Jump to content

SlimShady

Użytkownicy
 • Posts

  3232
 • Joined

Reputation

1514 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

7375 profile views
 1. Jeśli pamięć mnie nie myli, to ta gra miała cztery różniące się kampanie i była na ok. 30 h. Capcom teraz takie coś rozbiłby na cztery lata i cztery różne gry.
 2. SlimShady

  Far Cry 6

  To jest kwestią bezpośredniego porównania. Nie mówię, że te starsze metody są lepsze, ale są zadowalające jak nie siedzisz nad tym z lupą i nie oglądasz filmików, których celem jest walenie konia do takich rzeczy. Na mnie większe wrażenie wizualne i gameplayowe robił PhysX odpowiadający za fizykę, destrukcję otoczenia i elementy pozostające na ziemi. W takiej Mafii 2 w 2010 r. robił robotę nawet na konsolach(wiadomo, że najlepiej było na solidnej blaszy). Z ciekawości sprawdziłem, w jakich grach jeszcze był używany, i rozczarowałem się, że w tak niewielu( z głośniejszy tytułów jeszcze coś tam było z Batmanami i śniegiem). Jak na śmietnikowe konsole z 2013 r. to też zaskakująco dużo było gier urywających dupę. Jak ktoś ma skillsy i zna sprzęt, to dużo wyciśnie nawet z rzekomo przestarzałego sprzętu.
 3. SlimShady

  Far Cry 6

  Oprócz tej pogoni za rozdziałką kosztem innych rzeczy, to uważam, że też RT nie jest jakoś bardzo potrzebny. Znam parę starych gier, gdzie podobny efekt osiągano w mniej zasobożerny sposób(ręcznie robione?), ale oczywiście tylko w konkretnych miejscach.
 4. Nie tyle najlepsza, co jedyna dobra Zelda.
 5. SlimShady

  Death Stranding

  No tak zrozumiałem ten fragment w tej bazie w stylu MGS-a, i było mówione o nowych bossach i lokacjach. Widziałem cutscenki, które były nowe z jakimiś ludźmi na zdjęciach. Oprócz tego tak jak wspomniałeś jakieś pierdoły, czyli strzelnica, wyścigi no i patenty, które z DS zrobią grę dla każdego.
 6. SlimShady

  Death Stranding

  Podejrzanie dobra cena jak za m.in dodatek fabularny.
 7. Chyba, że zrobimy taki myk. Najpierw głosowania konsolowe podzielone na generacje, później głosowanie PC i Automatowe(chociaż większość była przenoszona na konsole, więc nie wiem, czy jest sens), i dopiero wtedy na koniec GOAT-a.
 8. Wszystko śmiga, ale niestety nie na domyślnym. Problemy takie jak wyżej.
 9. Chuj z gothikiem, gorzej, że nasz polski skarb narodowy - pierwszy wiedźmin się nie załapie. Ta druga opcja brzmi ok, jak już robimy największe głosowanie w tej części wszechświata, to niech będzie wszystko byle trzymało ramy rocznikowe w przypadku platform innych niż konsole. Żeby nie było, że to był plebiscyt dla plebejuszy, wykluczający blacharskie perełki.
 10. Figaro, nie masz jakiegoś chlebka do upieczenia? Jako, że jesteśmy głównie konsolorzami, to PC i automaty chyba trzeba odpuścić, jeżeli nie było portu na konsole. Miałem też do czynienia z C64, śrubokrętem i kasetami, ale umówmy się, poza mistrzowską muzyką te gry nie miały startu do tych z np. pegazusa. Z listą w większości się zgadzam, więc podam tytuły trochę mniej oczywiste(część to crossy), ale niektóre z nich spokojnie należą do czołówki: TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES III: THE MANHATTAN PROJECT Ike Ike! Nekketsu Hockey-bu: Subete Koronde Dairantou Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes Excitebike Tiny Toon Adventures Captain America and The Avengers Micro Machines RoboCop Chip n Dale Rescue Rangers Yie-Ar Kung Fu
 11. Chyba, że mieszkasz w pudełku po zapałkach jak w Japonii. Nawet myślałem, że to powód dlaczego nie grają na stacjonarkach, tylko przenośniaki i komórki, ale przecież kiedyś grali, a pewnie warunki były podobne.
 12. Nie wiem, czy meta, czy nawet martwy gamerankings sięgają tak daleko( za to od 5-6 w górę powinno być w miarę ok). Jeśli mowa o sentymencie, to wypadałoby właśnie zostawić miejsce na własne propozycje, bo może dla kogoś zamiast mario najlepsze były np. "czołgi". W ciemno można wrzucić trochę takich ogólnikowych pewniaków, a resztę uzupełniać według indywidualnych zgłoszeń, czyli ktoś pisze "Panie, z tej generacji brakuje gry XYZ, proszę dopisać". Można też zrobić tak jak XM sugeruje, z małą modyfikacją. Każdy przez powiedzmy tydzień(to jest do ustalenia) podaje swoje kandydatury z danej generacji(jak jakąś ominął, to pomija), niech to będzie nie TOP10, tylko od 1 do max 10 tytułów i na podstawie tego ankieta, z której po tygodniu głosowania(też do ustalenia) wyłaniamy zwycięzcę danej generacji. Na sam koniec losowanie ostateczne pośród samych zwycięzców. Czyli w skrócie: 1. Kandydaci na(3-9) 2. Jedno głosowanie na(3-9) 3. Drugie głosowanie na GOAT-a
 13. Przeznaczenia nie oszukasz. Wygrał chyba największy na forum.
 14. Jakby ktoś znowu nie wiedział, co to jest dusza, to tutaj macie na zdjęciu Kmiota juniora robiącego tacie tzw. Shang Tsunga:
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.