Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, co mówią, ze to 'belkot', '(pipi)' i 'o niczym'. Wszystko to jest z matematyczna precyzja odmierzona gra słów, podwójnych rymów f(pipi), do tego najtrudniejszy rodzaj rymow - laczyc czasownik z czasownikiem kazdy potrafi - np. zlapac, zapiac, wgapiac itd.

Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest muzyka. To jest abominacja. Generyczny beat, jakieś debilne odgłosy i dźwięki w tle (skrrrt hej), niezrozumiały bełkot w slow-mo bez żadnego rytmu i sensu. I to wszystko skopiowane od amerykańskich raperów którzy są jeszcze większymi rakami, bo ten mumble rap zapoczątkowali. Nie rozumiem jak można tego słuchać, przyznaję. To najgłupszy podgatunek czegokolwiek w historii, w którym 95% kawałków w dodatku brzmi tak samo.

 

Ale nie jest tak że hejtuję samego Tede, bo starsze kawałki jak np. Glokk to były nawet sztosy. Nie lubię polskiego rapu jako całości ale wydaje mi się że on zawsze trzymał jakiś poziom w nawijce, ale niestety podążył za modą i powstało coś takiego.

 

A ta dyskusja to nie było tyle hejtowanie hejtowania jakiejś muzyki, bo jak coś jest naprawdę chu,jowe to zawsze można skrytykować, tylko raczej beka z zapaleńców danego gatunku którzy automatycznie wyskakują z triggerem jak ktoś się przyzna że słucha jakiegoś artysty który jest na ich czarnej liście ;)

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie zamierzam bronić Tedego, bo jest strasznie specyficzny i kontrowersyjny, zarówno muzycznie jak i personalnie. Do mnie jego muzyka trafia, szanuję, że robi taką jaką lubi, szczególnie, że nikt w Polsce nie robi niczego podobnego. Produkuje ją masowo, do tego zróżnicowaną, widać, że mimo wieku sprawia mu to frajdę. Chwała mu za to, że nie robi takiego (pipi)rapu jak te solary, białasy, paluchy, kaeny, pro8blemy. Są mi totalnie obojętne, tak samo jak mainstream w USA, moim zdaniem to najgorsza dekada dla rapu w historii i jeden Kendrick nei jest w stanie tego uratować.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie zamierzam bronić Tedego, bo jest strasznie specyficzny i kontrowersyjny, zarówno muzycznie jak i personalnie. Do mnie jego muzyka trafia, szanuję, że robi taką jaką lubi, szczególnie, że nikt w Polsce nie robi niczego podobnego. Produkuje ją masowo, do tego zróżnicowaną, widać, że mimo wieku sprawia mu to frajdę. Chwała mu za to, że nie robi takiego (pipi)rapu jak te solary, białasy, paluchy, kaeny, pro8blemy. Są mi totalnie obojętne, tak samo jak mainstream w USA, moim zdaniem to najgorsza dekada dla rapu w historii i jeden Kendrick nei jest w stanie tego uratować.

 

ale czego nie robi? nie nagrywa na podkladach 808, uzywajac slowek po angielsku, byleby sie rymowalo?

 

daj spokoj, naprawde szkoda czasu na hip pop.

 

i lekko naprostujmy sprawe: Steez83 zjada produkcjami wszystkich polskich producentow <30 lat. gosc ma szeroki styl w chu, taki 2040 to majstersztyk.

 

a to co napisal rozi o matematycznej zgodnosci, to ja skwituje - wez wytrzezwiej. 

Odnośnik do komentarza

A pisanie, że to jest najsłabsza dekada w rapie od lat, to jest taka ignorancja, że aż mnie krew zalewa. Fenomenalnych albumów jest na pęczki, poczynając od kamienia milowego w historii tego gatunku muzyki, czyli My Beautiful Dark Twisted Fantasy Westa (z resztą jego najlepsze płyty wychodziły w tej dekadzie), przez powstanie grup takich jak Run The Jewels, Death Grips, wspomniany już Kendrick; nigdy wcześniej rap nie był tak różnorodny pod względem muzycznym, jak teraz. Mam ci albumy wymienić wszystkie, czy nadal będziesz uważał, że tylko Eminem się liczy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.