Skocz do zawartości

This War of Mine


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem trochę ostatnio. Gierka aż tak specjalnie mocno się nie wyróżnia na tle innych pozycji przetrwaniowych, które wyszły w branży. W pecetowych indie to nic znowu nowego, że jest trudno, musisz się uczyć reguł na czuja, bohaterowie ci umierają z głodu i chorób itp... Może za mało grałem, ale nie zauważyłem żadnego mocno świeżego mechanizmu, czy takiego, który robiłby wrażenie.

 

Gra dobra, chociaż dla mnie to taka gra dla ludzi, którzy nie interesują się grami, "patrzcie, w grach jest też takie coś", z których słynie Ubisoft. Generator ciekawych historii, ale dość mało kierowanych przez gracza. Wszystko jest tu szkicowe - i narracja, i każdy element rozgrywki, czy to skradanie przy szukaniu materiałów, czy zarządzanie nimi w budowaniu rzeczy do bazy. Przez to nie działa to tak mocno. Momentami czułem, że nie robię wiele ponad rzucanie kością i patrzenie, co mi dzisiaj wpadnie - jak nie to, co potrzebuję, to sytuacja szybko zacznie lecieć na łeb i będzie restart.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem dziś troszkę. Miało być tylko zobaczenie co to za gra ale jako iż tv okupowany przez niewiastę pograłem dłużej. Kurczę ma klimat gierka. Nie jest jakaś wyjątkowa ale wciąga. To taki survival rogue like. Don't starve połączone z State of decay.  Trudna też na początku. Pierwsza gra to nauka brutalna zasad. Udało mi się dojść do dnia 9 po czym z powodu braku żarcia zresetowałem. Za drugim podejściem mój ulubiony bohater z aż 15 miejscami w plecaku popełnił samobójstwo. Kilka dni wcześniej napadłem wille i zabiłem kobietę. Zapomniałem zadbać o jego zdrowie psychiczne:)

 

Polecam po tych 3h . Pogram na pewno w święta i w tzw międzyczasie więcej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...