Jump to content

SlimShady

Użytkownicy
 • Content Count

  2856
 • Joined

Community Reputation

1209 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

5610 profile views
 1. SlimShady

  Control

  Miałem zacząć dopiero z nextgenem, ale zaryzykowałem, i o dziwo, technicznie nie jest tak tragicznie jak się spodziewałem. Na pewno działa lepiej na zwyklaku niż The Last Guardian i karygodny Jedi Fallen. Tym bardziej biorąc pod uwagę, jak dużo się tutaj dzieje gejmplejowo. Najgorsze zwiechy są przy pauzowaniu(niegroźne), no i jak na ekranie jest zbyt dużo przeciwników, a do tego wybuchy. W połączeniu z zaawansowaną destrukcją otoczenia i fizyką robi się ostry gnój, ale da się od biedy grać. Nie chce myśleć, co było z wersją premierową. Odnośnie gry, momentami można się zachwy
 2. Gorzej od tego gearboxowego scamu raczej nie będzie. Nie, żeby to był jakiś wyczyn.
 3. Źle to nie wygląda, ale ograłbym sobie takiego singla nastawionego na akcję, z domieszką survivalu.
 4. SlimShady

  Elden Ring

  No to taki Control, też nie jest świeży, bo połączył AW, Quantum i dodał coś od siebie. Ewolucja, to jest przecież słowo klucz w tej branży. @UkukukiCzęściej spotykam się z tym, że są ludzie, którzy kompletnie nie trawią Soulsów, a BB uważają za grę generacji, i to samo jest z Sekiro. Nie sądzę, że to jest przypadek. W Elden Ring będzie tak - kochasz Sously? - to tutaj będziesz kochał tak samo, albo jeszcze bardziej.
 5. SlimShady

  Elden Ring

  No ja wiem, że zaraz ktoś powie, że BB, to mod do soulsów, ale grało się inaczej. Nastawienie na ofensywę, większa dynamika i chaotyczni bossowie, którzy wariują tak, że nie wiesz, co się dzieje. Do tego zamiast tarczy, uniki. O Sekiro też można powiedzieć, że to soulsy, tylko z naciskiem na parowanie. Już pomijam takie oczywiste rzeczy jak setting, samo to sprawia, że odczucia są całkowicie inne.
 6. SlimShady

  Elden Ring

  Wstępnie, nie jestem zadowolony. Uważam, że cztery soulsy(z obszernymi dodatkami)+remake przez 10 lat, to wystarczająca ilość, żeby pozwolić serii odejść, a to wygląda jak soulsy+ konik+ otwarty świat+ dobra fabuła(być może). Spoko, komuś mało, to będzie zadowolony, fajnie, ale oczekiwałem świeżyny na wzór Bloodborne, czy Sekiro. W końcu nowe IP i nowa generacja do czegoś zobowiązuje.
 7. Normalnie, jak zwykle w ich przypadku, nie wróżyłbym im sukcesu komercyjnego, ale teraz mogą trafić w dobre okienko kalendarzowe i na tym skorzystać. Coś jak ostatni Hitman.
 8. Pewnie jedna z twoich pierwszych gier na DC, więc zawsze będziesz miał w serduszku. U mnie taki efekt wywołały prerenderowane tła z rimejku jedynki i Zero. Ten pociąg i zacinający deszcz, to do dzisiaj robią robotę. Zresztą to zawsze był sposób, żeby wyciskać z gier siódme poty, na filmiku tego nie zobaczysz, ale w Onimushy 2 ta podmywająca plażę woda, to niemal fotorealizm:
 9. Szkoda, że to nie jest krawat od Kinga z pierwszego Tekkena, ale nie zawsze jest niedziela:
 10. Veronica, to najsłabsza główna odsłona, ale nadal dobra. Już trochę było czuć zmęczenie materiału, niemniej nowa wersja też by się przydała. Osobiście najbardziej czekam na remake Dino Crysis, bo już czas najwyższy podjąć wyzwanie, i zrobić coś innego.
 11. To tylko pasywno-agresywny majtek. Odnośnie przereklamowania Kideo Hojimy, ciekawi mnie w co jeszcze grał oprócz całych 7 h w DS.
 12. Zerknąłem na listę, i większość na pewno była, jeśli nie wszystkie.
 13. Portable Ops, będzie trzeba kiedyś ograć, bo to jedyny MGS, którego nie znam. Ponoć Chińczyk się do niego nie przyznaje, ale fabularnie dzieje się po trójce.
 14. Dla mnie, to zawsze były banialuki odnośnie braku różnorodności i niby jakiegoś wzoru(słynny tendencyjny obrazek z forumowego ToiToi'a, który można w łatwy sposób obalić). Już pomijam fakt, że trzecioosobowa kamera i otwarty/półotwarty świat automatycznie nie sprawia, że te gry są identyczne. Każdy z tych dużych hitów miał na siebie swój pomysł i przede wszystkim inny trzon gejmplejowy. Jeśli kogoś interesowały gry "inne", lub z niższej kategorii wagowej, to też mógł po takie sięgnąć. Odnośnie przyszłości, już nie jest aż tak dobrze(mowa o zapowiedziach). Na pewno brakuje odpo
 15. SlimShady

  Tenis

  U Igi, to jest dobre, że ona już teraz jest uniwersalna i potrafi grać na każdej nawierzchni. Na trawie też powinna być mocna, w 2018 wygrała juniorski Wimbledon.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.