Skocz do zawartości

Dragon Ball: Xenoverse


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Te wszystkie ostatnie DB jakoś do mnie nie przemawiają.Jak dla mnie ostatnim dobrym tytułem z tego uniwersum było Tenkaichi 3 i byłbym szczęśliwy jakby wydawca pokusił się o HD kolekcję z Tenkaichi bo to imo najlepsza bitka z DB w tytule. Ale nie powiem,jak będzie demko tego Xenoverse to się obada ale wielkich nadziei nie mam.

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie ostatnie DB jakoś do mnie nie przemawiają.Jak dla mnie ostatnim dobrym tytułem z tego uniwersum było Tenkaichi 3 i byłbym szczęśliwy jakby wydawca pokusił się o HD kolekcję z Tenkaichi bo to imo najlepsza bitka z DB w tytule. Ale nie powiem,jak będzie demko tego Xenoverse to się obada ale wielkich nadziei nie mam.

Tenkaichi z trybem online byłby mega,bo na splicie to słabo się grało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Słyszałem, że cały tryb tworzenia własnej postaci i później jej rozwoju jest przeprowadzony dobrze. Ja nauczony doświadczeniami przy poprzednich grach DB (ostatnia dobra to chyba Budokai na PS2) nie jestem w stanie zdecydować się na preordera. Poczekam natomiast na jakąś pierwszą przecenę. Jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza

Budokai 3 postarzał się pod względem rozgrywki? W tej części da się sadzić takie juggle, że głowa mała. Polecam kolekcje.

Do nowych części jakoś mnie nie ciągnie, ostatni DB jakiego kupiłem to Burst Limit, bo właśnie był podobny do serii Budokai i czekam aż zrobią grę z takim widokiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Budokaie hd bym sobie darował. Odpaliłem ostatnio 3 na ps2 i postarzały się te gry okrutnie tak pod względem grafiki jak i rozgrywki. Szkoda,że nie zrobili remastera budokai tenkaichi 2/3 z dodanym online,bo to chyba ostatnie dobre części.

Zwłaszcza trójka z online i ładnie podciągniętą grafiką byłaby kozakiem. Pamiętam jak dziś niektóre z bardziej kozackich specjali, a contentu jak na bijatykę jest masa, więc szybko na półkę nie wędruje. Generalnie szkoda, że w Namco nie ma nikogo kto by ogarnął, że to właśnie na dorobku tej części najlepiej się wzorować.

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że nie pokusili sie o destrukcje otoczenia(chyba czas najwyzszy) jak w Ultimate Tenkaichi i cos tutaj nie gra  jezeli tytulem najlepiej oddajacym Dragon Balla na przestrzeni ostatnich 8 lat jest Asura Wrath

Na pewno nie bedzie gorzej niz w mega gownie Battle of Z,ale srednio wierze w te odslone i chyba tylko Tenkaichi 3 HD z oryginalnym japonskim soundtrackiem moze przywrocic nadzieje albo trzeba przekazac robote CyberConnect.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

[tryb janusza]Bedzie w tym jakas fabula, single? Bo co nie wlaczam gameplayu to lata typek po hubie z innym graczami i ciagle online to, online tamto. System walki do czego najbardziej zblizony?[/tryb janusza]

 

Ostatni raz w gre DB gralem na PSXie (chyba ze liczyc genialny mod Bid for Power na PC, gralem jak glupi) i moze bym znowu sprobowal, ale samo klepanie sie na multi mnie troche nie jara.

Odnośnik do komentarza

Jest fabuła. Myślę że nawet spoko bo w końcu jakaś nowość a nie ciągle to samo. Są też nowe, specjalnie dla tej gry przygotowane etapy z nowymi przeciwnikami.

 

Nie grałem jeszcze ale po kilku filmikach wygląda na bardzo spoko. Model walki może przypominać troche Budokai Tenkaichi 2-3, które IMO były najlepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...