Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Gral ktos moze w DC w okolicach godziny 11? dziwna sytuacje mialem. Nie mialem zadnego komunikatu ani nic ze serwery nie dzialaja, duchy normalnie sie wczytywaly, ale jak poprawilem swoj czas to nie zweryfikowalo go w rankingu :/ pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem, czasami aktualizowal sie czas po jakiejs minucie czy dwoch, ale tym raze wogole. naszczescie w pore zatrybilem i fimik zrzucilem, aby podkladka byla :D

 

 

Ja mam gorsze jaja. Robię jakiś przyzwoity czas. I gdy następnym razem podchodzę do próby wczytują mi się dwa duszki. Najlepszego w tabeli i ten mój najlepszy który muszę pobić. W trakcje jazdy na pierwszym sektorze nagle mam czerwony sektor nawet gdy mam ducha za sobą i pokazuje mi stratę 22 sekundy. Tak samo drugi sektor też jest czerwony nie ważne ile szybciej pojechałem. A jak wpadam na metę z lepszym czasem też mi nie zalicza. 

 

Wknrwica na całego czasami mnie w takich momentach brała, bo czas też nie trafiał na tabelę. I gdy tylko widziałem pierwszy sektor czerwony + 22 sekundy to wychodziłem z wyzwania i uruchamiałem ponownie. Pamiętam że czas z wyzwania Audi RS6 Avant też mi się nie zapisał bo na końcu przejazdu miałem komunikat błąd serwera. Szkoda że takie akcje wciąż się zdarzają po tylu update. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam gorsze jaja. Robię jakiś przyzwoity czas. I gdy następnym razem podchodzę do próby wczytują mi się dwa duszki. Najlepszego w tabeli i ten mój najlepszy który muszę pobić. W trakcje jazdy na pierwszym sektorze nagle mam czerwony sektor nawet gdy mam ducha za sobą i pokazuje mi stratę 22 sekundy. Tak samo drugi sektor też jest czerwony nie ważne ile szybciej pojechałem. A jak wpadam na metę z lepszym czasem też mi nie zalicza. 

z tym np: ze 22 sekundy pokazuje to mam tak zawsze jak odpale wyzwanie i dopoki nie poprawie swojego najlepszego czasu to nic mi nie pokazuje na zielono, ale po pobiciu tego czasu juz normalnie zczytuje sektory

 

 

P.S. no idzie sie wko###wic, czas 1:13,9XX i nie zapisal sie :/

 

 

i wezcie to skomentujcie :/

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Panowie, mnie też dopadł bug z niezapisywaniem się czasu okrążenia :/ Czy screen da radę, by mnie uwzględnić z czasem 1:17,027?

 

OCMrLOf.jpg

 

 

Nie będę już robił kolejnych prób, bo mam ograniczony czas. Więc jak policzycie mnie w tabeli z powyższym czasem, to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...