Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

W takim razie wypadało by przejechać kilka prób ;)

 

Koniecznie ! :)

BTW Do Wymiataczy. Czasami jade perfekcyjne okrążenie (widok z kokpitu) wydaje mi się że jest idealnie a i tak mam 3-4 sekundy straty do Lidera.

Ci najlepsi z rywaqlizacji to na jakiej kamerze grają ? Przyznać się bo pewnie "zza samochodu" ;)

Odnośnik do komentarza

To wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. Zaleznie od kamery , poprostu wyczuwasz moment hamowania, promien skretu itd.

Ja jezdziłem ze zderzaka na poczatku , potem z za zamochodu, teraz róznie, jak sie zablokuje na schemacie na jednym widoku i nie moge sie poprawic to zmieniam kamere zeby zmienic perspektywe.

 

Wczoraj przejechałem 2 kółeczka wyzwania i byłem pierwszy, nie wiem jak teraz. To auto jest super stabine , ten deszcze niespecjalnie cos zmienia na tej dosc wolnej trasie

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Od pierwszego dnia odpalenia DC tylko kokpit za kierownicy, zresztą tak jeźdzę we wszystkie gry które tylko taki widok posiadają, sprawia mi to najwięcej frajdy. Jedyna grą w której dopuszczam widok "nintendo" to GTA V

 

:drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Odnośnik do komentarza

No to odpaliłem na chwilę i wskoczyłem na piątą pozycję (Czaku wskoczył na pierwsze). Zdecydowanie za dużo NfS w ostatnim czasie, bo musiałem się przestawić w sterowaniu. Jeszcze sporo do poprawy, szczególnie w trzecim sektorze, ale jest dobrze biorąc pod uwagę czas przez jaki nie odpalałem DC. Graczy w wyzwaniu jest 14, ale kilku chyba przejechało po jednej próbie, bo czasy marne (hi Fanek) :P

Odnośnik do komentarza

To i ja ustanowiłem czas. W sumie wiele się nie zapomniało. Nie wiem czy to zaleta czy wada tej gry. 4 przejazdy i udało się wskoczyć na 3. miejsce. Większość gra na pół gwizdka, bo do końca nie przestawiłem się z pCARS a tak wysoko wskoczyłem. Przejdę nowe dodatki i spróbuję zbliżyć się do czaka. :)

Odnośnik do komentarza

Tez mi brakuje licznika, ale co zrobic. Jezdze z kamera zza samochodu we wszystkie scigalki inaczej nie umiem, choc zdarza mi sie przelaczyc na zderzak i tez jest dobrze, ale juz nie to samo. Odkad pamietam zza auta jest mi najlepiej.

Trase juz ogrywalismy dlatego nie trzeba duzo wysilku do dobrego czasu, ale zrobilem na bank wiecej jak 20 okrazeni dla samej frajdy :-D

Widze ze cos sie temat rusza z miejsca jesli o Rywalizacje i dyskusje chodzi. Fajnie znow powalczyc :-D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też się nakręciłem. Dobra była taka przerwa od gry, bo znowu czuję ducha rywalizacji. :) Wytrzeźwieję i spróbuję zaatakować REZOKa.

lepiej nie trzezwiec :D :D :D ja zaatakuje ale jeszcze nie wiem kiedy (niestety mam kupe pracy)  :( ta trasa jest spoko i  mozna zejsc spokojnie z czasem i zblizyc sie do naczelnego cyborga :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...