Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Hololensy mogą być dla mnie nawet lepsze od oculusa jako dodatkowy feature do gier. Wyobraźcie sobie,że gracie w jakiś horror, a hololensy po zeskanowaniu pokoju w pewnym momencie sprawiają, ze coś zerka na nas lub wychodzi z naszej szafy. Świetna sprawa i nie odcina nas tak od świata jak oculus.

 

Co do nowego dasha - Fajnie, ze wreszcie można zmieniać np. Piosenki w Snapie na yt bez konieczności robienia full screena, ale wygląda to trochę dziwnie.

Odnośnik do komentarza

Chyba dostałem NXE, bo ściąga mi się update systemu 1gb. :P

 

@edit

Zainstalowałem, odpalam i ło karwa jak to zapier.dala. :obama: 

Wszystko szybciutko, jedynie czasem na kartę z grą w sklepie trzeba czasem dłużej poczekać(kilka sekund), a tak to moment. Szybkie, wygodne podręczne menu, fajna zakładka aktywności i co dla mnie świetne to zdecydowanie lepsza karta gry w sklepie. Lepiej jest to uporządkowane, jak są dlc to można je przewijać na karcie gry, super sprawa. 

 

Tylko jeszcze muszą dotłumaczyć polską wersję bo Osiągnięcia mam po rusku, tak samo jak Mój profil. Chodzi oczywiście o opcje, a nie konkretne zakładki. :P

 

Polecam. 10/10

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

nowy dash w preview crashuje mad maxa przy wyborze profilu, jesli kogos by to obchodzilo 

Crash-uje dosyć często także podczas uruchamiania innych gier jak i biegania po markecie. Wywala z party itd...Tak jak wspomniałem już wcześniej. Jest to BETA więc mogą takie buble wyskakiwać :D

 

 

Ps:

 

 

 

:D:D:D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Nie polecam padów Razera przynajmniej po zakupie Razer Ozna. Drogie jednorazówki.

Przy Razer Onza to masz racje. Miałem i padł mi a dokłądnie gały. Za to przy Razer Sabertooth. Pad już nie awaryjny, śmigał i był wygodny. Wiec jest nadzieja i ten bedzie dobry a może nawet i lepszy. Osobiście polecam poczekać na opinnie innych graczy.

Odnośnik do komentarza

u mnie ten nowy dasz to lipa

problemy z instalacją - poszło za 4 razem

konsola praktycznie non-stop offline, nie pobiera listy znajomych, sklep nie działa, sejwy tylko offline

nie działa striming na w10, często wywala do dasza przy przeglądaniu sklepu czy korzystania z appek

odpalam preview i mam pytanie czy chcę się zapisać do testów xd

 

co ciekawe, na drugim koncie tych problemów nie ma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...