Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ocenia rap tylko na podstawie jakichś list typu mtv top ten, to pewnie może uznać tę dekadę za tragiczną. Natomiast jak chłopaki napisali wyżej w tej dekadzie powstało wiele świetnych albumów, do tego takiej różnorodności i czerpania z różnych gatunków muzycznych jeszcze nie było. Niestety jest to też dekada w której powstało coś takiego jak mumble rap, także równowaga zachowana.

 

No ale tede to już jest jakaś degeneracja umysłowa, taki muzyczny botoks, bo nie wiem do czego można porównać to jęczenie.

Odnośnik do komentarza

a jak gry w 2017 roku mają najlepszą grafikę, dźwięk, VR, hdr to znaczy, że są lepsze niż te na PS2?

no jesli to dwudziesty rimejk street fighter 2, no to nie wiem czym tu sie jarac.

 

i to taki, w ktorym kombosy robi sie jednym guzikiem.

 

a tak wlasciwie to podchodzac do tematu z glowa, to przeciez kicz i lot na hajs az bije z tych tedzikowych produkcji, mam rozumiec ze to ta wlasciwa, porzadana przez sluchacza rapu wartosc?

 

bo jak chcecie dobrych bangerow, to jest milion innych produkcji, ktore robia to o wiele lepiej, no i nie udaja.

dobra, zeby nie byc goloslownym https://soundcloud.com/mesck/mesck-x-living-proof-ft-ill-chill-codebreaker

zdziwilbym sie gdyby ktokolwiek kojarzyl ill chilla tutaj (no poza c0r), mysle ze fanom Burnetta moze podejsc, typ nawija troche sprawniej i uszy nie krwawia po odsluchu.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

1,5 strony na których to, co zwykle. Wrzucasz nutę, piszesz że ci się podoba i fajne na ost do auta. Jeden pisze, że polski hiphop be bo się zmienił muzycznie. Drugi coś o przekazie. Trzeci porównują do tego co było kiedyś. Czwarty grubo rozkminia na temat kondycji rapu w 2017 w skali globalnej.

 

Fajnie. Spoko. Wciąż nuta mi się podoba a bas tłusty jak należy. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

1,5 strony na których to, co zwykle. Wrzucasz nutę, piszesz że ci się podoba i fajne na ost do auta. Jeden pisze, że polski hiphop be bo się zmienił muzycznie. Drugi coś o przekazie. Trzeci porównują do tego co było kiedyś. Czwarty grubo rozkminia na temat kondycji rapu w 2017 w skali globalnej.

 

Fajnie. Spoko. Wciąż nuta mi się podoba a bas tłusty jak należy. Dziękuję.

lol, jesli sluchasz tede dla bassu, to gratuluje

Odnośnik do komentarza

czyli ze gdyby trynkiewicz nagral turbo sztosa, to bys sie tez jaral? ok.

 

 

popyt napedza podaz.  prawa rynku i prostej rozrywki 

 

i nie chodzi o gust, bo ludzie gustuja nawet w jedzenu ekskrementow, jednak nie dam sobie wmowic ze to jest dobre, i raczej nie tolerowalbym tego, i nie chcial zeby moje dziecko bylo narazone na takie 'wzorce'. potem gimbaza ma popka i trap w glowie, o jezu, co z tego wyrosnie za 10 lat to juz teraz az strach pomyslec.

 

postawcie sie lepiej w roli ojcow corek ktore sa na skraju gimnazjum-liceum. no nic innego niz sie polozyc do grobu i czekac az deszcz utopi.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

nie no, tylko stwierdzam ze obiektywnie rzecz biorac, to robia szkode spoleczenstwo napedzajac wyswietlenia takim "artystom". nie dosc ze wspierasz goscia, ktory widzi w sluchaczu idiote i latwy zarobek (a jest latwy. nagranie tych kawalkow nie zajmuje wiecej niz 2-3 proby. napisanie tekstu Kept'n? z godzinka. klip? no chodzil se kolo ciezarowki, wiec wynajecie kamery + typa do jej targania i maly montaz = jakies 500-800 zl kosztow za teledysk bozyszcza takich wlasnie Luckow), to jeszcze demoralizujesz spoleczenstwo gorzej niz narkoman na dworcu jawnie sie klujacy heroina. (bo on przynajmniej nie wyglada imponujaco dla dzieci z dobrego domu.)

 

i problem nie w tym ze ty bys mogl se trynkiewicza sluchac w domu z pod(pipi)anej na pajretbeju plytce, ale ze bys go tutaj postowal, placil za bilety, nabijal wyswietlenia itd. 

wiesz no, nie trzeba miec dzieci w dojrzewajacym wieku zeby tego nie zamiatac pod dywan.

 

Czasy sie mocno zmienily, dzieciaki w szkolach zachowuja sie zupelnie inaczej niz my, bo my nie bylismy rozbestwieni dobrodziejstwami internetu i narazeni na jego pulapki.

u mnie w szkole jak chciales byc kozakiem, to spuszczales w(pipi) polowie klasy bez widocznej przewagi, a dzisiaj kozacy to synkowie dorobkiewiczow z postkomuny z wloskami 'la Rozi i iphonem7 czy ile tego juz tam bylo.

 

nie wiem, jakos nie kumam calkowitej zlewki na to co sie odp.ierdala w spoleczenstwie. chce miec guwniaka na przestrzeni najblizszej dekady, ale jak widze co sie odpier.dala i jak dorosli maja na to wyje.bane, to wlasciwie chyba nie dzieki, jak zycie dopisze i spelni sie wymarzony scenariusz, to chyba wyladuje i zbuduje gniazdo w Vancouver  :)

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Gadasz jak jakiś nawiedzony typ xD

 (pipi), no troche :D ale mimo wszystko teoria spiskowa dosyc mocno grounded in reality. sporo popylam po centrum duzego miasta to widze ile jest dzieciakow podjaranych Tedzikiem, pracuje tez w klubie muzycznym, to widze z bliska jak sie zachowuja, uwierz mi.

 

niby dzieciaki zawsze mialy bagno w glowie, ale dzisiaj to jest to jakies spoleczne apogeum.

 

takze ten, i Luckowi i Wujjkowi zycze samych dziewczynek  :sorcerer:

 

edit: nie skleilo :(

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

napisałem, że kilka numerów ze skrrrt mi się podoba, ale raczej od dłuższego czasu odbijam w stronę rocka, głównie floydów, już nie mówiąc o tym, że wolę pójść na imprezę w klimatach techno, czy trance, a nie hiphopowy koncert, a Ty dorobiłeś sobie do tego jakąś teorię i wymyśliłeś, że jestem fanem trapu. Spoko, good job :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.