Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Trasy od A do B przede wszystkim wymagają dużo więcej czasu na opanowanie, dlatego ja osobiście wole krótkie na okrążenia bo nie są tak czasochłonne. Wyścigi z AI to moim zdaniem pomyłka, nie jestem zwolennikiem takiego rodzaju hot lapów, Sumowanie 3 okrążeń jako jednego też jest słabe, czy ma to pokazać różnice miedzy cyborgami a zwykłymi zjadaczami chleba ?

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Wyzwania na pare okrążeń, nawet spoko tylko wtedy to czasy nie będą az tak wyśróbowane bo jedno okrążenie można żyłować, aż się człowiek wstrzeli, ale juz pare to raczej tępo wyścigowe. Co do aktualnego wyzwania to wogóle tej trasy nie znałem miałem na niej przejechane od początku gry jakieś 50 km, także najpierw trzeba było poznać zakręty i musze przyznać fajna trasa każdy bląd to duża strata no i ta końcówka jak się człowiek przypali bo czas dobry to można się nieżle załatwic.

Odnośnik do komentarza

Ciężko mi dokładnie podać nie prowadze takich statystyk wcześniej pokazywało kto ile robił przejazdów teraz tego nie ma ale tutaj musiałem troche przejazdów powtórzyć bo wogóle tego toru nie kojarzyłem ale pełnych przejazdów dużo nie było, za to sporo takich w których sprawdzam jak można pokonać dany zakręt na koniec pare pełnych przejazdów bogatszy o znajomość poszczególnych zakrętów no i bum 2:45:3xx. Powiem ci jeszcze że przy starcie zawsze miałem gorszy czas od Mathiu przy każdej próbie zawsze widziałem jego ducha ale tor ma dużo miejsc gdzie mogłem odrobic potem, także nawet gorszy start można odrobić.

Odnośnik do komentarza

No ja tam próbowałem nadganiać, bo pierwszy sektor udało mi się poprawić o 0.600 sek., niestety następne sektory już słabo i przy stracie 0.003 do Prezesa już odpusciłem. A jeśli teraz jeszcze zszedłeś do 2:45, to już nie włączam konsoli.

Nie jestem w optymalnej formie - jakby jeszcze startował czaku i ex4ct to pewnie musiałbym się zadowolić 4 miejscem.

Co do typów wyścigów, ja z kolei wolę start/meta, bo są bardziej wymagające. Idealnie mi pasuje format 1-2 wyzwania na okrążenia i 1 start/meta.

Pojawiły się też już sprinty, może warto byłoby to przetestować i puścić chociaż jedno wyzwanie sprintowe?

Odnośnik do komentarza

A co myslicie o zawodach drifterskich ? :D

 

Było dyskutowane i pomysł nie wszedł w życie ze względu na nie najlepszy model Driftu. Czasami można pokręcić bąka na odcinku i zalicza jako drifft. Nie jest to do końca fair. Dlatego lecimy Time triale, tym razem wykorzystując auta DLC.

 

Który to już sezon? Trzeci??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...