Skocz do zawartości

Kirby and the Rainbow Curse


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja generalnie się nie jaram po tym co zobaczyłem w Epic Yarn po zakupie, ale wrzuciłem jakiś gameplay z YT i tym razem gra wygląda na typową zręcznościówkę + Kirby ma pasek zdrowia z 4 kratkami, więc jest szansa, że będą restarty jak nam coś nie pójdzie, a to już jest umiarkowany optymizm.

 

Martwi mnie co innego - wygląda na to, że przez 80% czasu trzeba się lampić na padleta zamiast na TV.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Bardzo podoba mi się plastelinowa oprawa graficzna - mam tak po SkullMonkeys. Rozgrywka natomiast, jakoś do mnie nie przemawia. Choć po gamepleyu widzę, że wygląda na szybką i intuicyjną czyli w gruncie rzeczy, może być miodzik.

@balon,dotykowego syfu jaki mamy na smartfonach, nie porównujmy do geniuszu Niny.

 

Akurat z tego co widzę cała gra będzie polegała na dotykaniu ekranu padleta, więc mogą być jak najbardziej skojarzenia z takimi grami, gdzie 100% dotykamy ekran ale komórki. 

Wiadomo, że gra będzie na pewno lepsza i bardziej rozbudowana od tych popierółek z telefonów ale niesmak i tak mam duży :(

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie mam awersje do dotykowych gier. Weźmy np takie dotykowe etapy w Rayman Legends, które wkurzały mnie na całego. 

Kirbiśia raczej sprawdzę, choćby dla tej piknej oprawy i wesołej muzyczki. A może stanie się cud i dam się porwać temu kolorowemu mizianiu. Wiem jedno. Moja dziewczyna to się pewno zakocha - lubi takie tabletowe mizianie, a tu dostanie najwyższą półkę,................................. miziania ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Figaro. Różnica w mizianiu srajfonów i srajbletów jest kolosalna, bo stylus to nie gruby paluch, a w konsekwencji cala łapa przysłaniająca akcje na ekranie.

@balon, brak precyzji to może być w tabletowych kolorowankach dla dzieci. W takich grach jak miziany Kirbiś,  precyzja miziania jest imo ważna, bo na farcie daleko nie zajedziemy.

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję pograć w ten tytuł na zeszłorocznym PGA. Powiem wam że skojarzenia z loco roco jak najbardziej na miejscu (zamiast triggerów jako kamerką rysujemy drogę różowemu glutowi), po mario 3dworld, donkey kong tropical freeze teraz ogrywanymi na zmianę mariem 2d na wiiu oraz Toad pozycja może fajnie odstersować.. Co prawda bardziej czekam na Yoshiego (którego również miałem okazję na w/w targach ograć) i powiem wam że to własnie włóczkowy srający dinozaur może być hitem platformówkowym 2015 :) 

Odnośnik do komentarza

@balon, brak precyzji to może być w tabletowych kolorowankach dla dzieci. W takich grach jak miziany Kirbiś, precyzja miziania jest imo ważna, bo na farcie daleko nie zajedziemy.

No ale ja nie mowię że bedzie słaba precyzja. Mi chodzi o sam fakt miziania, nie lubię takiej rozgrywki szczególnie w tytule który od lat kojarzył mi się z dość klasyczną platformówką.

To w ogóle będzie w pudełku i po pełnej cenie?

Odnośnik do komentarza

 

@balon, brak precyzji to może być w tabletowych kolorowankach dla dzieci. W takich grach jak miziany Kirbiś, precyzja miziania jest imo ważna, bo na farcie daleko nie zajedziemy.

No ale ja nie mowię że bedzie słaba precyzja. Mi chodzi o sam fakt miziania, nie lubię takiej rozgrywki szczególnie w tytule który od lat kojarzył mi się z dość klasyczną platformówką.

To w ogóle będzie w pudełku i po pełnej cenie?

 

 

Zapewne tak. Chociaż dziwi że już mamy 25.01.2015 i niecały miesiąc do premiery a best play na allegro jeszcze preordera nie ma ;) 

Odnośnik do komentarza

 

@balon, brak precyzji to może być w tabletowych kolorowankach dla dzieci. W takich grach jak miziany Kirbiś, precyzja miziania jest imo ważna, bo na farcie daleko nie zajedziemy.

No ale ja nie mowię że bedzie słaba precyzja. Mi chodzi o sam fakt miziania, nie lubię takiej rozgrywki szczególnie w tytule który od lat kojarzył mi się z dość klasyczną platformówką.

To w ogóle będzie w pudełku i po pełnej cenie?

 

 

Na IGN była informacja że gra będzie w pudełku, w cenie takiej jak Toad:

http://uk.ign.com/articles/2015/01/22/kirby-and-mario-party-pricing-revealed

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra u hamerykanów pojawi się 20 lutego 2015 i jak już wspomniał kolego wyżej, wyjdzie w pudełku po niższej cenie. A u nas podobno dopiero druga połowa 2015.

 

@balon, wiem co miałeś na myśli ;) ale jakoś tak podpasowała mi twoja odpowiedz, aby od razu wspomnieć o dokładności, w sterowaniu dotykowym.

 

@okami_fan, na Yosiego także czekam i spodziewam się świetnej platformówki napędzanej w gównej mierze tym unikalnym  klimatem, który tylko zielony dino potrafi wygenerować. 

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@okami_fan, na razie wiadomo tylko tyle, że w Europie, w lutym 2015r gra się nie pojawi.

 

@Kris77, obczaiłem sobie kilka krótkich gameplayi i musze przyznać, że ta miziana rozgrywka robi na mnie świetne wrażenie. Wielki wkład w to ma  oczywiście piękna plastelinkowa graficzka, wesoła muzyczka oraz kozacko zaprojektowane poziomy.

Jednakże podobnie ja balon, jestem konserwatystą i wole bardziej klasyczne platformówki gdzie bohaterem kierujemy za pomocą fizycznych przycisków. Nie ma co się jednak ograniczać i trzeba dawać szanse takim projektom. Bo jeśli sparzyłeś się na niedobrej wódzi o nazwie Rayman Legends, w którym etapy dotykowe były dla mnie (pipi), to nie znaczy, że i inne wódeczki są ch...we.  

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

http://en.wikipedia.org/wiki/Kirby_and_the_Rainbow_Curse   

 

 

Dokopałem się :( a ja głupi myslałem że za niecały miesiąc pogram... Cóż zostawiam temat z lekkim niesmakiem że znów jesteśmy olani względem reszty świata. Cóż 200 zł przeznaczy się na jakiś inny cel - może w lutym jakieś dobre klasyki na wii puszczą?? Doszły mnie słuchy o dodaniu pandoras tower zaraz po metroidzie trilogy...  Nie chce być w następnym miechu "skazany" jedynie na filmowe the order...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...