Jump to content

SlimShady

Użytkownicy
 • Content Count

  1539
 • Joined

Community Reputation

311 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1639 profile views
 1. Były jeszcze jakieś inne technologiczne dema oprócz T-Rexa i Manty? Macie namiary na tę demówkę? Jaki to jest potężny klimat(to właśnie m.in pamiętam z tej czerwonej/fioletowej koperty): Z podanej strony wynika, że moja demówka to prawdopodobnie PBPX-95007 9744429, wnioskując po grach i trailerach. Z Mega byłaby to version 7, tyle że o dziwo bleem nie czyta demówek od 4-7 Lipa, ze emu nie zyje, a tak same ruskie strony, ale pewnie gdzieś się ostało.
 2. Właśnie nie jestem pewien czy to jestem to czego szukam, bo nie widzę na tej stronie np.: demo one disc(czerwona okładka) i to raczej nie było PSM. Szukam czegoś z tej grupy demek: https://picclick.fr/Demo-1-PBPX-95008-PS1-PAL-253677152589.html Poszperałem i widzę, że kolor ma mało do rzeczy, bo jest również fioletowa okładka: https://vgcollect.com/item/66539 Nie powinno być 7-8 wersji takich europejskich wydań? może demo two itd., albo demo one version 1/2/3/4
 3. Może trochę off topic, gdzie można znaleźć okładki do wszystkich wersji demówek na psx-a?
 4. Najlepsze zakończenie w serialach? Shield wespół z SFU.
 5. Sandbox, który de facto nie jest sandboxem, bo nie możesz grać tak jakbyś chciał i do tego filmowe zacięcie, które sprawia, że RDR2 jest bardziej antygrą. "Teraz idź powoli, kontempluj życie, no a odgrywanie bandziora to nie bardzo, jesteś w końcu Panem Arthurem. Zostaw, nie rusz."
 6. SlimShady

  Tenis

  70-68 jak Mahuj z Isnerem.
 7. SlimShady

  Tenis

  BIJO SIĘ, potężnie s(pipi)ił GOAT 2 meczowe.
 8. SlimShady

  Tenis

  Najgorsza Serena ever, włączyła tryb autodestrukcji, a "ekperci" jarają się defensywą Halapeno. Z Riske był sztosiarski mecz(z każdej strony) m.in 19 asów, tutaj ledwie 2 i niestety grała w baseball. Gorsze było chyba, tylko jak była naszprycowana w tym meczu
 9. Gdyby chciał, to by mógł zdobyć cały świat.
 10. Pierwsze przejście prawilne patataj, kolejne z autopilotem.
 11. Nie wiem dlaczego chciałeś odinstalować, wystarczyło wyciągnąć pena i tyle.
 12. Nigdy nie powinno się przedkładać realizmu nad frajdę z grania. Względny realizm w grach jest zawsze spoko, ale tylko do momentu, kiedy jest nieinwazyjny.
 13. SlimShady

  MMA

  Potężna gala, szczególnie główna karta. A takiego KO nigdy nie widziałem, nawet w grze.
 14. Kozacko to wygląda, m.in z pierwszego linku 5:30 jak autobus przycisku furę do bandy. Nie no, czegoś takiego brakowało w tej skostniałej branży.
 15. V-Rally 2, już zapomniałem jaka tam potężna muza leci podczas rajdów. Jak Tekken 3 NTSC będzie wyglądał na bleemsyncu, dwie identyczne okładki/tytuły obok siebie? Ktoś zamawiał takie coś, tylko, że prawe?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.