Jump to content

SlimShady

Użytkownicy
 • Content Count

  1932
 • Joined

Community Reputation

522 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

2832 profile views
 1. Chłop ewidentnie odklejony, ale kruku_kruku pewnie płakał ze szczęścia jak czytał.
 2. SlimShady

  Dreams

  Wygląda lepiej niż oryginalne Kula World.
 3. Śnieg spoko, ale liczę, że w następnej części ogarną krew na nim, to by robiło klimat.
 4. Dobrze pamiętasz, po prostu strzelałeś w inne części ciała niż głowa, gdzie tymi gąbkami jak najbardziej są. No chyba, że to normalne, że murzyn w koszulce wytrzymuje 2--3 serie na tułów.
 5. Akurat jeśli chodzi o serię Uncharted, to nie ma w tym nic dziwnego, przynajmniej jeśli chodzi o odsłony z 7-ej generacji. Kapiszony, przeciwnicy przyjmują granatniki na klatę, a można sobie wyciągnąć z tych gier, to co najlepsze i zwyczajnie brać udział w fajnym filmie akcji. Nie żebym tak robił, bo Normal przynajmniej zapewnia jakąś tam satysfakcję z walk z bossami. Osobna kwestia jest taka, że mowa o Uncharted 4, które umożliwia pomijanie wielu walk, sztrzelanie jest akceptowalne, a można jeszcze pobawić się w januszową skradankę, więc niby dobrze kombinujesz, ale i tak powinieneś przeprosić.
 6. SlimShady

  The Last of Us Part II

  Na PS5 zrobią wersje GOTY i sprawa rozwiązana.
 7. SlimShady

  God of War

  Jednak wyrównane walki Kratosa z leszczami średnio pasują do tej postaci.
 8. Bardziej boję się rozprzestrzenienia Mevka niż korony.
 9. SlimShady

  NETFLIX

  Kociarz to sztos, tak jak ktoś polecał wcześniej, lepiej nie czytać na ten temat i obejrzeć 3 odcinki na "czysto".
 10. Rdzeń tych gier, to strzelanie, które jest zrobione słabo, więc ciężko z tego elementu czerpać frajdę. Taki Doom może jest gorszy po wieloma względami, ale gdyby nie mięsisty gunplay, to straciłby większość uroku.
 11. Ostatnio zrobiłeś chyba dosyć ostry maraton, więc pewnie zmęczenie materiału. Detoks powinien pomóc.
 12. A co jeśli to gejmpassowa klątwa?
 13. Bardzo nietrafione porównanie biorąc pod uwagę, że The Last of Us tak na dobrą sprawę mogłoby nie mieć kontynuacji, ergo jest grą kompletną fabularnie.
 14. Zamówienie, to jeden z bardziej zmarnowanych potencjałów tej generacji. Usunąć pasy i rozdziały składające się z samych przerywników, przedłużyć etapy szczelankowe i już gra będzie ze dwa razy lepsza.
 15. SlimShady

  The Last of Us Part II

  Nasuwa się zasadnicze pytanie. Z której części TLoU?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.