Jump to content

Sign in to follow this  
Czezare

Diablo III Xbox One

Recommended Posts

Nie widze osobnego tematu odnosnie D3 na Łoniaka, wiec pozwole sobie go zalozyc.

Chcialbym troche pospamowac na oficjalnym forum battlenetu, o tutaj...
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11760507005
odnosnie żenująco beznadziejnego dzialania polskiej wersji Diablo 3: RoS na Xbox One. Niestety...pisze, ze aby wziac udzial w dyskusji nalezy posiadac postac stworzona w grze. Mam takowa, ale jak sprawic, zeby battlenet ja zobaczyl?

Tym co nie wiedza o co chodzi z tym dodupnym dzialaniem D3 na One wyjasniam, ze gra w jezyku PL straszliwie muli.Widac zaciachy golym okiem. Chodzi co najwyzej w 25 fps, zamiast w 60-ciu. Po przelaczeniu na wersje rosyjska (angielskiej w polskim wydaniu gry ni ma) gra dziala nieskazitelnie plynnie.

Guest Orzeszek

Troche pokrętne logika ale dział temat diablo ps4 jest o diablo na next geny a temat diablo x360 to na past geny :D także spamuj w dziale ps4 bo wersje sie od siebie nie róznią mechaniką poza 1 czy 2ma riftami i dodatkami w uzbrojeniu.

jesli ktos pisze ze dziala w 25 klatkach to jednak sie diametralnie roznia.. bo wersja ps4 jak zyleta chyba ze jest mega miazga kolorowa i 4ch graczy to jest drop czasami tak jak pisalem ale nie 25fps...

Guest Orzeszek

jesli ktos pisze ze dziala w 25 klatkach to jednak sie diametralnie roznia.. bo wersja ps4 jak zyleta chyba ze jest mega miazga kolorowa i 4ch graczy to jest drop czasami tak jak pisalem ale nie 25fps...

mam wersje na xbone, i takie same są cyrki z frameratem, pctowa wersja potrafi dostac dałna, więc same shit. mechanika ta sama. no i tak w diablo najważniejsza jest grafika i fabuła... bo umre ze smiechu.

Napisalem swoim kalecznym angielskim o w/w problemie na forum dewelopera na battlenecie. Zobaczymy czy to cos przyniesie...

ale jak caly czas macie framerate tragiczny? czy tylko od czasu do czasu..nie rozumiem.. gram w sumie od premiery i tak jak pisalem w temacie ps4 czasami w czasie gry w 4ch w multi w momencie jak wszyscy odpalaja swoje umiejetnosci/kolorwe fajerwerki plus zdarza sie przeciwnicy z blyskawicami/disco to wtedy jest drop ale po chwili wszystko wraca do normy...:/

ja takich dropow na xbox one nie uswiadczylem, gram crusaderem mam z 20 paragonow i wiekszosc czasu gram w coopie, wersja angielska gry

Wersje angielska i rosyjska ( angielskiej w polskim wydaniu nie ma) działają fenomenalnie. Niepłynnie działa za to wersja polska. Sprawdzałem forum battleneta i np również Austriacy się skarżą na to samo, tyle tylko że oni mogą spokojnie przełączyć się na wersję niemiecką, natomiast nam nic nie zostaje, bo co...grać po rosyjsku? No właśnie...

okay sorrki nie doczytalem. gram w wersje ang. spytaj sie w temacie ps4 bo tam wiem ze kame lechu graja na wersji pl

Ja gram na ps4 w wersję PL i póki co nie uświadczyłem jakiś dropów jednakże jestem dopiero w drugim rozdziale, jak coś dam znać, może przy większej zadymie w dalszych rozdziałach coś się będzie działo? Ale póki co jestem mile zaskoczony, że wszystko tak płynnie chodzi.

Wersja na PS4 jest na top top...idealna pod względem płynności. Ja się już na tyle wcurwiłem, że na Łoniaku przestałem w to grać i zacząłem szpilać w Titanfallusa. Czekam na łatkę.

Guest Orzeszek

Wracają do tematu, jest event znany z pc-ta czyli podwójne gobliny <3 jak coś o 14 wychodze z roboty 14:30-15:00 zaczynam napyerdalać te świecące skerwysyny. łatwo tez wbic aczik za 500 gobasów <3

dla nie znających mechaniki, są miejsca gdzie gobliny są "powiedzmy" często gwarantowane, narazie potwierdzam pieczary aranei (czasami są w pajęczym jajku) starym tristam w piwnicy, katedra lvl2. polecam tez grindowac a3 cały tower do azmodana. jak narazie na 10 gier zawsze mailem gobasy w tych lokacjach. oczywiście sale agoni lvl 2 nerfowane.

mozna by sie pokusic jeszcze o amulet z machiny infernalnej <3

Guest Orzeszek

gra jest niegrywalna na end game, każdy lata z PERFECT RUSSIAN SPEED SWORD, rift na t6 trwa 5 minut z gościem z hackowanymi itemami, do puki blizzard coś z tym nie zrobi zero fun-u z gry :<

Ok dzięki, dziś sprawdzę u siebie.

Edition: o w mordę, ale to teraz śmiga :)

Edited by bart-blank

Potwierdzam powyzsze. Pojawil sie nowy patch do polskiej wersji Diabolo 3 RoS ważący 424MB, ktory W KOŃCU, po ponad trzech miesiacach od premiery gry naprawil problem z koszmarnie nieplynnym jej dzialaniem.
Moim zdaniem dopiero teraz mozna zaczac w nia grac...

Guest DonSterydo

Postać i progres przechodzi z X360 na Xone???

EDYTA: Już znalazłem - wszystko przechodzi :)

Edited by DonSterydo

Guest Orzeszek

z racji ze na klocka sporo osób kupiło gierkę czuje sie zobligowany do namówienia na wspólne napyerdalanie. JESTEM WASZYM BOGIEM DO DYSPOZYCJI

God-02.jpg

Guest DonSterydo

Ja się parę dni wstrzymam bo chcę sobie samemu podbić postać :)

Gra ktoś jeszcze ? Chciałem zagrać z kuzynem online, mamy otwarte NATy, przy próbie połączenia wywala błąd. Jakieś pomysły jak to naprawić? 

Gra ktoś z forumowiczów w to jeszcze? Dopiero wczoraj zdobyłem diabolo na xbąka, więc nadrobiam zaległości na nowym patchu. Latam dobrze ubranym barbą lvl 70(75).