Jump to content


SlimShady

Użytkownicy
 • Content Count

  1433
 • Joined

Community Reputation

268 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1526 profile views
 1. Mam na myśli całokształt HBO. Ostatni sezon gry o tron, żeby wyglądał zjadliwe potrzebowałby minimum dwa dodatkowe sezony. Jak chce się jechać na skróty, to niestety tak to wygląda.
 2. Jakby za tym stało HBO to bym się nie martwił, ale tutaj z góry można założyć, że wyjdzie z tego średniak.
 3. Nie no, przesadzili z dr. Xavierem, a oprócz tego zdecydowanie zbyt bezpieczne zakończenie. Po grze o tron można było oczekiwać czegoś mocniejszego.
 4. Ja bym powiedział, że jest dużo lepiej niż w trzecim sezonie, przynajmniej po 6 odcinkach.
 5. Skok ze skalnej półki/ =slajd, a trochę tych skoków w grze było.Czasami jest słabo nawet bez żadnej akcji. Piszę to jako ktoś kto grał w Kolosy w sztywniutkich 15 fpsach na CRT, ale to nie znaczy, że nie powinny być zachowane jakieś standardy, tym bardziej widząc jak wyglądają i działają exy na PS4.
 6. Na PS4 doświadczenie jestem mocno popsute, nie wiem jak można ignorować zwiechy przy każdej efektownej scenie. W sumie żałuję, że nie poczekałem na pierwsze ogranie do PS5. Emocje w kolosach bardziej wynikają z epickich walk w czasie rzeczywistym plus muzyka niż z uniesień fabularnych, w TLG emocje biorą się z irytacji. No, ale zawsze można dorobić pi.ździe uszy i udawać, że zwierzątka bywają niesforne.
 7. Oprócz tego miejscówki mają dużo więcej polotu niż cokolwiek z innych odsłon.
 8. Metroseksualny emo bohater i przystępność gameplayu. Jako nie(fan) uważam, że DmC jest jedną z najlepszych części(jeśli nie najlepszą) tej było nie było, mocno przecenianej serii.
 9. Nawet bym się zgodził, może z wyjątkiem "zapożycza" przez rz. Nioh i Sekiro bliżej jest do slasherów niż souls like.
 10. SlimShady

  Days Gone

  Na PS4 jest bardziej grywalne niż The Last Guardian?
 11. https://gamerweb.pl/all-review-list/a-plague-tale-innocence-recenzja/ No i ładnie, wygląda na to, że mamy do czynienia z czarnym koniem .
 12. Pewnie wydadzą prolog(w tym roku) w stylu Ground Zeroes, a w tym przypadku będzie to Midgar. Swoją drogą dopiero niedawno zacząłem sprawdzać oryginał(15h), bo jakoś nie było mnie po drodze z jrpgami, a niektóre tytuły wypada znać.
 13. Wersje GOTY nadal będą jadalne, powinno ich wychodzić trochę więcej, razem ze wszystkimi dodatkami.
 14. Mam pudełko, zrywam kabel od internetu i bajlando do setki ty obrzydliwy rasisto.
 15. Wypisz, jakie masz prawa do cyfrówki, co z nią możesz takiego zrobić. Ktoś ci z UK wyślę cyfrowego steelbooka? Kur.wa nie sądzę. To jest wypożyczalnia ewentualnie usługa jak kino, to nie jest twoje i nie będzie.ESSSSSA
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.