Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

A pudełko skąd tak szybko bo u mnie nigdzie nie ma. Nawet rozważełem opcje aby wziąć bundla + pudełko i szybko sprzedać kod, a potem pudełko jak przejdę.

Ja właśnie dostałem w MM, tylko zapytałem gościa z obsługi bo na polkach nie mieli. Obok tego gościa stał drugi i cały czas mruczał ze premiera jutro i nie można dzisiaj sprzedać - pewnie jakiś zazdrosny o brak premiery na ps4 klapek. :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Pospisuje się pod tym co napisał Starh. Ja tak ładnie nie umiem ale w skrócie . Ta gra to najlepsza gra w jaką grałem w tym roku zaraz po Wiedźminie 3 i przed Bloodborne. Dawno mnie coś tak nie przyssało. W tym tygodniu grałem w dwie premiery. Starcraft 2 mnie wciągnął ale nie takabym zapomniał o bożym świecie a F4 każdy wie co z nim nie tak.  Tomb Raider od początku łapie cię za jajca i puścić nie chce. Uruchomiłem grę o 17 i do teraz nie mogę przestać. Normalnie na tym etapie prawie każda gra by mnie znużyła.

 

 

Gra jest przepiękna. Początek jak już pisałem mistrzowski. To co w pierwszej części było dobre jeszcze ulepszyli. Fabuła intryguje. Znajdźki chcę znajdować bo są ciekawe i często mają dodatkową historie. Grobowce na razie 2 widziałem to poezja. Szczególnie pierwszy mi zaimponował pomysłem. Bardzo podoba mi się patent z nauką języka. Im więcej znajdziek znajdziesz tym lepiej opanowujesz język i możesz potem odczytywać pewne pomagające w znalezieniu itemów przedmioty.

 

 

Można zabijać po cichu , można omijać  to twój wybór. Kill roomy są skonstruowane tak że masz pewną dozę wolności. Jedną ze znajdziek jest zawsze mapa z resztą skarbów i to jest dla mnie duży plus. Dodatkowo fajny patent z challengami. Masz jakieś dodatkowe wyzwania i dostajesz za zrobienie ich profity.

 

NA plus też tak oczywiste a nie istniejące w innych grach patenty jak zmiana języka w locie a nie przez zmiane w dashu. ZERO loadingów. Stałe fps ta gra przez 4 h ANI RAZU nie zgubiła klatek. Tak powinno się robić gry na konsole.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja się chyba złamię i kupię jutro, chociaż po godzince dwie sobie wieczorkiem pogram. Z miesiąc temu nie spodziewałem się tak pozytywnych opinii w kwestii eksploracji i grobowców. Dobrze wiedzieć, że niektórzy devi słuchają graczy odnośnie tego co im się udało w ich grach i starają się to rozwijać wraz z kolejnymi częściami.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem na dziś i to tylko dlatego że jutro muszę rano wstać tak bym grał dalej .  7 h z rzędu tak nie miałem od premiery Wieśka 3

Ja też przysiadłem do grania jak nigdy. Wiedziałem, że nowy TR będzie dobry, ale nie myślałem, że aż tak :obama:

 

Gdybym miał w tym momencie tylko ps4, to chyba bym poszedł i kupił xo, bo M$ rozpieszcza ostatnio graczy, a nowa Lara jest po prostu tegoroczną wisienką na torcie. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

No właśmie kurka nie wiem bo.

Synchronizacja faktycznie orygianlna lepsza, NPC ciut sztuczni, Lara musi mieć angielski akcent.

Z drugiej strony teraz sprawdziłem w dwuch wersjach językowych i Gorczyca wypada o niebo lepiej niż oryginał. Czuć w jej głosie lęk, przejęcie natomiast oryginalny głoś jak jakiejś głupiutkiej laskie albo starej wersji Lary z biustem 95 E.

Odnośnik do komentarza

No właśmie kurka nie wiem bo.

Synchronizacja faktycznie orygianlna lepsza, NPC ciut sztuczni, Lara musi mieć angielski akcent.

Z drugiej strony teraz sprawdziłem w dwuch wersjach językowych i Gorczyca wypada o niebo lepiej niż oryginał. Czuć w jej głosie lęk, przejęcie natomiast oryginalny głoś jak jakiejś głupiutkiej laskie albo starej wersji Lary z biustem 95 E.

Przejdź pewien fragment później w obu wersjach a zmienisz zdanie. Lara się wnim czegoś dowiaduje i jak sama lara w obu wersjach spoczko to 2 inne osoby w tej scenie w polskiej wersji tragedia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...