Skocz do zawartości

Dragon Ball: Xenoverse


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ograłem troche dzisiaj z kuzynem bo brachol to ciota i gej i DB zna tylko z opowiadań. Tak s(pipi)onego rozwiązania do VS to nigdy nie widziałem. Wchodzisz do Toki Toki idziesz do offline battles i... i (pipi) mozesz grac tylko z kompem. Po 10 minutach szukania jak grac znalazłem.. musisz iść do miejsca gdzie zapisujesz sie na turniej i dopiero tam mozesz grać pvp offline. No (pipi)a. Aleeeeeeeeeeeee..... Gra sie fajnie* i w sumie nie zwróciłem uwagi na bitmape. W(pipi)ia troche brak dodatkowych ustawień.

 

*mówie tu o graniu na dwa pady, reszta faktycznie średniawa. Schematem sie leci tak jak Czezky napisał. 2 stów NIGDY bym nie dał. Kupie chyba na steama z alledrogo bo po 70zł stoi. 

Odnośnik do komentarza

Wrocilem dzisiaj zmeczony do domu po godzinie 19, obiadokolacja, wanna i wyro, bylem taki zaspany ze geba mi sie od ziewania nie zamykala, postanowilem odpalic sobie DB:X zanim kompletnie padne na ryj, bo dzien bez grania jest dniem straconym i ... no wlasnie, jest godzina 2:54 a ja zamiast lezec w wyrze siedze na fotelu i czuje sie jakbym jakiegos energetyka przechylil :obama:

Gra mi sie niezmiernie podoba, juz pal licho te strukture wyrwana z Destiny, WALKI mi sie bardzo podobaja, system jest prosty ale w versusie naprawde rozne cuda moga sie przytrafic. Przed chwila jeszcze pykalem sobie z AI zwykle potyczki i fajny comeback mialem (moja postac w porownaniu z bohaterami DBZ to jeszcze cienias jest):

 

 

Bylem przekonany ze wpierdziele walke a tu zonk.

 

Mi jako reprezentantowi leszczy bijatyk gra wciaz sie podoba i wciaz chce w nia grac, nie zaluje ani grosika.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walka,chaos i  lockowanie niebezpiecznie przypomina battle of z,czyli najgorszego db w jakiego gralem(tutaj oczywiscie nie jest az tak źle za caloksztalt,ale tez nie jest dobrze)

Nie wiem czemu taka dobra ma srednia wsrod uzytkownikow,sam jestem mega fanem serii,ale ludziom chyba tylko wystarczy nazwa i juz jest fajnie.

Kreator w porzadku rozwiazany,kilka ras,bez wielkiego wyboru ale spelnia swoja role.

Cutscenki na potrzeby gry czy intro tez na plus

Jesli chodzi o tryb fabularny,spoko ze wymyslili cos innego,ale w rezultacie wychodzi na to,że przeciwnik jest opanowany przez jakas sile,ma czerwone oczy i poswiate(łoooooooo to wywraca uniwersum DB do gory nogami),Frezer pomija 2 przemiany(zabraklo kasy czy checi?)

Ten caly hub i mmopodobne badziewia tez po chu.ju sa potrzebne,nudne bieganie po makiecie.Zamiast dac normalne tryby gry typu trening,turniej,vs,story jakies bonusy to takie cos pod przykrywka pseudo rozbudowania.

Battle of Z oceniam na 3/10,tutaj wychodziloby jakies 5/10 i to z perspektywy sympatyka

Jesli ktos szuka dobrego story,kozackich animowanych scenek,najlepiej wygladajacych atakow,pierwszy raz w serii destrukcji otoczenia czy walk z duzymi bossami z QTE to niech lepiej sobie sprawi Ultimate Tenkaichi choc ostrzegram zeby nie traktowac tego jako bijatyki ale raczej jako wariacji na temat papier,nozyce,kamien.

Najlepiej oddaje klimat i to jak powinny w przyblizeniu wygladac DB,a "system walki" mimo ze wydaje sie samograjem przy takim Xeno nie ma czego sie wstydzic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lekcja bijatykowa numer 1:

jak typ stoi z blokiem, to sie go rzuca, a nie napyerdala 25hit combo :sorcerer:

 

Tak w ogole to ciekawe czemu zaden normalny serwis jeszcze tego nie zrecenzowal?

 

Gdybym tak nie zrobil to bym prawdopodobnie walke przegral xD

 

Zmeczylem mu stamine zeby nie mogl zrobic za mnie teleportu i w koncu przelamalem jego blok co mi umozliwilo ostatnie combo (jak ktos zwroci uwage to jest break), rzut w tej grze mnie tylko oddala od wroga i zadaje malo dmg wiec z praktycznie zerowym zyciem duzo bym ryzykowal oddalajac go i wystawiajac sie na jakies ataki KI :reggie:

Odnośnik do komentarza

Wątpie żebyś przeszedł główny wątek bez questów dodatkowych (nie mówie tu o masterowaniu ich), ale ja do końca (przy 50 lvlu) dobiłem w jakieś 12 - 15h (noo może troszke dłużej, ciężko mi stwierdzić).

 

Wiem, że kolesie kończyli nawet na 30lvlu. Ale to pewnie jakieś nerdy  :reggie:

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei dawno nie gralem w szpila ktory by mnie zachecil do wbijania jak najlepszej rangi (mimo iz nic za to nie ma, nawet pucharka), jak zaczarowany cisne z Parallelami Z rangi powtarzajac niektore misje dosc wiele razy.

 

Dzisiaj dorwalem Makankosappo, fajna rzecz, musialem z full power cellem walczyc aby nic nie sciagac tym na strzala. Z biegiem czasu walki tez tempa nabieraja wiekszego.

 

 

:fsg:

 

 

PS. Znowu zarwana nocka ;f

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Wkrecilem sie, dla mnie najlepsza gra w uniwersum DB. Fabułe juz skonczylem, ale nadal odpalam sobie gre na kilka questow.

Prawdopodobnie dostaniemy druga czesc, mam nadzieje ze rozbuduja multiplayer, questy i rozwoj postaci. Gra ktos moze na ps4 jeszcze? Z paroma pucharami pottzebuje pomocy.

 

During the Level Up 2015 held in Milan, the managing director of Bandai Namco Italy Christophe Berrard praised the extraordinary success of Dragon Ball Xenoverse.

 

The last game has as protagonists Goku, Vegeta and company has sold more than two million copies worldwide, thus becoming one of the most successful chapters in the series.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...