Skocz do zawartości

Super Mario Maker


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i... zawiedziony jestem. Edytor nie ma wcale aż tylu opcji, gracze tworzą słabe/za trudne (ukryte nie wiadomo gdzie klocki, przechodzenie na farcie), w najlepszych planszach połowa przechodzi się sama (a to oglądanie szybko nudzi), trochę jest zepsutych. Tak z 20-25% to poziomy, gdzie faktycznie się tym Mario steruje i trzeba poskakać i pokombinować. W 100 mario Challenge ciekawych etapów jeszcze mniej, 10 Mario Challenge to tylko wzory do odblokowania, które można modyfikować...  i tyle, nic więcej w tej grze nie ma. Plansze tworzy się fajnie, ale mało kto w nie zagra. No i ogromna szkoda, że nie można robić kampanii.

 

Trochę się rozczarowałem. :/

Odnośnik do komentarza

Gdyby w tej grze można było robić całe kampanie to byłby to tytuł GOTY a może i nawet GOTG. Tak jak napisał poprzednik to przechodzenie 100 mario chcallenge szybko się nudzi. I jeszcze ta możliwość skipowania leveli, które nam nie podchodzą.... Tym sposobem to i 3 życia by wystarczyły a nie 100!

Odnośnik do komentarza

Ja tam codziennie podchodzę do Mario i grywam 100 mario challenge i bawię się przy tym świetnie ;) Codziennie też dłubię nad jakimś levelem i gra daje mi niesamowite pokłady funu i radości z tworzenia i grania :) Dodatkowo, ciągłe odblokowywanie nowych strojów dość skutecznie motywuje do grania w 100 mario.

 

I wiecie co? jak do żadnej gry nigdy nie czekałem na DLC, tak do SMM czekam z wywieszonym językeim, bo nie wierzę, że nie wydadzą jakichś DLC z nowymi wrogami, planszami, motywami, dźwiękami, możliwościami (skosy?).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też mimo wszystko gram trochę i próbuję coś robić, ale nie widzę tu gry, która była opisywana w licznych recenzjach z ocenami 10/10. Chyba wynika to z tego, że były pisane przed premierą i recenzenci spodziewali się dużo dobrego contentu. A tego contentu nie jest tak dużo. Oczywiście trafiają się perełki, ale najpierw trzeba się przedrzeć przez zwały co najwyżej przeciętnych poziomów.

 

DLC też bardzo by się przydało, tu się zgadzam. Oby tylko darmowe, jak w Splatoonie. Z tym, że w dzień premiery Splatoona wiadomo było, że takie dodatki będą, a w przypadku SMM nie.

Odnośnik do komentarza

Ja też mimo wszystko gram trochę i próbuję coś robić, ale nie widzę tu gry, która była opisywana w licznych recenzjach z ocenami 10/10. Chyba wynika to z tego, że były pisane przed premierą i recenzenci spodziewali się dużo dobrego contentu. A tego contentu nie jest tak dużo. Oczywiście trafiają się perełki, ale najpierw trzeba się przedrzeć przez zwały co najwyżej przeciętnych poziomów.

 

DLC też bardzo by się przydało, tu się zgadzam. Oby tylko darmowe, jak w Splatoonie. Z tym, że w dzień premiery Splatoona wiadomo było, że takie dodatki będą, a w przypadku SMM nie.

 

Recenzenci oceniali produkt obecny, i to nawet jeszcze z wkurzającym motywem czekania 1 dnia na nowy stuff do edytora, także to nei to ;) Ja się zgadzam ze wszystkimi recenzjami i obecnie grze też daje solidne 8+ może 9+/10, bo gra jest dokładnie tym czym miała od samego początku być i robi to genialnie :D Wiadomo przecież było, że nie wszyscy gracze będą tworzyć dzieła sztuki, tylko będzie masa gówna. Zawsze tak jest w tego typu gierkach. 

 

a DLC nie jest potrzebne, gdyż według mnie przynajmniej gra jest w pełni kompletna już teraz. Mogliby co prawda ją jeszcze bardziej rozwinąć, ale nie czuję jakiegoś ciśnienia na to. 

Odnośnik do komentarza

Wszedłem w rankingi i już zagrałem w 5 znakomitych plansz, a to dopiero tydzień po premierze. Twórców dodałem do obserwowanych i już wiem, że będą dostarczać.

 

Jak przeglądać profile znajomych?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

@Elanczewski, chcesz coś mariowego, klasycznego, niema sprawy. Daj mi trochę czasu, a coś takiego wyczaruje :) 

ps: czy tylko mi się wydaje, że w tą grę najlepiej grać tylko na padlecie - co za pedalska nazwa.

Zwłaszcza gdy tworzymy poziomy, odrywanie wzroku od pad..leta na telewizor, strasznie denerwuje i rozprasza.

Gierka świetna. Marzenia o stworzeniu sobie poziomów w tym świecie, spełnione. Tylko sądzę, że bez konkretnych dodatków, to na dłuższą metę może być ten Mejker trochę nudnawy - choć to już zależy od punktu widzenia danej osoby.

Na pewno fajne będzie wracać co jakiś czas i stworzyć sobie kozackiego levelka ^^ 

Odnośnik do komentarza

Zepsuć tak dobrze zapowiadajacy się poziom, ajjj Rayos. Ten grzybek jest tutaj kompletnie zbędny, dziwi mnie ze go dodałes, bo plansza broni się bardzo dobrym designem, ale te halucynacje, o boże, tragedia. A muzykę to już po jakimś czasie musiałem wyłączyć bo mnie głowa rozbolała. Odpuściłem przy nabojach które trzeba użyć do skoku (lubię takie patenty, ale zlituj się z tym rozjechaniem obrazu)

 

To tak jakbym poszedł do włoskiej restauracji, zamówił pizzę i objął całą torteksem. Szkoda, bo poziom dostałby gwiazdkę i trafił do moich ulubionych. Pomysł o wersji bez tej pierdoły.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zepsuć tak dobrze zapowiadajacy się poziom, ajjj Rayos. Ten grzybek jest tutaj kompletnie zbędny, dziwi mnie ze go dodałes, bo plansza broni się bardzo dobrym designem, ale te halucynacje, o boże, tragedia. A muzykę to już po jakimś czasie musiałem wyłączyć bo mnie głowa rozbolała. Odpuściłem przy nabojach które trzeba użyć do skoku (lubię takie patenty, ale zlituj się z tym rozjechaniem obrazu)

 

To tak jakbym poszedł do włoskiej restauracji, zamówił pizzę i objął całą torteksem. Szkoda, bo poziom dostałby gwiazdkę i trafił do moich ulubionych. Pomysł o wersji bez tej pierdoły.

 

ale... ale... ale... ale właśnie o halucynacje chodziło, stąd fireballe, stąd potrójny bowser jr. z duzymi hammer brosami, i inne dziwne odloty, a na samym końcu szkielet miał reprezentować śmierc która czekała na mariana z powodu przedawkowania :frog: 

Odnośnik do komentarza

W końcu miałem trochę więcej czasu na stworzenie czegoś lepszego niż pierwsze "coś" i więcej klocków (choć już nie mogę doczekać się teleportujących drzwi i tworzenia przejść w rurach), więc przedstawiam Wam etap "CastleMario!" :D 3570-0000-0051-FF97. Mam nadzieję, że sprawi Wam choć trochę trudności i frajdy, bo tworzenie go było dla mnie przyjemnością. Trochę Waszych mi się nazbierało, czas nadrobić zaległości. 

Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/MarioMaker/comments/3lac4z/level_of_the_weekday_vol_1_voting_thread/

 

Znakomite poziomy zgłoszone do cotygodniowego konkursu. Polecam serdecznie zwlaszcza drugi poziom - bardzo dobry airship.

 

Dzięki redditowi, 4chanowi, neogafowi i mariomakerhub, Super Mario Maker to dla mnie gra 10/10. Społeczność spisuje się na piątkę, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać poziomów.

 

No bo odpaliłem wczoraj 100 Mario challenge i przykro mi, ale dostałem raka.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...