Skocz do zawartości

Pokémon - temat ogólny


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Wy byście woleli 3DSowy bundle od tych 2DSów. Ogólnie już od samej zapowiedzi 2DSa go nie lubiłam - budżetowy kloc, do którego nie przekonuje mnie nawet zestaw z Pokemonkami. :T Gdyby wydano taki sam komplet, choćby i pierwszego 3DSa to z miejsca bym preorderowała.
 

Brak funkcji sieciowych w RBY (co bylo troszkę oczywiste) to na pewien sposób taki time wrap. :'D Gdy tak sobie gdybam co by było gdyby jednak były funkcje sieciowe - a konkretniej taki prowizoryczny GTS - to przed oczami mam tylko stertę MissingNo, i innych  8 P ァ czy też /PKMN ▼PKMN.

Odnośnik do komentarza

No i mamy pierwszego Pokemona (???) 7 generacji - Magiana!
Pokemon stworzony przez człowieka, jakoś 500 lat temu. Jaki typ obstawiacie? Fairy+Steel? I przede wszystkim - Pokemon nowej generacji, czy nowy do starej, który się pojawi w "Z"? Osobiście liczę na to, że 27.02 (20 lecie pokemonów) zapowiedzą nową generację ^_^ 

 

12733435_956472387772382_405952061452203

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo prawdopodobna lista premier wyciekła, a na niej Pokemon "Rainbow". w zasadzie nie ma na mniej żadnych niespodzianek, a chyba każdy spodziewał się nowych poksów na 20 lecie  ;)

 

Jakby zrobili megatonę w postaci Pokemonów z WSZYSTKIMI kontynentami i wszystkimi poksami do złapania to jaje.bie  :fsg:  :obama:   :banderas:  :xboss:  :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Bardzo prawdopodobna lista premier wyciekła, a na niej Pokemon "Rainbow". w zasadzie nie ma na mniej żadnych niespodzianek, a chyba każdy spodziewał się nowych poksów na 20 lecie  ;)

 

Jakby zrobili megatonę w postaci Pokemonów z WSZYSTKIMI kontynentami i wszystkimi poksami do złapania to jaje.bie  :fsg:  :obama:   :banderas:  :xboss:  :ohboy:

Kuźwa  ,  Rayos niech twoje słowa w..  ciało sie zmienią . To byłoby boskie.

Odnośnik do komentarza

Nie muszą robić wszystkich kontynentów. Wystarczy mi remake pierwszych 2-3 generacji w jednym w sensie kontynentów itd.). Z nową przygodą zaczynające się w gen 1 i nowościami z dwóch ostatnich odsłon.

 

A jak nie remake to co?

Dużo nowych mega ewolucji? Wielka kraina? Fabuła? ;-)

 

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

Jak poziom trudności będzie na wzór ORAS, to nie ma po co kupować.

będzie łatwiej pewnie

ale remake 1/2 gen na silniku X/Y/OR/AS bez zdałnienia poziomu trudności?

 

o jenysiu pierwszy bym w kolejce stał

 

 

tylko nie na silniku XYORAS, jak już to na mocno przebudowanym i zoptymalizowanym, żeby znowu walki znowu nie chodziły w 15 fpsach.

 

Prędzej bardziej prawdopodobne jest ta idea wszystkich 6 gen w jednej grze, niż nowy remake 1 i 2, chociaż kto wie... 2 dni :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zauważałem spadki ale jakoś szczególnie mocno mi nie przeszkadzały. No nie ma co się oszukiwać, dynamicznego ruchu to tam za wiele nie ma, heh.

 

Jak będzie 6 generacji z pierwszą najlepszą po dziś dzień, to będzie nerdgazm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...