Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

dziś ponoć ma być Update ze screenshotami dla preview..

 

dwa razy guide button robi screena, Y go zapisuje

 

edit: sama funkcja póki co działa, screeny są jakości "ingame" na 1 rzut oka bez żadnej kompresji - jednak póki co podczas zapisu screena w apce upload pokazuje sie błąd i prosi spróbować później, 

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Marcowy update:

 

 

- opcja screenshotów (mozna ustawiać jako tło),

- możliwość zmiany stopnia przezroczystości kafelków,

- duży update dla upload studio,

- zakładka sugerowanych znajomych.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Doradźcie

SO, FM5 czy Halo MCC?

Nie grałem w żadną wcześniej. Lubie samochodówki, nie mam kiery bo gdzieś czytałem ze do FM byłaby potrzebna

 

zamiast FM5 wybralbym FH2 tylko miej na uwadze ze one sa bardziej arkejdowe

SO sciagnij sobie demo i obadaj bo nie kazdemu moze podejsc tego typu gra, dla mnie jest to jedna z lepszych pozycji jakie dane bylo mi ograc w 2014

Halo MCC - 4 kampanie w 1 - duzo grania i w sam raz zeby przygotowac sie na premiere H5, online dziala dosc dziwnie ale ogolnie da sie grac ;)

Odnośnik do komentarza

Doradźcie

SO, FM5 czy Halo MCC?

Nie grałem w żadną wcześniej. Lubie samochodówki, nie mam kiery bo gdzieś czytałem ze do FM byłaby potrzebna

 

Ja 2 tygodnie temu kupiłem XONE z FH2, FM5, CoD:AW i FIFA 15. Luknij se w mój profil ile godzin mam spędzonych w świecie Horizon a ile w innych :D

FM5 to zakup obowiązkowy jeśli lubisz wyścigi . Ale  szczerze mówiąc ja gram w tę serię od pierwszej części, więc siłą rzeczy trochę mi się przejadła. Natomiast FH2 to dla mnie najlepsze wyścigi od bodajże Burnout Paradise i DiRTów, totalny must have.  W tej grze nie można się nudzić. Wytłucz się przez 100h  w Horizon 2, chwilę od niej odpocznij i zacznij przygodę z Motorsport :)  Sam mam kilka dylematów dlatego zakładam stosowny temat :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakby ktoś się zastanawiał, to screeny na Xone są zapisywane w PNG bez kompresji. Dobra wiadomość. W preview jest na razie możliwość udostępniania screenów przez twittera.

 

W tym temacie na gaffie są przykładowe screeny, świetna jakość: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=996446&page=2

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...