Jump to content

SlimShady

Użytkownicy
 • Content Count

  1812
 • Joined

Community Reputation

434 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

2427 profile views
 1. Zimna wojna, gry zdecydowanie zbyt rzadko korzystają z tego okresu.
 2. Z opóźnieniem już nic nie zrobisz. Jest jak jest.
 3. Jakie trzy, 7 generacja można powiedzieć, że była na styku, 360 jest jakieś 10 razy lepszą konsolą od one'a pomijając moc. Jeżeli moc nie będzie magicznie płynęła z chmury, to oczywiste, że będą hamować lepszą konsolę, a co za tym idzie całą generację. Nasz korsarz będzie zadowolony.
 4. Takie trochę echo nieodżałowanego Dona Mattricka.
 5. Bez paragonu, więc mogło być różnie. Może pożyczona albo używka i nie będzie drugiej części.
 6. Fotogrametria nie jest taka super, bo z tego co wiem, to dzięki temu można przenosić, tylko rzeczy, które istnieją w rzeczywistości, a więc nie do każdej gry się nada(jak wykonać model dinusia w tej technologii?). Ciekawa jest też sprawa interaktywności, czy takie obiekty nie są przyspawane na stałe, jak to było w Zaginięciu Chmielarza.
 7. Jill fajna, ale dizajn największego skur.wola w grach nie umywa się do tego z okładki z PS1. Może w grze będzie wyglądał inaczej.
 8. Kurczę, coś słaby ten ryj, oby to nie było nic oficjalnego.
 9. Nawet człowiek pszczoła? To jest taka seria, albo kupujesz ją w całości, albo wcale.
 10. Tak na 100% nie wiadomo, czy ta historia jest prawdziwa, nie wszyscy dają temu wiarę. Co do filmu jest ok, podobał mnie się nienachalny humor i gra aktorska trójki De Niro, Pacino, Pesci, ale hype był zbyt duży. Nie rozumiem tych ocen jakby ten film miał w ogóle podjazd do klasyków jak Chłopcy z ferajny czy Kasyno, to nie ta liga. Trochę mam skojarzenia z MGS 5, tak jakby ludzie chcieli kogos wynagrodzić za zasługi. Taki typowy Netlixowy film, ale dzięki wybitnym aktorom trochę lepszy niż to, z czym z reguły mamy do czynienia. Sztuczne efekty komputerowe to dla mnie temat drugorzędny, ale brak emocji i czegoś, co by zostało po seansie na dłużej jest tutaj dużo większym problemem.
 11. Wiele można powiedzieć złych rzeczy o RDR2, ale świat jaki wykreowali, to najwyższa półka.
 12. Gra miała ogromne problemy techniczne(nie wiem czy nadal ma), ale jeżeli się z tym pogodzisz, to poza słabym dizajnem maszkar i walką(jak to w tej serii) jest naprawdę dobrze. Muzyka od gościa, co zrobił m.in theme do Dextera, osobista historia(te zawsze są najlepsze w SH, fabularnie postawiłbym Downpour gdzieś zaraz na/za podium za SH2 i Shaterred Memories i tutaj albo Czesi albo SH4). Koniecznie rób poboczne misje, bo jest kilka sztosów, których nie chcesz ominąć. Generalnie jest trochę patentów, których być może nie widziałeś w grach. To jest trochę taka gra w stylu Deadly Premonition/Rule of Rose, jeden oceni ją na 3/10, a drugi da np. 8/10. Duży rozstrzał w ocenach, choć jak wspomniałem, skłaniam się ku tej drugiej opcji.
 13. Jak widać książka do masażu nic nie pomogła i będzie trzeba zrobić, to co pokolenie blokersów.
 14. Najpierw szopenhauery gejmingu, a teraz szopenhauery pseudo rapu, tfu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.