Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wlasnie 88% (zaraz zedytuje czas gry), sadze ze dzisiaj/jutro skoncze, jednak z tego co czytam gra ma "drugie" zakonczenie, jednak nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, ale odblokowuje sie je dosc pozno.

 

Time Driven: 15 hours - jednak nie wiem czy wlicza sie do tego tryb multi, photomode oraz tuning i przegladanie samochodow, wydaje mi sie ze znacznie wiecej wsadzilem czasu w te gre.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam, kariery już pokończyliście? Jeżeli tak, to ile wam to zajęło? Jeżeli nie, to ile macie procent gry? W jedynkę nie grałem, więc nawet nie wiem, czy to są długie gry.

Teoretycznie to trzeba dojść do pierwszego finału, i można potraktować jako gre ukończoną, ale finałów jest 7 czy 8 nie pamiętam, do zaliczenia w sumie coś około 700 eventów, tyle że po tym pierwszym finale to w sumie reszta już się powtarza, gra na siłę wydłużana 

 

Bansai

 

Nie, to było ostatnie wyzwanie

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Takie pytanie mam, kariery już pokończyliście? Jeżeli tak, to ile wam to zajęło? Jeżeli nie, to ile macie procent gry? W jedynkę nie grałem, więc nawet nie wiem, czy to są długie gry.

 

Procent ukończenia gry nie ma "nic" wspólnego z karierą. Gra jest dużo większa niż sama kariera (podobno tak 4x większa).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Widzialem dzisiaj Twojego Drivatara Emtek :)...

 

Jak nie masz klubu dolacz do PSX Extreme, klub ciagle staje sie coraz wiekszy :D. Za wspinanie sie klubowym TIER (czyli zbieranie expa za zwykle wyscigi offline/online) zbiera sie sporo kasy wiec warto miec na boku jakis klub.

 

 

 

Pierwsze co zrobiłem, to dołączyłem do klubu PSXE :D Dzisiaj mam zamiar zrobić logo do kalkomanii, tak by można sobie było na maskę wstawić :P

Odnośnik do komentarza

Że muzyka w FH2 jest genialna, to każdy już wie. Ale słyszycie jak fajnie wypadają prezenterzy poszczególnych stacji radiowych? Ja słucham namiętnie Ninja Tune Station, bo każdy kto kojarzy nazwę - wie, że to wytwórnia legenda zrzeszająca najlepszych artystów ;) I w tej właśnie stacji prezenter wypada chyba najlepiej. Wczuwa się w rolę idealnie (mówię o PL wersji). Aż miło go słuchać. Zastanawiam się, czy on naprawdę nie jest jakimś radiowym prezenterem :) Najgorzej wypada prezenter z  Innovative Leisure Radio. ZERO wczuwki, każdy tekst czyta chyba z kartki bez żadnej intonacji czy wczuwania się.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem dzisiaj pierwszy final, jestem mistrzem burakow !

 

Champion.gif

 

 

Oczywiscie zostalo jeszcze sporo jezdzenia, ale sadze ze wstepnie moge gre juz ocenic ...

 

 

10/10 - jeden z najlepszych racerow w jaki kiedykolwiek gralem, pomijajac Forze Horizon 1 ostatni raz tak dobrze bawilem sie z NFSem Most Wanted (tym z 2005) dziekuje za uwage

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...