Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby była promocja to od razu bym brał, a tak to poogrywam jeszcze kilka rzeczy. No i ciągle nie ma jeszcze dostępnego GTRa ;)

 

Promocji na SP może wcale nie być ja od premiery KZ:SF czekałem na promocję SP i do tej pory nie było poza dodatkiem Intercept który jest częścią przpustki. Obie gry wydawane przez Sony więc scenariusz bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że tak może być, ale mam w co grać. SP raczej nie zdrożeje, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby poczekać. Tym bardziej, że jestem ciekaw co zrobią w lipcu jak SP dostanie wszystkie dodatki. Czy będą dalej coś wrzucać? czy powstanie SP2 (głupota)? a może zapowiedzą kontynuacje :) Przepustkę wezmę na bank, bo DC mi się bardzo podoba, a jak do tego powrócą regularne wyzwania na forumku to już w ogóle. Dotychczas nie miałem okazji porywalizować za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące temu regularnie walczyłbyś z 40 graczami a dziś prawie nikt nie gra dlatego nasze wyzwania nawet już się nie pojawiają regularnie.

 

Ficuś jak ma pomysł to coś wrzuci. Napisz do niego pm to gdy doda ciebie do znajomych wówczas będziesz dostawał zaproszenie grupowe do wyzwania. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

obecnie w zywaniu bawi sie 17osob, nie ma zle, trupusz expert prowadzi, wyzwania ktotsze niz 2tyg nie maja sensu z racji tego ilu nas startuje (szkoda, ze juz nie mozna zobaczyc ile prob przejazdu ma event)

 

co do dodalaczenia do nie wysylajcie wiadomosci do mnie tylko prosbe o dodanie do RywylizacjaDC w psn bo z tego konta wysylam wyzwania

Odnośnik do komentarza

obecnie w zywaniu bawi sie 17osob, nie ma zle, trupusz expert prowadzi, wyzwania ktotsze niz 2tyg nie maja sensu z racji tego ilu nas startuje (szkoda, ze juz nie mozna zobaczyc ile prob przejazdu ma event)

 

co do dodalaczenia do nie wysylajcie wiadomosci do mnie tylko prosbe o dodanie do RywylizacjaDC w psn bo z tego konta wysylam wyzwania

Czyli na psn mam klepac na konto rywalizqcjaDC ?? Bo nie bardzo ogarniam jak mam was szukac ;)

 

Kiedys hardcore player dzis juz casual

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem ostatnio DC i tak właśnie wydawało mi się, że czegoś brakuje, faktycznie wywalili liczbę przejazdów w wyzwaniu. Pewnie przed premierą wersji plusowej odchudzili maksymalnie informacje spływające do serwerów. Co do rywalizacjiDC myślę, że we wrześniu znowu się odrodzi bo tak prostego w obsłudze i satysfakcjonującego systemu wyzwań nie ma żadna inna gra.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...