Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze takie czasy bo wszyscy jezdza na automacie. przy autach typu hyper nie da rady raczej grac na manualu, dlatego moge nawiazac z wami cyborgami bezposrednia walke :D

 

czas oczywiscie mam do poprawy. W tym przejezdzie akurat nie poszedl mi pierwszy sektor, zazwyczaj jestem tam szybszy,  ale niestety brak juz czasu na to, lipa ze event konczy sie w swieta :/

 

Rezok, rozjechales system ;) nawet nie pomyslalem ze mozna ponizej 2:41, szacun

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

mysle ze takie czasy bo wszyscy jezdza na automacie. przy autach typu hyper nie da rady raczej grac na manualu, dlatego moge nawiazac z wami cyborgami bezposrednia walke :D

 

czas oczywiscie mam do poprawy. W tym przejezdzie akurat nie poszedl mi pierwszy sektor, zazwyczaj jestem tam szybszy, ale niestety brak juz czasu na to, lipa ze event konczy sie w swieta :/

 

Rezok, rozjechales system ;) nawet nie pomyslalem ze mozna ponizej 2:41, szacun

Już przestań gdybać o tym automacie vs. manual. :P Większość czasów w poprzedniej edycji wykręciłem na automacie. I z moich obserwacji i prób wynika, że nie ma żadnych różnic oprócz tego, że przy automacie nie zawracasz sobie biegami głowy.

Oczywiście są zakręty gdzie można na wyższym biegu przejechać i nie martwić się o zarzucanie dupą ale to zależy od stylu jazdy gracza. A nic nie stoi na przeszkodzie ten bieg wrzucić mając nawet włączony automat.

 

Ja do pewnego momentu grałem na manualu ale niektóre eventy jak TomeKato przykręcił śrubę przełączałem na automat i poprawiałem czas, bo pełne skupienie miałem na drodze.

Odnośnik do komentarza

aaaaaaa, sorrry nie widzialem jeszcze aktualnego wyzwania. moze ktos zapoda szczegoly, trasa i auto.

sa swieta i nie mialem jeszcze okazji odpalic czarnuli, moze jutro sie uda na moment lub w srode

 

 

trzeba mieć PlayStationPlus aby startować w wyzwaniach

 

czekalem az sie wypowiesz, czekam na szerszy material z Twoich przejazdow. Czaka juz nie ma i moze zapodasz jakies materialy szkoleniowe ze swoich przejazdow. Niegryziemy, ale fajnie sie robi jak mozna ogladnac filmik lepszego od siebie, mnie to motywuje :)

 

Ale czekam na great back Czaka :D

 

PS. kto wkoncu wygral dogrywke?? mnie dokladnie interesuje walka o 10 miejsce. nie wiem komu wyslac kod na ps+. Welna, dasz rade podeslac info jutro do 12? pozniej bede w pracy i dam rade wyslac kod dopiero w srode

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...