Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja uwazam ze sprawa powinna zostać rozwiązana poprzez zrobienie ankiety, jesli ludzie zadecyduje ze SP powinien byc brany pod uwagę to tak tez powinno byc to zrobione, walić opinie innych, i tak wszystkim nie dogodzi.

Ja osobiscie mam dosyć standardowych samochodów, znam wszystkie na pamięć i wolałbym pograć czymś nowym.

Ale to moje zdanie.

Ale tu nie chodzi o dogadzanie. Chodzi o to, żeby z konta, z którego powstają wyzwania for fun, dla każdego chętnego - nie zrobić nagle wymagań i ograniczeń.

 

Bo czemu ma być tak, że wpadłem na pomysł takiej zabawy w wyzwania, Ficuś je ładnie i fachowo ogarnął, inna osoba podjęła się zliczania punktów, a teraz ktoś sobie wytrze tym tyłek i nam to odbierze wprowadzając ograniczenia i restrykcje i zmuszając do wydatku, by móc w ogóle brać w nich udział? Trochę to nie fair, prawda? Więc nie pisz, że walisz opinie innych, bo w tym momencie "chcesz wejść z butami, do czegoś, co do Ciebie nie należy".

 

Albo róbmy po dwa wyzwania z jednego konta, albo niech zostanie utworzone osobne konto i tam sobie róbcie co chcecie, na własnych zasadach.

 

 

 

A ograniczenia , co do levelu to faktycznie można znieść. Tutaj akurat nie rozchodzi się o koszty i zmuszanie do wydatków, tylko o odrobinę wysiłku. Chyba każdy jest w stanie dobić do 50 levelu po jakimś czasie. A teraz przez jakiś czas w wyścigach online XP rośnie podwójnie.

O Jezu, ussr sponsoruje nagrody, ussr chce urozmaicić zabawę ussr POWINIEN ustalać zasady zabawy, osoby ktore zajmowały sie organizacja, podliczaniem tez nie sa temu przeciwne, obstawiam ze w ankiecie wygrałaby opcja z SP a Tylko Ty tutaj szczekasz najgłośniej, jesli Ci tak na swoim pomyśle zalezy to przecież nic nie stoi na przeszkodzie byś robił wyzwania ze swojego konta.

 

 

 

NIECH KTOŚ ZROBI ANKIETĘ, prosze.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

emtebe zawsze marudzi, marudzil ze nie ma driftu, ze auta dla hardcorow, ze trasy zle, ze pogoda zla, ze lvl wyboru za duzy itp

 

moja propozycja to byl kwiecien po staremu

maj/czerwiec: dwa warianty do wyboru(glosowania):

  • zabawa ussr + jednoczesnie dalszy ciag rywalizacjadc na starych zasadach (wg mnie co szkodzi w tym samym czasie rzucic z tego samego konta dwoch wyzwan - jednego po staremu, drugiego wg zasad ussr i czasy z tego tylko by sie liczyly do nagrody)
  • rywalizacjadc przeksztalca sie w zabawe ussr

pauza przez lipiec i sierpien

wrzesien na nowo jesli beda chetni

 

jesli dalej ussr ma checi to jesli ktos mi powie jak mozna w tym temacie wkleic ankiete to moge sie tym zajac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...