Jump to content

SlimShady

Użytkownicy
 • Content Count

  2478
 • Joined

Community Reputation

897 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

4235 profile views
 1. Racja, HDR tak po oczach dobrze świecił nie będzie, jak nic półprodukt.
 2. Niby młokos, ale wie co to znaczy mieć duszę.
 3. Pentium 4, to ja miałem w 2001 roku. Czarek chyba coś kręci z tymi 12 latami.
 4. Czarny Pajonk będzie dobrze śmigał na PS4, Wielka przygoda SuckBoya, to samo. Największy argument za premierą, to Demonsy i podkręcony CyberPunk, bo przecież nie UBI gierki i Codzik. Nie ma czego żałować.
 5. Nie wiem jak ty się w tym Londynie jeszcze nie zgubiłeś. Odpalisz praktycznie każdą grę z PS4 na PS5, ale nie wszystkie będą w wersji Enhanced.
 6. To chyba rozwiązanie zagadki dlaczego dali voucher do Moralesa zamiast fizyka, dwie płyty pewnie nie wchodziły w grę przy takim małym przekroczeniu pojemności(5GB), ale może z czasem nauczą się lepiej kompresować. Przy takim Spyro Trilogy okazało się, że można jednak zmieścić wszystko na płytę(bez patcha) wbrew temu, co gadali twórcy.
 7. Zajechało troszkę trailerami z GTA V, jeszcze się okaże, że wezmę na premierę.
 8. MGSV jest spoko na starych konsolach jeśli grasz w GZ(mniejsza skala), lub jesteś w liniowym prologu V, później jak się otwiera świat, to można zapłakać, nawet w FullHD. To była gra, która zmusiła mnie do przesiadki, a to że została najbardziej zmarnowanym potencjałem generacji, to już inna historia.
 9. chorywariat porównał do dimejka Prince of Persia. Ciężki przypadek.
 10. Oczywiste, że nie będą wrzucać nowości, które na siebie zarabiają dobrą kapustę i są w prajmie sprzedażowym.
 11. Horizon może być w produkcji ze 3-4 lata, chyba wystarczająco na pełnoprawną kontynuację. Zresztą przypominam sobie, że były kiedyś ploty, że wyjdzie jeszcze na tej generacji.
 12. Dzieci będą głodne chodzić, ale tatuśkowie na gierki się nie obrażą.
 13. Jest klasycznie jak to bywa na nowej generacji z wyjątkiem potwierdzającym regułę jakim było niedoścignione PS2(rok po premierze wysyp gier ważnych nie tyle w skali roku, co w całej branży w ogóle). Generalnie rzecz nie do powtórzenia. Po dwóch latach można się zastanowić, czy warto, w tym momencie żadna firma nie ma gier, które mnie jakoś bardzo interesują(Demonsy kozak, ale mam do nadrobienia 2 i 3 w wersji GOTY), może z wyjątkiem Cyberpunka, ale wole poczekać do prawdziwej nextgenowej wersji ze wszystkimi dodatkami, która pewnie wyjdzie akurat za 1-2 lata. Co prawda jest parę nie
 14. A na PS6 całe pincetplus pójdzie na gierkę, to będą czasy, takie fajne, bez pudełek.
 15. Szczerze, to w pamięć zapadła mnie tylko walka MMA w wśród rozwalanych drzew, więc nawet niech nie próbują żadnych sztuczek z kolorowaniem trolli.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.