Skocz do zawartości

Parks & Recreation


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

no ale co przez to rozumiesz? format czy typ humoru? no chyba nie ma. jest the office uk i us. jest the thick of it. jest veep. 

Typ humoru. Chociaż format p&r też świetny, rozbrajające były te wszystko mówiące spojrzenia bohaterów prosto w kamerę :P .

 

I dzięki za te seriale - nadrobię sobie arrested development i veep (office us już dawno za mną).

Odnośnik do komentarza

Parks & Recreations s03e13 - The Fight

 

EPIC!

 

 

Dzięki chłopaki (i selene) za polecenie serialu.

 

tumblr_mjsuwgW80p1r5xv10o3_500.gif

 

 

 

 

 

Odcinek przemocarny, śmiałem się w głos na cale mieszkanie. :D Piękny finish sezonu a czwarty od początku mocno trzyma za jaja

 

Ron najpierw bez brwi, później z tą mega brodą jak siedział w domku w lesie a później jak się pojawia Tammy One i jest kompletnie bez zarostu to już masakra xDDDD

 

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Drugi i trzeci sezon "Community" jest w kanonie najlepszej komedii, jaką w życiu widziałem. Następne już nieco oklapły. Jak tak ciągle polecasz te Peep Show Teka to obczaję, chociaż dla mnie "europejska komedia" to oksymoron (ok, The Thick of It, a zwłaszcza film, uwielbiam, jeden z nielicznych wyjątków). Teraz obczajam ciągiem "Trailer Park Boys", ale TPB to jest prawdziwe życie a nie takie zgrywy, inna klasa.

 

 

"Parks and Recreation" jest bardzo zręcznie wykonane, ale dla mnie jest za mało prawdziwe, na dłuższą metę rozczarowująco płytkie. W sumie można oglądać, spoko, ale jak się zaczynało, jednak spodziewałem się czegoś mniej... łatwego. Reżyseria tych żartów jest bardzo dobra, ale na dłuższą metę opierają się w większości na bardzo bazowych stereotypach i niby nadal się śmieję, ale wrażenia nie robi to na mnie, nic nowego się nie pojawia.

 

Podobnie było z "The Office", też dobrze się oglądało, ale z czasem zacząłem już mieć dość tego, że to w sumie komedia romantyczna nakręcona w inny sposób niż tradycyjnie i tyle. Tutaj na szczęście jest więcej innych wątków, ale nic specjalnego. Ogólnie mówiąc, chyba wolę ten typ komedii, w której bohaterem jest Jerry, a nie Ron Swanson, który zawsze ma rację i wszystko robi zaje'biście, bo tak (widoczne, przykładowo, w ilości żartów opartych na aksjomacie, że wegańskie jedzenie jest zawsze złe i padaczne... bo jest wegańskie i tyle. W swej istocie żart raczej prostacki, bucowaty, chociaż oczywiście w serialu praktycznie opowiedziany z polotem).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po 11 odcinkach 3ci sezon jest jak na razie wyśmienity.

Teraz był odcinek z tym portalem randkowym, rozwaliło mnie jak się na samym końcu okazało, że Haverford

zrobił 26 profili tak aby jak najwięcej lasek ustrzelić a Leslie trafiła na ten najbardziej nerdowy XDDDD

 

Albo wielki kontest Swanson versus Traeger, o to który hamburger lepszy.

Chris pracował 20 lat nad ulepszaniem swojej receptury, i chuj wie czego tam nie nakładł, a Ron przyniósł bułkę z mięsem (tzw bułta z mietem) i niczym więcej. 

Wszyscy stwierdzili, że wygrał XDDD Nokurwa, to było genialne w swej prostocie, zupełnie jak hamburger Rona.

Ogólnie to podoba mi się brak podłożonych śmiechów, bo sam sobie mogę wybrać kiedy rżeć a kiedy płakać (tak, piję do Big Banga i innych sitcomów z takim rozwiązaniem).

Każdy pewnie śmieje się w odrobinę innych momentach i dlatego to jest takie fajne.

 

PS.

 

Tom Haverford >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Rajesh Koothrappali

 

Obecnie Parki dostają ode mnie solidne   :wujaszek:  :wujaszek:  :wujaszek:  :wujaszek:  :wujaszek:  :wujaszek:  :wujaszek:  :wujaszek:  /10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.