali wszystkie licencje gier na tych kontach. Cebule by mialy nauczke, bany watpie ze beda chociaz powinny byc. Jakby MS mialby banowac ludzi to mniejsza polowa zostala by zbanowana. Na YT w komentarzach pod filmikami ''gameshare xbox one'' ludzie sie wymieniaja multum razy kontami.

Sony tez powinno zrobic porzadek z grami na PSN bo tam jest nie lepiej

 

Widzę , że nie masz pojęcia o czym piszesz na x one żadnych licencji jak na x360 nie przywracasz ani nic. Ale tak to jest jak się mówi o czymś o czym nie ma się pojęcia.

 

 

 

Bo niby czym się różni lewe konto od tego co mi ziomek pożyczył?

 

ziomek kupil gre i ci pozycza konto, lewe konto ma gry zakupione kradziona kasa z kradzionych kont bankowych... o jakim ty prawie piszesz...

 

banować chui

A skąd wiesz w jaki sposób się to odbywa ? Bo ciekaw jestem niezmiernie. Przypominam , że mówimy o xone a nie 360. Bo to zasadnicza różnica. 

O jakim prawie ? A o takim , że coś należy do mnie i mogę robić co chcę z tym co należy do mnie :) np. konto xbox live ;) 

Szukałem w internecie w jaki sposób są robione takie konta, oprócz głosów "Prawilnych Sebów" , że to kradzione, że ojoj , że to będzie piekło nic nie znalazłem. Mi się wydaje, że ktoś mądry znalazł jakiś myk i go wykorzystuje. Pomyślcie ile spraw w sądzie było by, gdyby właściciele tych okradzionych kart kredytowych złożyli pozew zbiorowy przeciw MS. Przecież to jest duża luka w zabezpieczeniach możliwość dokonywania zakupów kradzionymi kartami.

Zaczyna mnie śmieszyć temat ;) Bo w sumie Prawilne Seby nic nie tracą ;) A ja jestem za tym żeby banować pady które używają nieoryginalnych akumulatorów;) Dlaczego nie ? Przecież producent traci przez takich przedsiębiorczych Januszy ;)

 

xD ten myk wyglada tak ze;

 

chinczyki zdobywaja numery kart kredytowych

zakladaja lewe konta i kupuja gierki

polski przedsiebiorca z allegro kupuje te konta od chinskich braci 

Tooptek kupuje i udaje ze wszystko jest legalne 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ale kto mówi o pozyczaniu? Wcześniej działało to tak ze jeśli bank uznał reklamacje to kasa wracała do właściciela. MS nie mógł nic z tym zrobić aby taką grę usunąć z konta/aby przestała działać. Jak gra była legalnie kupiona i nie było reklamacji z nią związanej to przecież MS nic z tym nie będzie robić.

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę że legalny. Czytasz co chcesz przeczytać. Mnie interesuje jak to jest możliwe że tak wielka korporacja nie potrafi sobie z tym poradzić. A teraz jak rozróżnia konto kupione od pozyczonego?

 

Jednak chyba są w stanie odróznić konto prawdziwe od takiego które używa kradzionych kart kredytowych. Osobiście miałem jedno takie konto z dwoma grami i obie nie działają, na nic ponowne logowanie, ustawianie konsoli jako domowa itd. Nie płaczę, wiadomo było że to moje ryzyko i że wcześniej czy pózniej coś z tym zaczną robić. Od jakiegoś czasu tych naprawdę ogarniętych sprzedawców kont na allegro też już nie ma i raczej już nie będzie, bo pomimo 5000 pozytywnych komentarzy u np payforkey to teraz wiekszość jego kupców ma ochotę go zlinczować. Temat wałkowany jest też na innych forach xo gry z lewych kont po prostu nie dają sie uruchomić i żadne czarowanie, telefony na infolinie itd już nic z tym nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...